Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Masowa playlista

Zaczęty przez roxy, Kwiecień 26, 2010, 23:25:08

« poprzedni - następny »

Seba

Przypominamy, że  każdy Masowicz może decydować o muzyce, którą będzie można usłyszeć w piątek z naszej przyczepki. Warunkiem jest, żeby były to utwory dostępne bezpłatnie tak jak np. na stronie jamendo.com. Do czwartku czekamy na propozycje Waszych kawałków ;)

Żółwik

Jest jakiś mail na który można wysyłać pliki z propozycjami?

w4b

linki do plikow mozna wrzucic tutaj
oczywiscie pod warunkiem że sa na licencji creative commons
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Nowa playlista... Jakieś zamówienia co  to nowych utworków? ...bo mnie coś natchnęło i poszukuję właśnie fajnych kawałków CC ^^

kris_bdg

W związku z tym że jako ciągnący przyczepkę mam dużo wspólnego, chciałbym zabrać głos w tej sprawie:
faktyczny stan listy piosenek na odtwarzaczu MP3 to około 15 piosenek!! (sic!) Ludzie na prawdę nie chcą w kółko słuchać piosenki która bardziej się nadaje na stypę niż na przejazd przez miasto. Dlatego tez popieram działania April mające na celu stworzenie nowej listy, wiem tez że kilka utworów już zostało znalezionych.
Zachęcam Wszystkich do tego by włączyli się w poszukiwania, to od Was zależy co będzie umilało przejazd!!! By nie było tak że czwarty miesiąc z rzędu lecą te same piosenki :P

April

Tak, udało mi się 20 naprawdę fajnych piosenek znaleźć :) i to z różnych gatunków muzycznych... jutro poszukam kolejnych!

w4b

Ja też popieram! Coś wesołego i z jajem poproszę :)   
Sugerowal bym kilka kawałków ze starej playlisty (tej która była przed obecną) wrzucić, bo były całkiem dynamiczne i noga sama do naciskania w pedał się układała :)

Szukam także muzyki do filmików masowych, jak by coś się fajnego na licencji CC trafiło to bardzo chętnie bym przyjął
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Tak, znalazłam kilka utworów też na filmiki ;) Miłe, dynamiczne i bez wycia-śpiewów (około 2-2.30 czas - jeśli jakieś dłuższe też byś potrzebował to powiedź póki jeszcze nad tym siedzę).

Myślę, że starą playlistę można póki co odpuścić. Jeździła półtora roku, więc na wakacje można już zupełnie świeże utwory wrzucić :) Artyści czekają, żeby ich odkryć! :)

w4b

Świetnie :) Z długością nie ma problemu bo zawsze można zapętlić ;) Podeślij mi linki proszę
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Santa

Domyślam się, że Top10 z jamendo masz opanowane i nie warto linkować? :D

April

Top 10 się zmienia ;) i nie wszystkie nadają się na przyczepkę...

Danielasty

no wiecie, zawsze można założyć radio internetowe "tzw własne" i podpiąć telefon z jakąś kartą sim z darmowym netem i puszczać z tego. Co jak co ale prawa autorskie od muzyki komercyjnej idą do właścicieli radia a nie do organizatorów przyczepki xD. Myślę że radio internetowe to spory przemysł w Bydgoszczy i ktoś pewnie by udostępnił "program" na czas trwania masy :)

mvg (Michu)

Cytat: Danielasty w Lipiec 02, 2012, 22:59:01
no wiecie, zawsze można założyć radio internetowe "tzw własne" i podpiąć telefon z jakąś kartą sim z darmowym netem i puszczać z tego. Co jak co ale prawa autorskie od muzyki komercyjnej idą do właścicieli radia a nie do organizatorów przyczepki xD. Myślę że radio internetowe to spory przemysł w Bydgoszczy i ktoś pewnie by udostępnił "program" na czas trwania masy :)

Z darmowym netem może być problem. Kiedyś słyszałem, że Aero2 ma być niedługo wyłączone, ale czy to prawda? Specyfikacji łącza nie znam, ale czy dawałoby radę? I co za tym idzie jaką jakość muzyki dałoby się odtwarzać. 128 kbps jeszcze jest w miarę do słuchania, ale to co poniżej już nie.

buldi.nic

#113
Na sierpniowej masie można było usłyszeć następujące utwory:
BREEZELESS (01) Have you ever House_Mix
Emerald Park (02) Ume
Not From Georgia (03) Freedom
Missin Red (04) Giro Giro
Heifervescent (05) Deep Sea Diver
Loudog (06) Waste My Time
Juice Big City (08) 100 Days
Laudog (09) Too Wicked
Laudog (10) She Don't Love Me
Aries 4Rce BeatZ (11) Nenna Yvonne Some Girls
KILLO KILLO (12) My Bike
LaBarcaDeSua (13) Escondite Solitario
Au Lit les Momes (14) Le pont du Gard
MOPI (15) Don't stop
MOPI (16) Don't tell me
Nomoredolls (17) Silent Love
Oleg Serkov (18) L.E.O
Sandy (19) Audelad unregard
Sunsearcher (20) Disco Theme
Juanitos (21) Super Exotic 60's Beat
Tryad (22) Peace On Earth (Same Place)
Urtzi Azkue (23) Tell Me feat Khaoula Bouchkhi


//edit: Utwory z playlisty są na licencji Creative Commons i większość jest dostępna za darmo na jamendo.com

April

Wysłałam w zeszłym tygodniu na masową skrzynkę trochę utworów, czy dotarły? Proszę o informację, bo znalazłam więcej fajnych i różnych stylowo i również chciałabym podesłać...

sabina89

Cytat: w4b w Maj 05, 2012, 22:42:18
linki do plikow mozna wrzucic tutaj
oczywiscie pod warunkiem że sa na licencji creative commons

Odświeżam. Wpadłam gościnnie i mam wrażenie, że playlista się nie zmieniła. Czy to już są takie szczegóły, o które się nie dba? :)
Mogłabym prosić o listę utworów, które płynęły z przyczepki na 146 masie? Z góry dzięki.
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)