Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

60 Styczniowa Masa (Jubileuszowa-Zimowa)

Zaczęty przez Kitajec, Grudzień 31, 2008, 13:30:49

« poprzedni - następny »

Kitajec

Moim zdaniem pomysł jest dobry  :) . Może stworzymy tą piątke na Starym Rynku?

snuffi

Wydaje mi się że Agentowi chodziło o inną 5.
Ułożyć trasę tak aby ulice układały się w wielką "5".

s4per

Cytat: snuffi w Styczeń 11, 2009, 12:35:03
Wydaje mi się że Agentowi chodziło o inną 5.
Ułożyć trasę tak aby ulice układały się w wielką "5".
Jeżeli może być to rzymskie "V" to prostsze by było... Ale trochę bez sensu...
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

w4b

Myślę że "5" jest za trudna do wykonania w miejskich warunkach, za dużo ograniczeń (wykopy, jednokierunkowe itp).
Niemniej pomysł ciekawy  :) 
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kermit

Utworzenie 5 na starym rynku będzie przede wszystkim pewną formą wyrazu którą bez problemu można utrwalić na fotografii. Wydaje mi się ze tworzenie trasy w kształcie cyfry 5 lub V nie ma sensu. Pozdrawiam i trzymam kciuki
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

s4per

Jeżeli nas będzie wystarczająco dużo to możemy ułożyć... Tylko jakoś trudno mi wyobrazić sobie jak zdjęcie można by zrobić, aby było to widoczne. Z lotu ptaka? :D
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

kermit

Trzeba poprosić jakiegos Herosa zeby sie wdrapał na latarnie :P
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

s4per

A może ma ktoś jakiegoś znajomego z oknami a Stary Rynek? ;)
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

w4b

Na starym rynku można znaleźć różnice poziomów - więc da sie zrobić fotkę na której 5 będzie widoczna ;) oczywiście pod warunkiem że będzie odpowiednia ilość masonów :P
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kermit

Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

s4per

Cytat: kermit w Styczeń 16, 2009, 21:57:31
minimalna liczba masonow to 5 :)
A co tam... Już nie w takich miejscach się leżało :D
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

snuffi

Bardzo szybka uwaga,
Musimy/musicie uciekać z pod łuczniczki jak najszybciej - dziś tam będzie logistyczny chaos
O 20.0 zaczyna się potężne show Australian Pink Floyd

w4b

Spokojnie podczas targów na Łuczniczce masa tam ruszyła to i Australian PinkFloyd nie przeszkodzi  ;)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

snuffi

Na pewno ruszy Masa, tylko nie ma co tam stać bo zamieszanie będzie duże

Kitajec

Ok, dzięki za cynk :-) .

Jakoś damy rade, przypominam że czekamy na ludzi kończących pracę o 18:00 także ruszamy pare minut po 18:00.