Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Otwarte spotkania pro rowerowe

Zaczęty przez jerry, Czerwiec 25, 2011, 20:57:35

« poprzedni - następny »

jerry

W imieniu Stowarzyszenia Bydgoska Masa Krytyczna zapraszam na otwarte spotkanie pro rowerowe
dzień: 1 Lipca tj.piątek
godzina: 18.00
miejsce:Amfiteatr na Wyspie Młyńskiej
Spotkanie będzie miało charakter luźnej dyskusji
Zapraszamy do zapisania się do Stowarzyszenia poszukujemy osób z głową pełną pomysłów lub nie,dajemy gotowe przykłady czym możesz się zająć na rzecz wspólnych działań pro rowerowych dla dobra społeczeństwa rowerowego,jeśli jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na społeczne działanie czekamy właśnie na ciebie w kwestiach formalnych wymagamy ukończonych 16 lat.
Zajmujemy się i jednocześnie poszukujemy nowych osób do:
-tworzenia ulotek na kolejne masy i inne akcje
-rozdawanie ulotek
-tworzenie plakatu
-przyklejanie plakatów
-tworzenie zaproszenia
-rozwożenie zaproszeń do urzędników,instytucji,klubów rowerowych,firm
-tworzenie pism z usterkami w infrastrukturze rowerowej
-robienie zdjęć usterek w infrastrukturze rowerowej
-zabezpieczenie przejazdu
-dotarcie do klubów samochodowych celem egzekwowania prawa i obowiązków kierujących samochodami względem rowerzystów
-poszukiwanie firm,instytucji,urzędów,szkół,sklepów celem zaproponowania odpowiednich i bezpiecznych stojaków rowerowych
-dotarcie do kursantów nauki jazdy celem egzekwowania praw i obowiązków kierowców względem rowerzystów
-poszukiwanie firm,instytucji,urzędów,szkół,sklepów celem zaproponowania odpowiednich i bezpiecznych stojaków rowerowych
-pozyskiwaniem sponsorów w celu dofinansowania druku plakatów,ulotek,nagród rzeczowych i gadżetów
-happeningi,flash mob
-itp. itd.
Wszelkie pytania sugestie i szczegóły informacyjne jak i inne pomysły na usprawnienie działań pro rowerowych
są bardzo mile widziane proszę zgłaszać na PW,w powyższym temacie lub na spotkaniu  ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

buzon

Ja również zapraszam!

Przypominam, to już w piątek!

Ponadto jako bonus po spotkaniu odbędzie się wyścig miejski dla chętnych ;)
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

PanF4

Może i powielam przedmówcow ale zapraszam równie serdecznie każdego kto tylko potrafi kręcić się po okolicy rowerem!My nie gryziemy,jesteśmy ciekawi pomysłów i zdania każdego!Nie tylko samochody tworzą miasto ale też rowerzyści!

GUMIS

Czesc Jerry,czy na tym spotkaniu również można przywiezc nakrętki trochę ich przypadkowo nazbierałem?

jerry

Cześć GUMIŚ oczywiście możesz przywieść nakrętki przy okazji zabiorę z sobą  :P
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

GUMIS

Mam nadzieję że masz większy plecak,bo trochę tego będzie.

jerry

Przypominam o dzisiejszym spotkaniu pozytywnie zakręconych rowerzystów,którzy mają czas i chęci zająć się wspólnie działaniem pro rowerowym czym nas więcej tym lepiej,w razie deszczu przeniesiemy się pod parasolki lub do klubu.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

Lord Golem

Może po wczorajszym spotkaniu w APK z Olivierem dałoby się zrobić spotkanie. Myślę, że są pomysły jak wypromować akcję Miasta dla Ludzi a przy okazji wprowadzać styl poruszania się rowerem po mieście.

Kidllerr

PanF4 zaproponował wycieczkę rowerową do Pieczysk na najbliższą niedzielę 10.07, start przy pętli MZK w Myślęcinku o godzinie 12:00. Myślę, że w czasie tej podróży można przedyskutować ważkie tematy i podjąć odpowiednie decyzje.

Lord Golem

To jest dobry pomysł. Wahałem się czy wybrać się więc to mnie przekonało.

PanF4

Może i do Pieczysk nie dojedziemy ale na ile chętni będą uczestnicy na tyle pokręcimy!a dyskusję prorowerowe jak najbardziej mile widziane więc zachęcam do kręcenia i rozmów!Zapraszam do działu ogłoszeń!Pozdro

Żółwik

Jak będziecie w Samociążku dajcie cynk to się podłączę.

PanF4

Żółwik nie wymiękaj!Samociążek-tuszyny-może pieczyska i koronkowo!powrót do zatwierdzenia!Żółwik pokaż klasę-nie rób z siebie 'małży-lub czegoś w stylu mięczaka!Wycieczka jest dla wszystkich!