Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Maraton Metropoli Bdg-Toruń, rolkowy

Zaczęty przez kita, Kwiecień 24, 2011, 10:57:54

« poprzedni - następny »

kita

Witam,
W dniu 15 maja bieżącego roku, w godzinach rannych jest start  Maratonu Biegowego i Maratonu na Rolkach z Bydgoszczy do Torunia, Start koło Bydgoskiego Kabla.
Wiem iż niektórzy z Was Moi kochani jeżdżą na rolkach rekreacyjnie czy bardziej sportowo (to może mniej)  :)
Lecz praktycznie wszyscy na forum jeżdżą rowerami i to właśnie do Was Rowerzystów wielka prośba z mojej strony :)
Trasę do Torunia zna prawie każdy asfalt dobrej jakości krajową 8dziesiatką :)  którą nie raz jeździliśmy na Masy Toruńskie.
Z mojej strony propozycja, ponieważ biorę w tym maratonie udział, to mój debiut :) startuję na rolkach to również debiut :)
I pragnę Was zaprosić abyście mi potowarzyszyli tempem nieco niższym niż zawsze tam jeździmy.
A tak było 2 lata temu:



roxy

Bardzo chętnie Ci pokibicuję :) Pytanie tylko, czy rowerzyści nie będą tam przeszkadzać? Jest sporo zapisanych osób i pewnie trudno będzie nie być "zawalidrogą" :P

kita

to super :)

Trasa przez miasto jest wyznaczona cała szerokością drogi więc tutaj może być ciężko, lecz po wyjeździe z miasta trasa biegnie głównie poboczem aby  nie wstrzymywać ruchu samochodowego więc spokojnie będzie można jechać szosą obok pobocza :)

Dziękować ;)

mvg (Michu)

Właśnie zastanawiałem się jak zrowerowani kibice mają Ci towarzyszyć, ale już wiem. Z chęcią się przejadę :).

pablo

tez bym chetnie pokibicowal ale sa dwa powody na nie: 1. nwet nie bede wiedzial komu kibicowac bo nikogo z tad nie znam, 2. raczej moge nie dojechac rowerem do torunia i z powrotem a przynajmniej bedzie ciezko bo dla mnie to dosc dluga trasa jak na wlasciwie poczatek tego sezonu chociaz wiem ze w grupie jezdzi sie dobrze i mozna sporo wiecej nakrecic kilometrow niz samemu. ale zycze uzyskania dobrego wyniku.

mvg (Michu)

Kurcze może być problem - 14 masa w Toruniu, 15 kibiciowanie do Torunia :D. Oby pogoda dopisała, a tyłek może wytrzyma ;).