Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przyczepka

Zaczęty przez buldi.nic, Czerwiec 04, 2010, 22:35:26

« poprzedni - następny »

buldi.nic

Hej! :)

Ogólnie to przyczepek jest kilka tylko jakoś jedna jeździ :P Jednak jest duże prawdopodobieństwo, że w kwietniu będą dwie ;)

Nad wyglądem ostatnio pracuje kris, myślę że jakoś się dogadacie w kwestii kolorków :)

April

Ten pomarańczowy wyglądał super! :D Nawet się nie spodziewałam tak ładnej i starannej pracy ;) Od razu widać, że to przyczepka masowa - ładnie grała na Starym Rynku :)
Pozostaje jeszcze "ramka" do odmalowania chyba... 

buldi.nic

No jeszcze trochę zostało, ogólnie to jeszcze kwestia sprzętu audio i techniczne jak np. koła które sa w stanie tragicznym.

Lesnik

A ogólnie to o jakich kosztach mówimy np:sprzętu audio no i kolach do przyczepki ;)

buldi.nic

Koszty są najlepsze gdy ktoś coś po prostu ma na zbyciu, niepotrzebnie mu zalega, może "załatwić" :)

Bo jak przychodzi do kupowania to cieżko bo trzeba kasę wydać ;) Na pierwszy sprzęt audio, farby oraz materiały kasę zebraliśmy ze zbiórki ogólnej - kto może to daje tyle na ile go stać - później od sponsora uzyskaliśmy akumulator. Koszty robocizny to wiadomo - kto, co potrafi ;)

Polecam prześledzić cały wątek dot. tego jak przyczepka powstawała :)

kobra672

#355
Mam zbędne 2 kolumny Tonsila, są w garażu, chyba w każdej są trzy głośniki, sprawne w użyciu cały czas ale mogę przekazać.
Prawdopodobnie mam też duże Altusy (jak mama ich nie wywaliła).
Dziś do niej pojadę i sprawdzę. Pamiętam, że tam cykacze były zjarane (chyba) ale reszta sprawna.
Mocy nie pamiętam ale coś koło 100W mają te kolumny.
Jak stoją w kartonie w piwnicy to też za darmoszkę przekażę jak są potrzebne.
Mogę też udostępnić swój cieplutki garaż (na OSG), narzędzia i swoje doświadczenia do prac nad przyczepką.
Mój garaż może też służyć do np. przezimowania przyczepki.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Pisać na priv lub dzwonić, pisać na 506145360.
kobra
aha jakieś kable głośnikowe, porządna miedz też się znajdzie

kobra672

Cytat: buldi.nic w Marzec 31, 2012, 10:50:03
No jeszcze trochę zostało, ogólnie to jeszcze kwestia sprzętu audio i techniczne jak np. koła które sa w stanie tragicznym.
Prawdopodobnie (a wieczorem na 100% będę wiedział) u mamy w garażu stoi mój stary góral (taki z przeciętą rama i sprężyną na środku),
nie sprzedawałem go nikomu bo miał spawaną ramę pod fotelem ale koła ma!. Może się nadadzą? 26" są obręcze. Przydadzą się?

buldi.nic

W kwestii eletroniki to niech się wypowie Kris i W4b bo oni się tym zajmują a ja jestem zielony ;)

Koła jak najbardziej przydało by się wstawić nowe ale to z kolei rozmawiać z Piochem bo to on od strony technicznej "rządzi" :D

Koniec w końcu sprawy garażowania - to obecnie przyczepka stoi u mnie, jeżeli osoby zainteresowane pracami nad nią chcą się "przenieść" to niech mówią, bo kiedyś coś marudzono na obecne lokum ;)

kobra672

#358
A ten rowerek co można od niego koła zaadoptować to wygląda tak



Altusów u mamy nie znalazłem, widocznie poleciały przy jakiejś przeprowadzce ale Tonsile na 100% aktualne.

Jak się koła nie przydadzą to chętnie wydam cały rower za kilka Calsbergów :)
Zapięcia już nie ma na tym rowerze.
Rama spawana tam gdzie na srebrno malowana.
Porządnie spawana ponad 100kg człowieka na tym jeździło.

mvg (Michu)

Dobra rama do poziomki z tylną amortyzacją :).

Danielasty

jestem w trakcie jej kupowania ;D

mvg (Michu)

O Ty, sam nad tym myślałem  :P

kris_bdg

Wywołany do tablicy odpowiadam:
Odnośnie przyczepki i sprzętu grającego, na razie w planach jest wymiana głośników wysoko tonowych z kopułkowych, na tubowe i regulacja wzmacniacza. co do kolumn, całych ich się nigdzie nie zmieści, aczkolwiek można by wykorzystać zwrotnice do podziału pasma przenoszenia ;)
Więc jestem otwarty na propozycje:)

kobra672

#363
Ja napisałem, że mam zbędne kolumny i że mogę je przeznaczyć do rozbudowania przyczepki jeśli potrzeba.
A czy z nich wyjęty zostanie głośnik czy zwrotnica, czy jeszcze coś innego to już według potrzeb.
Poprostu mam zbędne, a jeśli z nich coś się może przydać to ok.
A co z kołami?
Bo Danielasty już się grzeje na ramę :)
Najwyżej weźmie rower w całości a jak coś to koła będą u niego.
To czekam na sygnał kiedy i jak się umawiamy po odbiór głośników i rowerka.
Bo wiosenne porządki robię ;)

Danielasty

rowerek odbiorę pod koniec tego tygodnia, raczej bliżej soboty :)

buldi.nic

No przyczepce przydało by się przednie koło, które chętnie by zostało "przez nią" anektowane :P

kris_bdg

Kolego, jeśli znajdę czas to jeszcze się przed Świętami spotkamy, powiedz mi gdzie i skąd można je odebrać?

kobra672

Codziennie na osowej ale mogę wziąć ze sobą jak jadę do tyrki wtedy w centrum.

kobra672

Rowerek w całości już zabrany :)

kris_bdg

http://allegro.pl/profesjonalna-kolumna-estradowa-300w-hqpower-i2368904716.html

Co powiecie o tym?:) Do tego dwie małe na przód jako nagłośnienie przodu. :)

buldi.nic

Ale to zamiast tego co już mamy czy na to co już mamy? :P

mvg (Michu)


kris_bdg

No na obecną, a jak później będzie nowa to na nową zawsze można założyć;p

Paweł

Co było by przewożone tą przyczepką na masie krytycznej? Ja mam identyczną z kołami lekimi, nieużywam.

kris_bdg

Przewożony byłby zapewne sprzęt grający ;) w wszelkiej postaci ;)

admin

Skradziono rower ze specjalnym zaczepem do ciągnięcia przyczepki


Danielasty

napisałem Krzysiowi na FB w sprawie zrobienia nowego mocowania przyczepki u mnie w pracy, nadal czekam na odzew :)