Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Piosenka Rowerowa z Bydgoszczy!

Zaczęty przez Terek, Kwiecień 23, 2011, 11:17:48

« poprzedni - następny »

Terek

Podsyłam Wam kawałek, który nagraliśmy niedawno z kapelą  ;) Miłego słuchania i nucenia w czasie jazdy. Pozdrawiam i wpadajcie na nasze koncerty.  :D




ps. Pozdrawiam grupe szosowców, która wczoraj mijała mnie przed Żołędowem  :P

w4b

Ej świetnie gracie! :D Może po masie jakiś koncert zagracie kiedyś ? :D
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

sabina89

#2
Tekst piosenki powalający! Pozytywna nuta :D
CytujGdy słońce świeci to siodełko w górę wsiadam i... pedałuje
;D
Podpisuję się pod propozycją w4b'a!

Cytat: Terek w Kwiecień 23, 2011, 11:17:48
Pozdrawiam i wpadajcie na nasze koncerty.  :D
Kiedy najbliższy? :D
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

Terek

Prawdopodobnie zagramy na Juwenaliach  :) wiec milo byloby zobaczyc sporo rowerów pod sceną :) a tak poza tym, czasem grywamy w Kubryku (jesli chodzi o Bydgoszcz)  ;) ;)

Seba

a może dalibyście radę zagrać jadąc na rikszach? :)

jerry

Świetny kawałek,bardzo pozytywna nuta  :D również przychylam się do propozycji w4b'a
a jeszcze mam pytanko możemy wykorzystać powyższy kawałek do naszej muzycznej przyczepki  :)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

Terek

Cytat: jerry w Kwiecień 23, 2011, 16:51:05
Świetny kawałek,bardzo pozytywna nuta  :D również przychylam się do propozycji w4b'a
a jeszcze mam pytanko możemy wykorzystać powyższy kawałek do naszej muzycznej przyczepki  :)

Pewnie... niechaj w przyczepce rozbrzmiewa ile wlezie ;)

Co do koncertu po masie mysle, ze byloby to ciezkie do ogarniecia logistycznie i finansowo (sporo nas w kapeli, duzo instrumentow, duzo naglosnienia itp.).
No i w sumie oprocz tego ze polowa kapeli jest zapalonymi rowerzystami, i tego kawalka o rowerach - to reszta tworczosci jest bardziej roznorodna tematycznie :)

Ale cieszę się, że Wam sie podoba. Ja w masie uczestnicze od niedawna. I tak sobie wlasnie pomyslalem, by sie z Wami podzielic tą nutą w te słoneczne dni  :)

w4b

Na juvenalia na pewno wpadniemy, nie wiem ile osób na rowerach z racji serwowanych napojów z bąbelkami, ale na pewno będziemy.
Dzięki za udostepnienie utworu :)

Cytat: Terek w Kwiecień 23, 2011, 19:51:41
Co do koncertu po masie mysle, ze byloby to ciezkie do ogarniecia logistycznie i finansowo (sporo nas w kapeli, duzo instrumentow, duzo naglosnienia itp.).
No i w sumie oprocz tego ze polowa kapeli jest zapalonymi rowerzystami, i tego kawalka o rowerach - to reszta tworczosci jest bardziej roznorodna tematycznie :)
W logistyce jesteśmy całkiem nieźli, w finansach gorzej ...ale może udało by się jakiś event wspólnie zrobić ;) W grupie siła ;)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Piochu

MI zaś nie podeszło to ;/ Szkoda :(
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

sabina89

Cytat: Terek w Kwiecień 23, 2011, 12:03:23
Prawdopodobnie zagramy na Juwenaliach  :) wiec milo byloby zobaczyc sporo rowerów pod sceną :) a tak poza tym, czasem grywamy w Kubryku (jesli chodzi o Bydgoszcz)  ;) ;)
Czemu wszystko sprowadza się do Kubryka? :D

Cytat: w4b w Kwiecień 24, 2011, 19:47:28
Na juvenalia na pewno wpadniemy, nie wiem ile osób na rowerach z racji serwowanych napojów z bąbelkami, ale na pewno będziemy.
Dodaj do tego tłok + nieprzewidywalnych ludków pod wpływem, którzy mogliby skusić się na rowerki ;)  Cola wyjątkowo uderza do głowy [ten złoty napój też] ;P
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

buzon

Cytat: Terek w Kwiecień 23, 2011, 11:17:48
ps. Pozdrawiam grupe szosowców, która wczoraj mijała mnie przed Żołędowem  :P

Właśnie! Zapomniałem! My Ciebie również pozdrawiamy ;p
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku