Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po masie styczniowej-urodzinowej

Zaczęty przez w4b, Styczeń 28, 2012, 09:07:47

« poprzedni - następny »

w4b

Brawa dla Pani która się wypowiedziała jako ostatnia, uratowała filmik http://www.youtube.com/watch?v=To1qDGcdjw4   
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Piochu

Waliło mrozem, że aż mi dzwoniło  :o ...zębami. Palców nie czułem poza paznokciami i zmarzniętymi kościami, tempo za wolne jak na takie temperatury... następnym razem dać kopa trzeba albo zabierać swe buty. Doprawdy to było straszne zmarznąć na kość, na boczek. :(
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic

Oj, tak... Pani na końcu głównym punktem filmu :)

Faktycznie było zminooo ale daliśmy radę ;) 40 uczestników to bardzo ładny wynik jak na taki mróz. Rzeczywiście zabrakło tortu, ale nadrobimy :)

mvg (Michu)

Przy takiej pogodzie to tylko sernik na zimno ;).

agent

O ile dobrze pamiętam to 8 lat temu na masie tez było ok. 40 osób ;)

w4b

Cytat: agent w Styczeń 29, 2012, 02:23:51
O ile dobrze pamiętam to 8 lat temu na masie tez było ok. 40 osób ;)
Hmm ciekawy zbieg okoliczności :) Temperaturę też może pamiętasz?
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]


3w1

Dziękuję za brawa, za to że wypowiedziałam się w filmiku na końcu masy, to miłe.  ;)
Masę bardzo lubię, zawsze świetnie się bawię, szczególnie gdy wszystkie inne pojazdy stoją, a my jedziemy, rewelacja!.
Pozdrawiam ciepło w ten mroźne dni. A tak by the way to żadna pani, tylko Ania.

buldi.nic


agent

#10
Po obejrzeniu tego filmiku to myślę, że powinien być jasny wybór kandydata na rzecznika prasowego BMK. Nie pozostawia to chyba żadnych wątpliwości ;)
Tak przy okazji to panowie nie była to 96 ani 98 masa zakładając i licząc tylko piątkowe masy, ale 97 ;)

Co do pierwszej masy i mrozu, nie pamiętam jaka była temperatura, ale śmiem przypuszczać, że było zero lub nieco poniżej. Był śnieg, trochę topniał, więc gdzieniegdzie breja i ślisko. Ale pozytywnie.

w4b

Cytat: agent w Styczeń 30, 2012, 22:02:46
Po obejrzeniu tego filmiku to myślę, że powinien być jasny wybór kandydata na rzecznika prasowego BMK. Nie pozostawia to chyba żadnych wątpliwości ;)

Aniu 3w1, co Ty na to ? ;)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buzon

Cytat: agent w Styczeń 30, 2012, 22:02:46
Po obejrzeniu tego filmiku to myślę, że powinien być jasny wybór kandydata na rzecznika prasowego BMK. Nie pozostawia to chyba żadnych wątpliwości ;)
Tak przy okazji to panowie nie była to 96 ani 98 masa zakładając i licząc tylko piątkowe masy, ale 97 ;)

Co do pierwszej masy i mrozu, nie pamiętam jaka była temperatura, ale śmiem przypuszczać, że było zero lub nieco poniżej. Był śnieg, trochę topniał, więc gdzieniegdzie breja i ślisko. Ale pozytywnie.

Fakt, 96 przejechanych do stycznia.
Zbyt zimno by myśleć
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

3w1

Witam!
Ja rzecznikiem prasowym?, no zaskoczyliście mnie i to bardzo. Co prawda publicznie występowałam, ale zupełnie w innej roli  :) i mam obiekcje czy się do tego nadaję, bo z mediami zawodowo nie mam nic wspólnego. A tak na marginesie to jakie macie oczekiwania w stosunku do rzecznika?
Miłego wieczoru. Ania

Seba

Ja jestem poniekąd związany z mediami i oceniając ten wywiad pod tym kątem: nie jąkasz się, nie stresujesz, mówisz wyraźnie, więc jak dla mnie najbardziej ok :) do rzecznikowania jest potrzebna pełna wiedza z zakresu danego tematu i tyle chyba, nic trudnego :) generalnie w stowarzyszeniu nie mamy funkcji rzecznika, od kontaktu z mediami jest Buldi i moja osoba, ale myślę, że przy BMK i innych akcjach możemy Ciebie wysłać na front do boju z kamerą telewizyjną i wszyscy na tym skorzystają :)

w4b

#15
Seba, nie strasz już tak tym bojem z kamerą ;) Aniu 3w1, jeśli pojawisz się na masie i powiesz parę słów do mediów to na pewno nam bardzo pomożesz. Wszystkie informacje jakie tylko są przydatne oczywiście wcześniej Ci przekażemy. Jeśli chcesz możesz dołączyć do stowarzyszenia także co pozwoli na lepszą komunikację z pewnością, ale to zależy tylko od Ciebie ;)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic

Ooo... tak jak Seba i W4b zauważyli z masą to nic trudnego, trochę wiedzy i tyle. Media i tak nie chcą słuchać technicznych szczegółów, więc i nie będziesz musiała się zbytnio zagłębiać w temacie o ile Cię nie interesuje a jak zainteresuje to jeszcze lepiej ;)
Osobiście chętnie bym Cię widział w Stowarzyszeniu, ułatwiło by to wymianę informacji i poszerzanie wiedzy. Jako rzecznik najważniejsze by było byś mówiła "za nas" promując jak najlepiej, poruszanie się rowerem :)

3w1

Witam
Oczywiście, że sprawy związane z promowaniem transportu rowerowego mnie interesują, ale zapewne wiedzę będę musiała uzupełnic, no ale z Waszą pomocą to zapewne nie będzie trudne  :). Jeżeli chodzi o stres związany z mówieniem to odczuwam go, ale staram się nad tym panowac i myślę tylko o tym co mam powiedziec. Do Stowarzyszenia BMk chętnie przystąpię, jeżeli inni jego członkowie nie mają nic przeciwko temu.
Mam nadzieję, że mróz sobie pójdzie mrozic gdzie indziej i pojawię się na lutowej masie, a wtedy moglibyśmy porozmawiac bliżej o tym co miałabym jako rzecznik robic. Ano i jeżeli chodzi o ten bój z kamerą, jako zodiakalny koziorożec biorę to na "rogi" i do dzieła.
Miłego wekendu.Ania 

w4b

Miło :) Odezwiemy się jeszcze poprzez PW :)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic


jerry

Bardzo ale to bardzo miło będzie ciebie 3w1 widzieć w Stowarzyszeniu,widze wielki potencjał i profesjonalizm.
A nie jak na początku filmu osoby nawet nie wiedzą ,która była to masa tylko się lansują :)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

buzon

Sami wpychaliśmy się pod kamerę, żeby tylko zaistnieć na kultowym portalu mmbydgoszcz - dajże spokój z takim lansem
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

agent

Cytat: 3w1 w Luty 09, 2012, 21:27:23
A tak na marginesie to jakie macie oczekiwania w stosunku do rzecznika?

Logicznie myśląc to Ty powinnaś powiedzieć jakie masz oczekiwania z racji piastowanej posady. Kolejne osoby, prawdopodobnie w stowarzyszeniu powinny dalej zastanowić się czy są w stanie je spełnić ;)

Oczywiście nie mówię o finansowych, bo to nie możliwe, ale jakieś tam wizerunkowe aspekty, zabezpieczona posada i kontakt na wyłączność z mediami itd itd.