Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed marcową masą

Zaczęty przez w4b, Marzec 01, 2012, 12:02:48

« poprzedni - następny »

w4b

30 marca czeka nas kolejna masa... tym razem już wiosenna!  :)

Jesteśmy otwarci na propozycję trasy przejazdu - długość ok 10km, wrzucajcie linki z google maps
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Outsider

Czemu tylko 10 km  :o ?? Nie można tak z dobre 15 km ??  ;D

Seba

Można na upartego ;) czekamy na konkretne propozycje

w4b

#3
Cytat: Outsider w Marzec 02, 2012, 07:26:59
Czemu tylko 10 km  :o ?? Nie można tak z dobre 15 km ??  ;D
Kolego, zapraszam w niedzielę na Rajd Bike Extreme - będzie tyle kilometrów ile tylko sobie zażyczysz :D
Można także zrobić wycieczkę sobotnią, jak będą chętni to wymyślę coś ciekawego i na pewno będzie więcej niż 10km ;]
Zapraszam także na Alleycaty na których z pewnością będzie można zużyć nadmiar energii ;)
Jednak masę jedziemy 10km bo ma być ona dla wszystkich, nie tylko całorocznych rowerzystów. Dla wielu osób to będzie piewsza wiosenna trasa, więc musi być lekka łatwa i przyjemna dla kogoś kto pierwszy raz w tym roku wsiadł na rower.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Outsider

W ten weekend wszystko odpada  jestem w pracy. Ale tylko w pierwszy wolny termin pojawię się na Masie , a co do Alleya to na ten czas za słabo znam Bydgoszczy żeby w nim wystartować . Mam nadzieje ze z czasem to się zmieni :)

Mała Mi

trykutrykauy  ja chcieć juz dział o masie marcowej plakatoweeeejjjj. bez odbioru. trykutrykauy
@$#%&

Danielasty

#6
Mała Mi, doszły mnie słuchy że robisz szprychówki. koniecznie pamietaj o zmianie adresu na nich, już lutowe były źle zrobione. Poprzedni adres www.masa.bydgoszcz.pl jak i www.forum.masa.bydgoszcz.plnie działają :)

Mała Mi

a to feler, rzeknął seler.
@$#%&

Seba


Danielasty

teraz działa, bo ktoś z góry poprawił, całkiem nie dawno gadałem z w4v na ten temat bo przekierowywało na jakieś reklamy lub bład 504 :)

mvg (Michu)

W4b informował, że www.masa.bydgoszcz.pl czasowo będzie zamknięta. Natomiast forum jest złe i powinno być www.masa.bydgoszcz.pl/forum lub forumrowerowe.bydgoszcz.pl

Seba



Piochu

Nooo, to trasa ta dobitnie wytyka Bydgoszczy brak połączenia Wschód-Zachód w jej południowej części. Wskaże to też zasadność budowy DDR na Wojska Polskiego :P
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

w4b

Cytat: Danielasty w Marzec 02, 2012, 18:35:57
Mała Mi, doszły mnie słuchy że robisz szprychówki. koniecznie pamietaj o zmianie adresu na nich, już lutowe były źle zrobione. Poprzedni adres www.masa.bydgoszcz.pl jak i www.forum.masa.bydgoszcz.plnie działają :)
Dalnielasty
Strona masy masa.bydgoszcz.pl nie działała przez 1 dzień i to niecały, już dawno jest ok ;)
Forum działa cały czas pod adresem http://forumrowerowe.bydgoszcz.pl , działa też pod http://masa.bydgoszcz.pl/forum
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kobra672

A o której? Bo do 14 tyram, jak nie będzie -20 i padać to jadę rowerem do tyrki. Może byście zabrali nowego?

w4b

Tradycyjnie o 18:00 pod HSW Łuczniczka, nowi mile widziani :)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kobra672

Super, zdążę na obiad po tyrce ;-) A może rodzinka będzie chciała się zabrać? Popytam, przyjedziemy na pewno.


w4b

Mi się podoba! Jestem na TAAAAK! Krótka łatwa i przyjemna, a kto będzie miał niedosyt  zapraszam w sobotę ;]
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Michalecki

Przy Solskiego niby jest ścieżka rowerowa, ale tak zorganizowana, że szkoda gadać. Jak ktoś już wcześniej wspomniał to ta trasa pokaże bolączkę związaną ze ścieżkami na górnym tarasie. Nie wiem, czy się pojawię, ale trasa wygląda super.

GUMIS


karolina

Cieszę się, że trasa się podoba ;)

buldi.nic

To zamykam temat trasy, gdyż w takiej formie wysyłam do konsultacji z policją :)

3w1

A czy już hasło na tą masę?, bo mnie właśnie przyszło do głowy: "Wiosenne przebudzenie", co Wy na to?
Pozdrawiam

w4b

#25
http://masa.bydgoszcz.pl/archiwum/181-czas-na-otwarcie-sezonu


Po zakończeniu przejazdu będzie można zdobyć nagrody ufundowanę przez Salon Optyczny Świat Okularów z Bydgoszczy.


Dla każdego kto przyjedzie rowerem do jednego z Salonów Świat Oklularów, na hasło "KOCHAM ROWER" otrzyma 20% rabatu na kompletne okulary. Adresy dostępne na stronie www.e-salonoptyczny.pl. Akcja potrwa od kwietnia do sierpnia. :) Salony znajdują się w Bydgoszczy i Toruniu.



[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

jerry

Przypominam nakrętki będą zbierane pod koniec masy  ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

w4b

ICM mówi - w piątek chłodno ale bez deszczu :)


[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Dzień się zaczyna słonecznie :)

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kermit

Cytat: Outsider w Marzec 02, 2012, 14:37:03
W ten weekend wszystko odpada  jestem w pracy. Ale tylko w pierwszy wolny termin pojawię się na Masie , a co do Alleya to na ten czas za słabo znam Bydgoszczy żeby w nim wystartować . Mam nadzieje ze z czasem to się zmieni :)

Bez przesady - mapę możesz kupić za 3,5 zł. Takich tłumaczeń  nie przyjmujemy :-)
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

kobra672

Cytat: w4b w Marzec 29, 2012, 22:09:37
ICM mówi - w piątek chłodno ale bez deszczu :)



Przynajmniej się nie spocimy :)
W swoje 34 urodziny poraz pierwszy na masie :)