Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Toruńska Masa Wiosenna - 21 marca

Zaczęty przez kita, Marzec 10, 2009, 02:05:41

« poprzedni - następny »

kita

Wiosenna Rowerowa Masa Krytyczna odbędzie się w sobotę 21 marca w pierwszy dzień wiosny!! Start tradycyjnie o 15 na Rynku Nowomiejskim. Obecność obowiązkowa! Poinformujcie znajomych i przybywajcie! Zabierzcie ze sobą trąbki. dzwonki i gwizdki!



Zapraszam i pozdrawiam
kita

w4b

Trzeba przyznać że całkiem niezłe plakaty nasi toruńscy sąsiedzi robią
oto co znaazłem:

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

s4per

Myślę, że się wybiorę...

Jest ktoś jeszcze chętny?
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

snuffi

W tym czasie, drogi Jarku będziesz popindalał z grabiami i taśmą po Myślęcinku :P

w4b

Kujawia dopiero następnego dnia będzie :P
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kita

#5
lecz ktoś Kujawie musi przygotować, wiem bo będę tam zapindalał z łopatą


S4per  będę jechał na 100%  ze Szkodą się już umówiłem ;)  Przejazd szosą do i z Toronto ;)

s4per

Cytat: snuffi w Marzec 12, 2009, 23:39:29
W tym czasie, drogi Jarku będziesz popindalał z grabiami i taśmą po Myślęcinku :P
Jakoś to już sobie ułożymy, aby był wilk syty i owca cała :D

Cytat: kita w Marzec 13, 2009, 09:12:52
lecz ktoś Kujawie musi przygotować, wiem bo będę tam zapindalał z łopatą


S4per  będę jechał na 100%  ze Szkodą się już umówiłem ;)  Przejazd szosą do i z Toronto ;)
Slicki sobie założę to możemy lecieć szosa... A Ty w4b się z nami nie wybierzesz w celach szpiegowskich ;)
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

w4b

Cytat: s4per w Marzec 13, 2009, 21:24:10
A Ty w4b się z nami nie wybierzesz w celach szpiegowskich ;)
Hmm... pomyślmy, skoro wszyscy uczestnicy tej wyprawy będą w niedziele się ścigać a ja będę dopingować... 8)
Jeszcze dam znać
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

s4per

Cytat: w4b w Marzec 13, 2009, 21:38:58
Cytat: s4per w Marzec 13, 2009, 21:24:10
A Ty w4b się z nami nie wybierzesz w celach szpiegowskich ;)
Hmm... pomyślmy, skoro wszyscy uczestnicy tej wyprawy będą w niedziele się ścigać a ja będę dopingować... 8)
Jeszcze dam znać

Nie do końca... Ja i snuffi będziemy sobie spokojnie siedzieć w namiociku sędziowskim :)
Przy okazji zapraszam na www.kujawiaxc.pl
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

snuffi

Ja na pewno nie jadę, jest w cholerę roboty w sobotę i nie mogę pozwolić sobie na wolne

kita

Pytanie do osób zajmujących się Bydgoską MK  wybieracie się na Toruńską Masę Wiosenną??

Start  godzina 13 most na Wiśle w Fordonie.
Proszę o deklarację bo nie wiem jakim rowerem jechać jak będzie silna ekipa to pojedziemy szosą dość szybko ;)  w przeciwnym wypadku szosą duzo wolniej ;)

Proszę o potwierdzenie wyjazdu.

s4per

Ja tak na 85%... Bo muszę to jakoś zgrać z przygotowaniami w Myślęcinku do Kujawii.

I szczerze mówiąc wolałbym wersję nico wolniejszą z racji początku sezonu :D
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."