Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Galeria Kujawska

Zaczęty przez murim, Maj 21, 2013, 01:05:35

« poprzedni - następny »

murim

http://bydgoszcz.gazeta.pl/szwederowo/1,112632,13904717,Bez_dwupoziomowych_skrzyzowan_wokol_nowej_galerii_.html?bo=1


Czy ktoś ma gdzieś więcej informacji na temat związanych z tym planów przebudowy? Niestety w tym artykule brak informacji o rowerzystach.


murim

Może nie zauważyłem, ale nie znalazłam tam nic więcej na temat przebudowy ronda bernardyńskiego i kujawskiego oraz drogi miedzy nimi.


murim

Z tego co czytałem i widzę, mapka przedstawia wariant z przejazdami podziemnymi który nie przeszedł, a w drugim linku są jakieś tylko ogólne informacje. Osobiście zastanawiałem się czy nie było by szansy zamiast robić tam kolejnej ścieżki rowerowej to czy dla osób zjeżdżających z ronda kujawskiego do ronda bernardyńskiego nie dało by się udostępnić do użytku pasa dla busów.

Lord Golem

:) Trzeba będzie naciskać, ale wiadomo jak do tego podchodzą dziś w ZDMIKP - "niedasie".  Ale może nie będzie aż tak źle. :D

murim

Mamy nowy zespół w którym są nasi przedstawiciele może dadzą radę coś w tej kwestii zdziałać.