Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

DDR na Zdobywców Wału Pomorskiego

Zaczęty przez cin1977, Październik 29, 2013, 21:47:13

« poprzedni - następny »

cin1977

Dla nie wiedzących, gdzie ta ulica się znajduje - chodzi o zjazd od Wojska Polskiego do Tesco. W związku z przebudową skrzyżowania Wojska Polskiego - Magnuszewska miała tam powstać DDR. Jechałem tamtędy wczoraj (jezdnią) i sytuacja wygląda następująco - istniejący tam do niedawna dość szeroki chodnik zlikwidowany, w jego miejscu kolejny pas jezdni. Tam, gdzie miała przebiegać DDR powstaje wąskie "coś" wręcz wbite w skarpę, którą w kilku miejscach trzeba było wręcz "podcinać" żeby cokolwiek się zmieściło. Szerokość tego "czegoś" jak na moje oko ledwie przekracza metr minus postawione tam latarnie. Wie ktoś w końcu co za radosna twórczość ma tam miejsce?

admin

#1
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak. Jest to podbudowa, asfaltu jeszcze nie wylano.
Nie jestem w stanie określić czy szerokość drogi rowerowej będzie taka jak na zdjęciu, do wersji ostatecznej jeszcze trochę pracy.

Flora

#2
Na tych zdjęciach nie widać przewężenia. Wczoraj przejechałem się tam z ciekawości i widząc coś podobnego pomyślałem 'ale o co chodzi, przecież jest szerzej niż było?' Jednak kawałek dalej, przy połączeniu z Jana Pawła II, chodnik zwęża się o połowę. W dodatku na skarpie rosną jakieś krzaki, które latem na 100% zmniejszą jeszcze bardziej dostępną szerokość.