Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Plusy na forum - do czego to służy ?

Zaczęty przez w4b, Marzec 30, 2009, 21:45:28

« poprzedni - następny »

w4b

Plakaty i ulotki - drukować, rozwieszać i rozdawać!  :)

Uwaga! Każdy kto wywiesi plakat w miejscu gdzie często zatrzymują się rowerzyści i poda lokalizację na forum dostanie 5 punktów !!!
(po weryfikacji)

(Maksymalnie jednorazowo można otrzymać 6 punktów)

enjoy  ;D
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

snuffi

#1
Dlaczego moj post zostal usuniety?
//admin: to ważny dział i nie ma tu miejsca na nabijanie się


Co daja pkt?

agent

sławę, prestiż, uznanie, renomę, szacunek, wszystko czego oczekuje użytkownik od społeczności internetowej. Polecam lekturę na tematy związane z e-community :P

w4b

#3
Ilość punktów pozwoli łatwo stwierdzić kto się angażuje a kto tylko dużo gada, w najbliższej przyszłości powstanie specjalna elitarna grupa użytkowników "ORG" do której przynależność będzie zależała od punktów.
Powstanie z niej nieformalna grupa "trzymająca władzę". Każda akcja organizacyjna po weryfikacji będzie nagradzana punktami.
Grupa będzie posiadała specjalne przywileje nie tylko na forum.... może uda się załatwić dla niej zniżki w sklepach rowerowych, kto wie co jeszcze... Z grupy tej zostanie wybrany moderator forum przez głosowanie.

Oczywiście można też komuś kliknąć "DAJ MU PUNKT" (link pod avatarem) i dostanie punkt, jednak jest to mocno ograniczone.

Admini i moderatorzy (tak wiem, że ich jeszcze nie ma) są wyłączeni z akcji punktowej z oczywistych względów.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

s4per

Takie cuda na tak małym forum wydają mi się śmieszne. Mamy 12 użytkowników którzy napisali >4 posty... Chcesz stworzyć jakieś kółko różańcowe? Przy 30-40 aktywnych użytkownikach miało by to jakiś sens, ale nie przy 12! A co do moderatora to powtórzę, że nie potrzeba kolejnej osoby przy tak małym forum...
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

agent

Nicolas Cage filmowy jako pan i władca śmierci powiedział "Jeden mieszkaniec Ziemii na 12tu posiada broń, nie bede ukrywał, ze interesuje mnie jak uzbroić pozostałych 11tu". Od czegos trzeba zaczac S4PER, bo narazie to chyba stoicie w miejscu jesli chodzi o debaty na temat organizacji. Mnie pomysł W4Ba urzekł prawde powiedziawszy, wpadl jak nieco wykorzystac przypadlosci typowego uzytkownika forów do checi "awansu" i pozbycia sie reputacji szarego, takze jesli to ma b.yc jakis sposób na przyciagniecie nawet niedzielnych działaczy, to czemu nie.

w4b

Cytat: s4per w Marzec 31, 2009, 15:36:13
Takie cuda na tak małym forum wydają mi się śmieszne. Mamy 12 użytkowników którzy napisali >4 posty... Chcesz stworzyć jakieś kółko różańcowe? Przy 30-40 aktywnych użytkownikach miało by to jakiś sens, ale nie przy 12! A co do moderatora to powtórzę, że nie potrzeba kolejnej osoby przy tak małym forum...

Ty się chyba obawiasz że będziesz na samym końcu rankingu i dlatego dołki kopiesz  :P
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

s4per

O tak... Potne się jak nie będę w pierwszej setce...

Chodzi mi o to, że z kilkunastu aktywnych użytkowników połowa może mieć w pewnym momencie jakieś funkcje moderatorskie czy inne przywileje. No ale skoro taki jest cel...
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

w4b

Nie połowa a jeden moderator - czytaj ze zrozumieniem!
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

s4per

Cytat: w4b w Marzec 31, 2009, 08:54:20
(...)
powstanie specjalna elitarna grupa użytkowników "ORG" do której przynależność będzie zależała od punktów.
(...)
Grupa będzie posiadała specjalne przywileje nie tylko na forum.... (...)
Cytat: s4per w Kwiecień 02, 2009, 17:55:17
(...) jakieś funkcje moderatorskie czy inne przywileje. (...)

Czytaj ze zrozumieniem... Nie mówię tylko o moderatorach.
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

agent

ale w czym problem?
Pogódź sie z tym, ze zawsze musi byc grupa trzymajaca wladze, bo inicjatywa i wspolne dzialanie to proceder, ktory juz probowano w tym kraju wprowadzic za pieknego systemu politycznego - ktorego ja osobiscie nie chce zeby powrocił. Nie wiem jak sytuacja wyglada tu, ale raczej socjalizm tez sie nie sprawdził wiec moze demokracja osiagnie sukces. Chociaż ja osobiscie uwazam ze powinna byc monarchia konstytucyjna :D - wladca dba o poddanych i panstwo, bo przeciez musi je komus w spadku zostawic :P.