Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Usterki, Buble i inne niedoróbki na bydgoskich drogach rowerowych

Zaczęty przez Lord Golem, Czerwiec 28, 2011, 15:53:34

« poprzedni - następny »

Lord Golem

Postanowiłem rozpocząć ten wątek aby pokazać jakie są usterki i problemy  na powstałych i powstających drogach dla rowerów.
W miarę możliwości będę ilustrował to zdjęciami.

Zapraszam do współtworzenia tego tematu.

Jeśli są chętni do pisania petycji w sprawie pokazanych miejsc do odpowiednich urzędów to zapraszam. Sam mogę służyć zdjęciami.

//edit: admin

Mam prośbę by tworzyć dla każdej zgłaszanej usterki/bubla/trasy oddzielny wątek w tym dziale.Łatwiej będzie się odnaleźć w gąszczu niedoróbek.Dziękuję :) Administratror

Kidllerr

Do kogo zaadresowałeś swoje uwagi? Kto się zobowiązał do dokonania napraw? Jeżeli urzędnik z UM Bydgoszcz nie dopełnił swoich obowiązków, złożymy pisemną skargę do Rafała Bruskiego.

Lord Golem

Cytat: Kidllerr w Czerwiec 28, 2011, 16:02:48
Do kogo zaadresowałeś swoje uwagi? Kto się zobowiązał do dokonania napraw? Jeżeli urzędnik z UM Bydgoszcz nie dopełnił swoich obowiązków, złożymy pisemną skargę do Rafała Bruskiego.

chcę pokazać to co jest usterką lub bublem - wiesz do kogo napisać, to pisz

w4b

Mam prośbę by tworzyć dla każdej zgłaszanej usterki/bubla/trasy oddzielny wątek w tym dziale.
Łatwiej będzie się odnaleźć w gąszczu niedoróbek.

Dziękuję :)
Administratror
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]