Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po majowej Masie Fordońskiej

Zaczęty przez Seba, Maj 25, 2012, 22:41:42

« poprzedni - następny »

Seba

Dziwne, że nikt nie dotarł wcześniej na forum :P Jakie wrażenia? Jakieś uwagi bardziej bądź mniej krytyczne? :)

Vtomasz

Uciążliwe pchanie się samochodów na wąskiej ulicy, którą poruszaliśmy się z Fordonu wprost do LPKIW. Ogólnie masa była bardzo fajna ! Oby następna była jeszcze lepsza.

PanF4

UWAG I PODZIĘKOWAŃ JEST WIELE!ZACZNĘ OD TEGO ŻE FREKFENCJA DOPISAŁA!,DUMNY JESTEM ŻE NAS ROWEROWYCH JEST CORAZ TO WIECEJ I ŻE POTRAFIMY STWORZYĆ COŚ CO JEST MASĄ KRYTYCZNĄ!ALE PROSIŁBYM JAKO OSOBA ZABESPIECZAJĄCA PRZEJAZD O WIECEJ ROZWAGI!-MY POTRZEBUJEMY MIEJSCA DO WYPRZEDZANIA JAKO OSOBY CZUWAJĄCE PONIEKĄD NAD WASZYM BESPIECZEŃSTWEM!LEWA POWINNA BYĆ PRZEJEZDNA!!!DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ZŁOŻENIE PODPISÓW POD PETYCJĄ "OPŁAWIEC"A NAJBARDZIEJ ZACHWALAM ILOŚĆ PŁCI PIĘKNEJ KTORA POJAWIA SIĘ W CORAZ TO W WIEKSZYCH SZEREGACH!!!POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WYPOWIEDZI!!!AAAA I BYM ZAPOMNIAŁ ŻE SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIE POLICJI!!!KOMUNIKACJA MIĘDZY PRZODEM A TYŁEM TO PIERWSZA LIGA!DO ZOBACZENIA MASONI1

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

mvg (Michu)

Jako uczestnik bierny nie mam zastrzeżeń. Pchające się blaszaki to nie nasza wina, bo Zamczysko jest wąską drogą. Sami zresztą widzieliście. Nie wiem czy byłby sens blokowania pojedynczych samochodów. Może następnym razem przy okazji fordońskiej edycji BMK dać inną trasę? Wiem, że będzie dłuuuga ;).

Podziekowania jak zwykle dla uczestników, zabezpieczających, policji. Dzięki również za obecność przedstawiciela Toruńskiej Masy Krytycznej :).

Sobolek

Niestety tym razem nie było większej ekipy z Rowerowego Torunia,  byłem tylko ja. Myślę, że Masa bardzo udana, pogoda dopisała, frekwencja również bardzo dobra :) Co rzuca się w oczy to znakomita organizacja ekipy zabezpieczającej trasę. Nie wiem czy prowadziliście jakieś przygotowania ale Wasze działania były konsekwentne i zgrane :)
Jeżeli ktoś chciałby brać udział w Masie Krytycznej, a nie pasują mu piątki lub nie może doczekać się kolejnej Masy w Bydgoszczy to jest znakomita okazja by zawitać do Torunia 17 czerwca (niedziela) na Masę Krytyczną z okazji Święta Cyklicznego. Możliwe że będzie pobity kolejny rekord w ilości uczestników (w majowej Masie w edycji muzycznej wzięło udział 670 rowerzystów). Więcej info na stronie rowerowytorun.pl
Ode mnie konkretna porcja zdjęć z wczorajszego przejazdu, każdy znajdzie coś dla siebie:
https://picasaweb.google.com/107829695845083436974/FordonskaMasaKrytycznaBydgoszcz25052012

Pozdrawiam i pewnie do zobaczenia na kolejnej Masie :)

Seba

Fajnie, że wpadłes :) Co do zabezpieczenia - mamy po prostu zgrany skład ekipy obstawiaczy, jest on trochę rotacyjny, bo nie każdy co miesiąc może się pojawic, ale każdy z nas ma za sobą już "parę" Mas i wie co ma robic na trasie ;)

jerry

Dziękuje za przyjazd  i zapraszam na kolejną Mase Krytyczną w tym samym składzie a przynajmniej w podobnej frekwencji,naliczyłem 220 osób  :D

Dokładam moje fotki https://picasaweb.google.com/dzialkowiec1/MasaKrytycznaMaj2012?authuser=0&feat=directlink
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka


Żółwik

Siema! Dzięki wszystkim za przybycie oraz podpisy(po wasze nerki zgłoszę się w przyszłym tygodniu). Trasa nie była zła ale trasa nr.2 moim skromnym zdaniem lepsza. Kierowcy się wpychali, spychali nas itd. Seba, napisz do mnie na FB to ci dam moją koncepcję co do akcji antykradzieżowej.

kris_bdg

To i ja coś od siebie dodam:) Z perspektywy przyczepki mogę powiedzieć że przejazd należał do udanych . Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak drugiej przyczepki, co stwierdzali jadący Masowicze. Drugie to długość peletonu i co za tym idzie prędkość która czasami była wręcz marszowa. Podziękowania dla zabezpieczających, daliście radę mimo braków osobowych! :) Jest jeszcze kilka rzeczy do dopracowania ale o tym może na spotkaniu;)
Do zobaczenia na trasie :)

Santa

To była moja pierwsza masa i wrażenia bardzo dobre :) Organizacja świetna, w kolumnie w miarę spokojnie i bez ekscesów, całość na duży plus ;)
Jakbyście potrzebowali porządkowych w przyszłości to się zgłaszam do pomocy :D

Pozdrawiam!

kris_bdg

Porządkowych zawsze nam potrzeba :P

q84_fH

Ja bym dodał kilka km/h do prędkości. Jechanie 20 km z prędkością 6-12km/h nie jest najprzyjemniejsze.

Fracek

Było super! W tym miesiącu udało mi się wziąć ze sobą, aż 3 kolegów :D Ty wyjątkowo dużo, a mało brakowało i bym miał 5! Trasę trochę bym zmienił, ale sam fakt, ze była przez Fordon jest OK. Dystans też nie był zły, ale preność rzeczywiście take sobie... Czekam do czerwca ;)