Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Kryptonite evolution series 4 ls: wielkość ma znaczenie:)

Zaczęty przez jarek, Październik 10, 2011, 22:54:49

« poprzedni - następny »

jarek

Czy komuś udało się zmieścić w/w u-lock'a w swojej ramie do transportu? Boję się, że szkielet Giant Boulder Alu Lite 19,5" pogryzie się z tym u-lockiem...

jarek

Inaczej:
Jaki powinien być minimalny prześwit ramy aby zmieścić całe to ustrojstwo wrac z uchwytem?

kita


jarek


mariw

I słusznie, bo nie zmieściłbyś tego w ramie. Mój ls wożę go albo na bagażniku, albo w uchwycie równolegle do tylnego trójkąta ramy.

jarek

I tak zabieram go ze sobą w plecaku, bo po zamocowaniu na ramie każda nierówność nawierzchni powoduje serię niemiłych stuków.

Pichulec

Cytat: jarek w Listopad 01, 2011, 09:15:21
I tak zabieram go ze sobą w plecaku, bo po zamocowaniu na ramie każda nierówność nawierzchni powoduje serię niemiłych stuków.

To robisz dokładnie jak ja ;)

buzon

Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Pichulec

Ja tam jednak wolę plecak, na dupsku tylko by przeszkadzało :D

buzon

Można na pewno na veganski.blogspot.com albo mybikebag.blogspot.com
W sklepach fiksowych typu asfalt bikes albo wrostro chyba też, ale ogólnie jest to relatywnie drogie (od 30 zł bodajże), więc polecam własną produkcję.

http://www.wrostro.pl/kategoria/zapiecia---lock - wrostro.pl

Mam holdera wygranego na CMWC - gdybyś chciał, to jest dostępny do obejrzenia jak to wygląda i czym się je, oraz pożyczenia dla testu czy pasuje Ci takie rozwiązanie :)
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku