Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po 95. Masie Listopadowej

Zaczęty przez April, Listopad 25, 2011, 20:06:14

« poprzedni - następny »

April

I jak wrażenia?
Ponieważ ostatnio długo czekaliście, dziś już wstawiłam zdjęcia: https://picasaweb.google.com/100869181195320774386/95BydgoskaMasaKrytyczna

Seba

Wszystko chyba wyszło dobrze, żadnych przykrości nikt nie doznałł, trasa myślę też była optymalna :) jedyny mankament to było mało hałasu, ale w drugiej części już dużo osób dorzuciło do pieca ;D

Fracek

Było spoko... Tylko czemu była trochę skrócona trasa?
I jeszcze lampki wygrałem ;)

PanF4

dzięki wszystkim za miłe kręcenie.aż dziw że taka frekfencja dopisała mimo skromnych 5ciu stopni.do zobaczenia na spotkaniu opłatkowym-sąsiadki również

PanF4

#4
Cytat: Seba w Listopad 25, 2011, 20:50:32
Wszystko chyba wyszło dobrze, żadnych przykrości nikt nie doznałł, trasa myślę też była optymalna :) jedyny mankament to było mało hałasu, ale w drugiej części już dużo osób dorzuciło do pieca ;D
na wiosne chyba zainwestuje w AIRZOUND'A :) specjalnie na mase!!!A NightWish lepiej niech dba o moj prezent- WUWUZELE

buldi.nic

Cytat: Fracek w Listopad 25, 2011, 20:58:12
Było spoko... Tylko czemu była trochę skrócona trasa?
Trochę nie dogadaliśmy się z policją, przeoczyli że jedziemy dalej. Czasami to się przytrafia gdy "zawracamy". :P

Seba

A właśnie, bo nie wiem, czy wszyscy słyszeli - 110 osób się pojawiło ;)

kita

to na przyszłość już wiemy aby się trasa nie pokrywała w żadnym miejscu na jednej masie by do takich sytuacji nie dochodziło.


3w1

Masa jak zawsze świetna, no i piękne zdjęcie mam! :) - April dziękuję. A co do hałasu to tak intensywnie dzwoniłam dzwonkiem, aż się zepsuł  ;), innych strat nie było, za to wróciłam do domu w rewelacyjnym nastroju.
Miłego wieczoru, Ania

adam1992

szkoda że się nie mogłem pojawić ale widzę że była spora frekwencja,ale wyliczyłem że w grudniu powinienem się pojawić ;)

kasia

odzyskałam laptopa to mogę się wypowiedzieć , masa listopadowa była wspaniała, brawo dla Buzona, podziękowania dla zabezpieczających - wspaniała robota, jak na listopad b.duża ilość uczestników , do zobaczenia na spotkaniu oplatkowym