Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Ciacho na Tależyku

Zaczęty przez w4b, Marzec 04, 2015, 21:31:46

« poprzedni - następny »

w4b

Cytuj
Ale nie na takim z porcelany, tylko na takim punkcie widokowym pod Topolnem. Z cukierniami w okolicy raczej kiepsko zalecam zabrać ciacho w plecak, a kawę w termos ;)

Koronowo pokazało, że jest nas wiele i mamy różne tempo. Warto więc się podzielić na ekipę sport i casual ;) Jedziemy tak samo do Jarużyna i tutaj ekipa sport jedzie w dół żeby troszkę sobie potargać albo Strzelce albo Trzęsacz, a ekipa casual skręca w lewo i jedzie górą. Zjeżdżamy Kozielcem dalej lecimy na Topolno i praktycznie jesteśmy na miejscu.

Jak wracamy to chcąc nie chcąc mamy do podjechania albo Topolno albo Kozielec. To już zdecydujemy na miejscu. Talerzyk to bardzo urokliwe miejsce z pięknym widokiem. Na dole jest nawet winnica do której może pojedziemy kiedyś latem ;)

Rozkład jazdy:
- Start o godzinie 10 (punktualnie, jak obawiasz się spóźnienia to wstań po prostu 15min. wcześniej)
- Grupa sport jest +/- po 30 minutach na skrzyżowaniu u góry w Jarużynie.
- Grupa casual melduje się tam pewnie jakieś 15 minut później. (jeśli chcesz tam do nas dołączyć to kalkuluj żeby być wcześniej, tak by w razie czego czekać na nas)
- Grupa casual myślę, że w jakieś 2,5h dotrze do celu do tego czasu grupa sport może hasać po Trzęsaczu lub Kozielcu.

https://www.facebook.com/events/344863292389185/
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]