Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

obowiązkowe przeglądyrowerowe

Zaczęty przez PanF4, Kwiecień 03, 2012, 15:24:15

« poprzedni - następny »

PanF4


w4b

Durnota jakich mało. Na szczęście to tak niedorzeczne, że szanse na wprowadzenie są niewielkie.
Śmieszne jest, że partia ktora uważa sie za wolnościową wymyśla jakieś chore ogranicznenia utrudniające tylko życie.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Danielasty

jeszcze by zakazali używania spd, bo to "rowerzysta przylegający do roweru, który w razie wypadku musi się z niego uwolnić" ;D

PanF4

tylko czekać jak idi... P..... i jego amstafy wymyślą obowiązkowo migacze,światła stop,pasy,poduszki powietrzne i koło zapasowe dla wszystkich rowerzystów-mtb-szosa-czy holender.w EUROPIE zaczynają dostrzegać + z rowerów a polska cofa się do epoki kwadratowego koła!ide się pociąć kapslem od kujawiaka!!!

w4b

http://polskanarowery.sport.pl/blogi/velorution/2012/04/mroczna_sprawa/1

Autrorem tego chorego pomysłu jest Poseł Maciej Mroczek

Warto zapisać sobie nazwiska na które w przyszłości NIE głosować.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

mvg (Michu)

Cytat: w4b w Kwiecień 04, 2012, 08:58:39
Durnota jakich mało. Na szczęście to tak niedorzeczne, że szanse na wprowadzenie są niewielkie.
Śmieszne jest, że partia ktora uważa sie za wolnościową wymyśla jakieś chore ogranicznenia utrudniające tylko życie.
Dokładnie. Widocznie nawet w najbardziej racjonalnej programowo partii znajdzie się odstępca, który wyjdzie na durnia. Akurat ten przekroczył wszelkie granice i nie ma zmiłuj, trzeba "objechać"  ::)

MuadDib

CytujNiestety coraz częściej uczestnikami ruchu stają się rowerzyści (...) a oni zmuszeni są korzystać z dróg przeznaczonych dla pojazdów.
to przebija "wąskie rowery" i niemal wszystkie głupoty jakie słyszałem kiedykolwiek z ust drogowców/polityków odnośnie rowerzystów... to ja już wolę słuchać PiSu gadającego o Smoleńsku niż tego pana o rowerach  :o

Szybszy32

Mam nadzieje, że on myśli o naszym bezpieczeństwie a nie szuka środków na załatanie dziury budżetowej.  Jeśli to pierwsze to niech pomyśli do drogach rowerowych itd. a nie myśli o stanie naszych maszyn. Wydaje mi się, że chciał sobie zrobić rozgłos, ale coś mu nie wyszło. Niedługo wezmą się za rolki i deskorolki :).