Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Drogowcy obierają głos rowerzystom

Zaczęty przez Lord Golem, Styczeń 17, 2012, 12:58:35

« poprzedni - następny »

Seba

Jestem w ogóle pozytywnie zaskoczony komentarzami pod tym i poprzednim artykułem, zero miłośników komunikacji, ludzie coraz bardziej dostrzegają, jak działa ZDMiKP

April

Bardzo spodobała mi się szczególnie jedna opinia :D cin1977 trafił w sedno.

Grzehu

Cytat: Seba w Styczeń 17, 2012, 14:33:05
Jestem w ogóle pozytywnie zaskoczony komentarzami pod tym i poprzednim artykułem, zero miłośników komunikacji, ludzie coraz bardziej dostrzegają, jak działa ZDMiKP
Przecież ka_zet jest miłośnikiem komunikacji, zdaje się, że nawet jakąś szychą w stowarzyszeniu.  ;)

Seba

A to taki skrót myślowy był ;) kiedyś po prostu gość o nicku "milosnik_komunikacji" krytykował nas na każdym kroku na forum GW

Piochu

Komentarze bardzo zaskakują, na plus oczywiście.
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

Lord Golem

Coraz więcej ludzi podróżuje po Europie i widzi różnice. U nas w kraju jest głupi zwyczaj, jeszcze z komuny, parkowania na chodniku. Chodnik jest dla pieszych. A jezdnia dla samochodów. Ktoś juz tu opisywał na forum jaka jest róznica w budowie jezdni i chodnika. Jeśli dla przykładu na Gdańskiej odnowiono chodniki z kostki i dopuszczono parkowanie przez kilkutonowe samochody to wiadomo że za 2 lata trzeba będzie na nowo robić remont.