Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Z rowerem do pociągu - kierunek Tuchola.

Zaczęty przez gp111, Maj 19, 2016, 20:41:10

« poprzedni - następny »

gp111

Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów wybierał się ostatnio koleją (ale z rowerem) do Tucholi? Czy te w godzinach porannych w dni weekendowe (Arriva?), to pewny środek lokomocji, czyli czy nie jest jakoś specjalnie zatłoczony i na 100% można założyć że zabiorę się z rowerem. Poza tym, czy bilet na rower kupić na dworcu, czy już u konduktora w pociągu? Jakie Wasze doświadczenie w temacie?

Aghraa

Pewnie już po wycieczce, ale odpowiem, może się jeszcze komuś przyda. W kierunku Tucholi zabieram się zwykle bez problemu, chyba, że wyjeżdżam jeszcze w piątek po południu, kiedy ludzie wracają z pracy - wtedy trzeba być wcześniej, żeby zająć miejsce w pociągu. Bilet na rower kupuję u konduktora (w weekendy rowery jeżdżą za 1zł :)


Generalnie na tej trasie nie miałam jeszcze problemów z przewozem rowerów, nawet jeśli było ich sporo.

Softi1

Ja również jechałem w ostatni weekend i nie było żadnych problemów. Nawet miejsce na rowery w pociągu się znalazło. Kultura i spokój. Polecam