Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[SKRADZIONO] GIANT BOULDER

Zaczęty przez bastek1989, Marzec 07, 2012, 21:55:53

« poprzedni - następny »

bastek1989

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE KTO UKRADŁ MÓJ ROWER LUB GDZIE ON SIĘ ZNAJDUJE PROSZĘ O KONTAKT, ROWER MARKI GIANT BOULDER CHARAKTERYSTYCZNE BŁOTNIKI TYPU CROSS ORAZ UCHWYTY NA KIEROWNICY TYPU ROGI;) SKRADZIONO MI GO DZIŚ MIEDZY 7-13 OS. LEŚNE UL POWSTAŃCÓW WARSZAWY 2 PROSZE O KONTAKT 519817711


http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/boulder/7734/45627/
TAKI SAM KOLORYSTYCZNIE

kobra672

Chamstwo w państwie!
Rozglądam się za swoimi :'( wiec może Twój wypatrzę :)
A tak całkiem serio to zgłoś to przykre zdarzenie na policji może im się uda znaleźć chociaż Twój bo ja już się nie łudzę
ale i tak każdego napotkanego rowerzystę ogarniam wzrokiem czy aby nie na moim jedzie.


3w1

No to współczuję, za chwilę mamy wiosnę i sezon rowerowy w pełni, a co policji to zgłosic można, ale czy oni w ogóle go będą szukac?. Ja ze względów bezpieczeństwa trzymam rower na balkonie, albo jak jest bardzo silny mróz do w mieszkaniu, no i nigdy nie zostawiam go przypiętego na ulicy, bo niestety częsci społeczeństwa wydaje się, że jak czegoś nie ma to można sobie "pożyczyc" bez pytania właściciela o zgodę, przykre. A tak swoją drogą to też mogę się rozglądac, czy ktoś na takowym rowerze nie śmiga.

w4b

Nawet z balkonu czasem potrafią ukraść :/
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

bastek1989

prawda uwaga na balkony nie zostawiac nawet na ostanim pietrze!! bo wiem ze taka ekipa jest co kradnie z balkonow. jezeli rower nie zostal wywieziony z bydgoszczy to moze go gdzies spotkam prawie codziennie jezdze teraz na rolkach w myslecinku wiec jest duze prawdopodobienstwo. juz za jedym sie przedwczoraj puscilem mial taki sam model;D ale podzespoly mial fabryczne, a ja juz tam deore korbe wrzucilem inne kola wiec rozpoznam;)
moze policji sie uda znalezc oby oni byli szybciej;) co prawda nie mozna gosci bic bo mogl nieumyslnie go kupic a po drugie jestem zolnierzem i nie chcialbym byc wyrzucony ze sluzby;/ za pobicie.

buzon

Trochę mało cech charakterystycznych podałeś, Boulder to bardzo popularny model, ciężko będzie odróżnić właśnie TEN.
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

bastek1989

ja go rozroznie po korbie deore na pewno nie znajde drugiego takiego modelu wytarta rama z gory uchwyty rypu rogi kolo tyle jest inne niz przednie z tylu nie ma odblaskow standardowych jak w przednim.
i tu pytanie do was chce kupic rower czy mozna go ubezpieczyc od kradziezy, rabunek nie wchodzi w gre z tym nie mialem nigdy problemu;D lub tez zamontowac mu nadajnik gps?

Lord Golem

Cytat: bastek1989 w Marzec 13, 2012, 00:14:41
chce kupic rower czy mozna go ubezpieczyc od kradziezy, rabunek nie wchodzi w gre z tym nie mialem nigdy problemu;D lub tez zamontowac mu nadajnik gps?

Nie znam ubezpieczyciela który ubezpiecza od kradzieży roweru. Ubezpieczają od rabunku, od wypadków lotniczych (tzn. gdy jadąc rowerem coś na ciebie spadnie) itp. Zanim podpiszesz polisę dokładnie zobacz czego dotyczy. Czasem jest litania bzdur aby ukryć to że ubezpieczenie nie obejmuje kradzieży roweru.


bastek1989

posia ktos z was nadajnik gps ? lub slyszal opinie gdzie montuja i za ile?

Żółwik

Posiadam coś takiego w aucie. Działa z dokładnością do kilkunastu metrów.  Wielkość 5-złotówki. Na szczęście się jeszcze nie miało okazji przydać.

bastek1989

do samochodu to wystarczy chyba zaklocować sygnal jakies takie bajery sa na allegro

bastek1989

dzis spotkakalem 4 rowerzystow z Ta rama ale wszystkie rowery na hamulcach tarczowych a Ty widze masz v-brake bede staral sie szukac dalej

kita

Cytat: bastek1989 w Marzec 07, 2012, 21:55:53
KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE KTO UKRADŁ MÓJ ROWER LUB GDZIE ON SIĘ ZNAJDUJE PROSZĘ O KONTAKT, ROWER MARKI GIANT BOULDER CHARAKTERYSTYCZNE BŁOTNIKI TYPU CROSS ORAZ UCHWYTY NA KIEROWNICY TYPU ROGI;) SKRADZIONO MI GO DZIŚ MIEDZY 7-13 OS. LEŚNE UL POWSTAŃCÓW WARSZAWY 2 PROSZE O KONTAKT 519817711


http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/boulder/7734/45627/
TAKI SAM KOLORYSTYCZNIE

a numery ramy?   takich rowerów są tysiące.
jak również wielkość roweru/ramy to cenna uwaga.

bastek1989

nr ramy GCOX0257
a rozroznic go mozna po korbie deore i tylnym kole z piasta novatec, blotniki crosowe stupka rowerowa z tylu sakwa na ramie rama w miejscu sakwy byla dosc wytarta od zapiecia rowerowego ktore wozilem pompka rowerowa kolor zolty licznik rowerowy kellys model k13
no i mialem juz rudy po zimie łancuch poniewaz takze w zimie nim jezdzilem do pracy

bastek1989

znaleziono złodzieja mojego roweru jest to osoba niepelnoletnia co ma za to grozi? prawdopodobnie jest to ten mlody chlopak
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003854338976 na to nazwisko dostalem wezwanie no i zdecydowalem sie do niego napisac
Sebastian Wesołowski
cze, pyt to w sprawie Ciebie dostalem wezwanie do sadu??

15 minut(y) temuSebastian Biła
ty jestes pojebany

15 minut(y) temuSebastian Wesołowski
czy to Ty ukradles moj rower?

14 minut(y) temuSebastian Biła
no i co

14 minut(y) temuSebastian Wesołowski
a gdzie jest rower?

14 minut(y) temuSebastian Biła
co sie prujesz

13 minut(y) temuSebastian Wesołowski
spokojnie pytam gdzie masz rower

13 minut(y) temuSebastian Biła
rower był sprzedany a jaki to był

13 minut(y) temuSebastian Wesołowski
giant niebiesko czarny
spod jednoski wojskowej

12 minut(y) temuSebastian Biła
ah nie pamientam

11 minut(y) temuSebastian Wesołowski
i co teraz oddasz mi za niego pieniadze?
ale widze biedny niejestes stac Cie na wyjazdy w gory wiec nie bede mial problemow z odzyskaniem pieniedzy
9 sierpnia zobaczymy sie w sadzie pozdrawiam

mvg (Michu)

Może sąd nakarze zwrot pieniędzy za ukradzione mienie przez rodziców, a chłopak dostanie kuratora. Jeśli to któreś z kolei przestępstwo to czeka go poprawczak?

bastek1989

oby tak bylo zawsze pare zlotych sie przyda

kris_bdg

Widać że założył już "firmę" skoro pytał się "jaki to był". Znaleźć i ręcznie wytłumaczyć :P

Seba

No tak, ale po jego postawie można wnioskować, że rowery będzie kradł dalej...

kris_bdg

Aż trafi na kogoś kto mu się postawi i połamie mu ręce.

Keijiro

powodzenia , ja w ciagu godzin zgłosiłem kradzież i rower odzyskałem teraz co najwyżej to możesz zamieszczać zdjęcia i czekać na cud , nie chce potępiać ale roweru się nie zostawia przypiętego przed sezonem kiedy to rower za grubą kasę idzie za flaszkę w sąsiednim mieście