Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Sprawdzamy stan DDR

Zaczęty przez Seba, Luty 23, 2012, 14:23:42

« poprzedni - następny »

April

1. Fabryczna – brak znaku, że koniec drogi


2. Fabryczna –
a) falująca kostka
b) skrzynka z wysokim napięciem


3. Fabryczna – zapadająca się kostka


4. Zbyt wysoki krawężnik (no wiem takie czepianie się)


5. Fabryczna – przejścio-przejazd


6. Fabryczna – studzienka na wysokości (wybrzuszona kostka)


7. Fabryczna/Składowa – dziwnie wymalowane pasy do nikąd


8. Fabryczna – zapadająca się kostka


9. Fabryczna
a) zapadająca się kostka
b) studzienka
c) sciety drogowy znak wystajacy z kostki


10. Fabryczna – wyjazd/wjazd na skład złomu. Syf, brud i niebezpieczeństwo przedziurawienia detki


11. Fabryczna – studzienka + pozostałości po zimie – piaskowe brzegi dróżki


12. Fabryczna – kratery O_O aż dwa


13. Fabryczna – w sumie nie bubel ale ciekawe ułożenie po pracach remontowych kostki


14. Fabryczna/Kamienna – studzienka + kostka


April

Uzupełnienie tego  co zaprezentował Wojtek (być może studzienki się powtarzają)

15. Morska/Kamienna – utrudniony wjazd/zjazd przez słupki


16. Kamienna/Inwalidów – droga, przejazd i nagle koniec – brak znaku, brak możliwości włączenia się do ruchu – zagadka


17. Kamienna – przystanek ma tylko z jednej strony wymalowane pasy umożliwiające przejście. Od strony zachodu ich brakuje


18. Kamienna – inwencja twórcza


19. Kamienna – to już Wojtek zauważył – rozrost trawy na drodze


20. Kamienna/Łęczycka – brak możliwości wjazdu na ścieżkę z ulicy Łęczyckiej, podobnie z Kamiennej w Łęczycką po drugiej stronie (zdjęcia brak)


21. Kamienna – odcinek Fabryczna-Łęczycka – falująca kostka


22. Kamienna – studzienka, zapadająca się kostka – zgłosiłabym ją listownie – niestety strasznie się rusza i lada dzień może być nieszczęście :/ (między Szajnochy a Łęczycką)


23. Kamienna – zapadająca się studzienka


24. Kamienna – wjazd/zjazd z ulicy Szajnochy - słupki


25. Kamienna – wyjazd/zjazd z ul. Szajnochy – zły znak (odwrotnie ścieżka/chodnik)


Lord Golem

co z konkursem ?    ???

April

No właśnie miało być do niedzieli a tu cisza :P

mvg (Michu)

Organizator ukrywa się z nagrodą za granicą i nie chce oddać :P. Sądzę, że jakaś komisja właśnie ocenia kto zasługuje na podium ;).

Seba

Cytat: mvg (Michu) w Marzec 06, 2012, 22:02:53
Organizator ukrywa się z nagrodą za granicą i nie chce oddać :P. Sądzę, że jakaś komisja właśnie ocenia kto zasługuje na podium ;).

Można tak to ująć. Konkurs zakończył się 4 marca i tego się trzymamy. Wystarczy przejrzeć powyższe posty i widać jasno, kto podał najwięcej bubli ;) niemniej oficjalne wyniki zostaną podane na pewno w tym tygodniu i raczej przed weekendem

Lord Golem

Cytat: Seba w Marzec 06, 2012, 23:08:03[/b]
Cytat: mvg (Michu) w Marzec 06, 2012, 22:02:53
Organizator ukrywa się z nagrodą za granicą i nie chce oddać :P. Sądzę, że jakaś komisja właśnie ocenia kto zasługuje na podium ;).

Można tak to ująć. Konkurs zakończył się 4 marca i tego się trzymamy. Wystarczy przejrzeć powyższe posty i widać jasno, kto podał najwięcej bubli ;) niemniej oficjalne wyniki zostaną podane na pewno w tym tygodniu i raczej przed weekendem

Hmm, jesteśmy słowni jak politycy?  ???

buldi.nic

Ufff... udało mi się zgrać zdjęcia i wrzucić to na mapę by ustalić co zostało zrobione. Mam jedynie problem z Fordonem i tam chyba bez wizyty w terenie się nie obejdzie :(
Mapka, która pokazuje co udało się już nam razem zrobić a czego jeszcze brakuje:

Aaa... jakby ktoś zobaczył, że jego "inwentaryzacji" nie uwzględniłem to proszę o cynk :)

Cytat: Lord Golem w Marzec 11, 2012, 22:29:15
Hmm, jesteśmy słowni jak politycy?  ???
Heh... myślę LG, że o swoją wygraną możesz się nie martwić ;)
Są jeszcze pewne zawiłości ale na dniach poinformujemy jak wypadła aktywność formumowiczów w tym temacie :)

Lord Golem

Cytat: buldi.nic w Marzec 13, 2012, 01:00:51
Ufff... udało mi się zgrać zdjęcia i wrzucić to na mapę by ustalić co zostało zrobione. Mam jedynie problem z Fordonem i tam chyba bez wizyty w terenie się nie obejdzie :(
Mapka, która pokazuje co udało się już nam razem zrobić a czego jeszcze brakuje:

Aaa... jakby ktoś zobaczył, że jego "inwentaryzacji" nie uwzględniłem to proszę o cynk :)

z tego co widzę nie uwzględniłeś inwentaryzacji na:
- Kaliskiego,
- Twardzickiego po południowej stronie od Korfantego do Kleeberga
- Fordońska od Rejewskiego do Kaliskiego.

buldi.nic

Nie uwzględniłem bo Fordon dam na innej mapie ;)

A w "mieście" wszystko dobrze wykreśliłem?

Lord Golem

#60
Cytat: buldi.nic w Marzec 13, 2012, 11:32:26
Nie uwzględniłem bo Fordon dam na innej mapie ;)

A w "mieście" wszystko dobrze wykreśliłem?

Jeśli chodzi o ścieżkę obok Castoramy to jest rodzaj drogi rekreacyjnej więc nie potrzebne są tam standardy i ogólnie jest w dobrym stanie.

Także fragment DDR między Gdańską i Cmentarzem Nowofarnym jest OK, jedynie można przyczepić się do starego wyjazdu z jednostki wojskowej - teraz już nie ma tam bramy więc wyjazd jest niepotrzebny ale to drobiazg.

A oto fragment DDR na Błoniu, ul. ks. Schulza:

1.  ul. ks. Schulza, Wyjazd z zatok MZK - wytarty przejazd


2.  ul. ks. Schulza, Wyjazd z parkingu obok sklepu - brak oznaczenia DDR


3. skrzyżowanie ul. ks. Schulza/ ul. Stawowa, strona południowa - widoczny słupek na środku przejazdu


4. skrzyżowanie ul. ks. Schulza/ ul. Stawowa, strona północna - brak przejazdu dla rowerów


5. skrzyżowanie ul. Stawowa/ ul. ks. Schulza - słupek na środku przejazdu i kosz na śmieci w skrajni DDR - po złej stronie


6. ul. Stawowa, zjazd z DDR na ulicę - słupek na środku przejazdu


7. skrzyżowanie ul. ks. Schulza/ ul. Stawowa, strona północna - niewłaściwie wytyczona DDR przed przejściem, zakręt pod kątem 90 stopni


8. skrzyżowanie ul. ks. Schulza/ ul. Stawowa, strona północna, zjazd do ulicy - niebezpieczny zjazd przed słupem oświetleniowym, na zdjęciu to może nie jest widoczne ale to miejsce jest źle wyprofilowane.


kobra672

To i ja coś dodam.
Ścieżka rowerowa z Osowej Góry do Wojnowa.
Zdjęcie jeszcze ciepłe. Na zdjęciu fragment ścieżki tuż przed Osową Górą.

Praktycznie na większości długości trasy ścieżka zapiaszczona, zwężona przez piach i wrastającą trawę. Bardzo duża ilość szkieł na ścieżce.

buldi.nic

Ten "bubel" to sprawa Zakładu Komunalnego Gminy Sicienko, który powinien o tę drogę dbać. Tak więc dzięki, że sprawę zgłaszasz. Wystosujemy do nich pismo na dniach.

April

Pismo już o tę trasę wystosowywaliście i odpowiedź była, że tym się opiekuje zdmikp w bydgoszczy, a oni znów skierowali do Sicienka? ...tam trzeba regularnie co pół roku pisać o sprzątanie.

buldi.nic

Niee... pismo skierowaliśmy do Gminy Sicienko, gdyż droga leży na jej terenie. Jednak Gmina powiedziała by pisać do Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, gdyż ponoć do nich należy utrzymywania dróg powiatowych. Jednak Starostwo odesłało do Gminy, ponieważ zgodnie z umową z 1999 roku to Gmina Sicienko zajmuje się dbaniem o porządek na tej drodze :P

Danielasty

Buldi daj mapkę fordonu co dokładnie potrzeba. na 1km ścieżki zrobiłem ponad 20 zdjęć a myslę że 10km w samym forodnie jest

w4b

Uwaga!
Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 30 marca na zakończeniu przejazdu Masy Krytycznej. :)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Lord Golem

Niestety obecnie w piątki od 16.00 do 21.00 mam zajęcia na uczelni. Na Masie nie mogę się stawić.

w4b

Cytat: Lord Golem w Marzec 19, 2012, 14:52:05
Niestety obecnie w piątki od 16.00 do 21.00 mam zajęcia na uczelni. Na Masie nie mogę się stawić.
Ok, skontaktujemy się i dostarczymy nagrodę w dogodnej porze ;) ... jednak takze jest przewidziana nagroda za 2 i 3 miejsce !  :)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic

Więc przeprowadziłem aktualizację map:


Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. :)

Teraz czas na zebranie brakujących fragmentów i ubraniu wszystkiego w słowa. :)

w4b

Nagrody za 2 i 3 miejsce wręczone. Pozostała nagroda za 1 miejsce dla Lord Golem do przekazania.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Lord Golem

Cytat: w4b w Kwiecień 02, 2012, 10:11:32
Nagrody za 2 i 3 miejsce wręczone. Pozostała nagroda za 1 miejsce dla Lord Golem do przekazania.

Niestety na kwietniowej Masie również mnie nie będzie z powodu zajęć na uczelni, choć nigdy nic nie wiadomo.
Dopiero majowa Masa jest u mnie pewniakiem :)