Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[Skradziono] Specialized'a demo 8

Zaczęty przez Żółwik, Lipiec 27, 2011, 19:03:55

« poprzedni - następny »

Żółwik

Z innej strony. Bydgoszczanin stracił rower. Pomożecie?
CytujSiemano. Wczoraj ok. godziny 16 dowiedziałem się że skradziono mój rower(zdjęcia poniżej) z piwnicy. Prawdobodobnie stało się to w nocy z poniedziałku na wtorek(25-26.07.2011r.) Jak do tej pory powiadomiłem wszystkich moich znajomych żeby się rozglądali, policja została wezwana, napisali protokół i tyle z ich strony. Poniżej dokładna specyfikacja i zdjęcia.


Rama: Specialized demo 8 2005r.
Widelec: Marzocchi 888 RC 2005r.
Damper: Marzocchi Roco WC 222mm, sprężyna Fox czarna 450lbs

Kierownica: Sunline V1 762 (przycięta do 750mm)
Mostek: Marzocchi zintegrowany
Stery: FSA Pig DH Pro
Gripy: Lizard Skins Logo brązowe

Siodło: Boplight Components
Sztyca: Syncros (przycięta)
Zacisk: Specialized

Korby: Truvativ Holzfeller
suport: Truvativ Giga Pipe- Team DH
Zębatka: E.13 38T (jakaś taka beżowa)
Łańcuch: Sram
Pedały: Truvativ holzfeller

Napinacz: E. 13 SRS+ z rockringiem (ten stary model)
Przerzutki: Shimono 105
Manetki: shimano lx, granatowa, bez tej dolnej klapki i monitorka
Kaseta: shimano ultegra

Koło przód:
Obręcz: Mavic deemax
Piasta: Mavic deemax
Opona: Kenda Nevegal Stick e, 2.35, 2-ply
Dętka: jakaś wąska z tego co pamiętam.

Koło tył:
[Obręcz: Sun RIngle MTX 33
Piasta: Novatec d042sb 135x10
Opona: Kenda Nevegal Stick e, 2.35, 2-ply
Dętka: kenda albo Shwalbe DH

Hamulec przód, klamka: Shimano Saint M-810, Hayes V8(nowe klocki metaliczne kool stop)

Hamulec tył, klamka: Zacisk Shimono Saint m800, klamka Shimano Saint m-810(nowe klocki metaliczne kool stop)

Kontakt:
tel: 889 390 768 ; e-mail: [email protected] ; GG: 1211648
http://www.fotosik.pl/u/alledrogo



//edit: admin - dodałem fotkę

dr haos

kurde fajny sprzęcik - będziemy się rozglądać - charakterystyczne koła DEEMAX-y chyba za duzo ludzi to ich nie ma. powodzenia w poszukiwaniach, jakby co to wiemy co zrobić z klientem

bastek1989

MYSLE, ZE TAKI ROWER BEDZIE LATWO KOGOS ZNALEZC NA TAKIM WYJERZDZAJACEGO Z TYCH GOREK, CZESTO JESTEM W MYSLU BEDE SIE ROZGLADAL

agent

Cytat: bastek1989 w Sierpień 07, 2011, 19:17:51
MYSLE, ZE TAKI ROWER BEDZIE LATWO KOGOS ZNALEZC NA TAKIM WYJERZDZAJACEGO Z TYCH GOREK, CZESTO JESTEM W MYSLU BEDE SIE ROZGLADAL
Nie sądze, zeby był ktoś tak głupi, by sprzedawał taki sprzet w całości, złodziej dobrze wie co kradnie. Odzielnie sie sprzedaje sprzet, pozbywa sie ramy w atrakcyjnej cenie, najlepiej zeby miała numery seryjne wycharatane pod pretekstem ze cos tam w spód uderzyło podczas zjazdu. Demo to mysle, ze mokry sen wielu małolatów zaczynajacych przygode ze zjazdem. To samo tyczy się amortyzatora. To dwie podstawowe czesci które sa "trefne" bo posiadaja numery seryjne. Reszte idzie sie naciąć na pojedyncze komponenty. Siedze na allegro gdyż własnie poszukuje Deemaxów lub innych kół Mavic'a - bede czujny.

kita

Cytat: agent w Sierpień 07, 2011, 22:11:50
To dwie podstawowe czesci które sa "trefne" bo posiadaja numery seryjne.

agent i tutaj można się zagiąć, koła również maja numery seryjne i ostatnio coraz więej komponentów takie ma, jak np. Piasty Novateca

jezyk

#5
Cześć. Niestety to mnie kradziono ten rower, dzięki autorowi za założenie tego tematu w moim imieniu. Piszę ponieważ parę dni temu dostałem cynka że podobny rower do mojego(mam nadzieję że to mój) był widziany na okolu.Jeśli ktoś ma tam jakichś kumpli czy znajomych to prosił bym bardzo o popytanie się czy przypadkiem takiego roweru nie widzieli, bądź o nim nie słyszeli.

PS. Zgadza się, deemaxy mają tez numery seryjne

jezyk

Odświeżam temat. Zaczyna się robić ciepło, może gdzieś się pojawi na mieście.Jak na razie żadnych informacji na jego temat nie mam.