Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[baza rowerów] Skradzione rowery - baza danych

Zaczęty przez w4b, Listopad 19, 2009, 08:36:42

« poprzedni - następny »

w4b

Skradziono Ci rower? Zgłoś na policję - w brew pozorom to coś daje!

Zgłoś rower w bazie skadzionych rowerów

Chcesz kupić używany rower? Sprawdź czy NIE jest kradziony!

Możesz też umieścić ogłoszenie ze zdjęciem na forum.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

#1

Z niewyjaśnionych powodów zniknęła z sieci BazaRowerow.pl, autorzy projektu są nieosiagalni, nie odpowiadają na emaile. Także druga ich strona zniknęła z sieci. Nie wiadomo co się stało. Z tego powodu powstał nowy projekt bazujący na założeniach BazyRowerow jednak, nieco udoskonalony.

Obwieszczam więc powstanie BazaRowerow.org (tymczasowo w wersji ograniczonej pod Baza skradzionych rowerów ) w ciągu kilku dni pełna odsłona strony. Osoby chętne do współudziału w projekcie proszę o kontakt :)


[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

cin1977

#2
A na Policji nie sprawdzisz. Bo nie i już. jesienią chciałem kupić ramkę - podejrzanie tanią - byłem ją obejrzeć i spisałem numer seryjny. Następnie podreptałem na policję. Zwiedziłem 3 komisariaty z pytaniem, czy po numerze seryjnym moga sprawdzić, czy rama nie jest kradziona, za każdym razem słyszałem tą samą odpowiedź - owszem, mogą, ale tylko jak kupię ramę i do nich przyniosę. Głupota nie zna granic...
P.S. Witam w KDEFamily :)