Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po majowej masie

Zaczęty przez Flora, Maj 31, 2013, 23:04:43

« poprzedni - następny »

Flora


admin



Seba

Dodam, że wczoraj pojawiło się ok. 250 osób ;)

Fracek

Epizod z autobusem to pikuś przy epizodzie na Rondzie Grunwaldzkim! :D

Michalecki

Nasunęła mi się pewna sugestia - trzeba wstawić zabezpieczenie za sektor rodzinny w takiej mierze, aby nikt tego sektora nie rozdzielał, bo pod koniec zrobiły się dość spore odstępy między rowerzystami.

kita

Cytat: Michalecki w Czerwiec 01, 2013, 23:48:12
Nasunęła mi się pewna sugestia - trzeba wstawić zabezpieczenie za sektor rodzinny w takiej mierze, aby nikt tego sektora nie rozdzielał, bo pod koniec zrobiły się dość spore odstępy między rowerzystami.

Jechały między sektorem rodzinnym a resztą 4 dziewczyny w kamizelkach informujące o ty ażeby ich nie wyprzedzać i nie wjeżdżać między dzieci.

moje fotki z Masy https://picasaweb.google.com/krzysztof.nycek/MajowaBydgoskaMasaKrytycznaMamMarzenie 

Niebawem będzie galeria portretów z MK.

3w1

Dokładnie!!, za sektorem rodzinnym jechałyśmy w 4-rkę i wielokrotnie zwracałyśmy uwagę, żeby nas nie wyprzedzać, nie wjeźdżać między dzieci, bo to je stresuje, dzieci wtedy nie mogą nadążyć i "kręcą" jak szalone, a efekt jest taki, że zamiast czerpać radość z jazdy przez miasto czują się zagrożone, więc po raz kolejny mogą nie chcieć przyjechać, a przecież nam chodzi o to żeby "bakcyla" rowerowego połknęły i jeździły jak najwięcej. Dziecko MUSI CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!!!, no ale niestety niektórzy dorośli tego nie rozumieją, mimo, że Mikołaj przed masą o sektorze i jego zabezpieczeniu mówił.
Proponuję zgodnie z regulaminem przejazdu osoby, które uporczywie będą wjeżdżały w sektor rodzinny wykluczać z przejazdu od razu, może to dotrze.
Zabezpieczająca ciocia Ania

jerry

Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka