Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[skradziono] rower unibike czarny z koszykiem

Zaczęty przez paulina22, Maj 23, 2012, 11:22:28

« poprzedni - następny »

paulina22

wczoraj (22.05.2012) skradziono mi rower w centrum miasta Bydgoszczy ( ul. Focha 12) na szczęście mam film z monitoringu!  Rower czarny UNIBIKE z czarnym metalowym koszykiem! Proszę o kontakt gdyby ktoś go zobaczył na mieście. Zapewniam, że nie ma dużo takich rowerów.

Amoath

zdjęcie :)

w4b

Jeśli widać twarz złodzieja wrzuć ten film na YouTube i daj linka. Może uda się namierzyć w ten sposób gnojka. Na policje w tym zakresie bym nie liczył, niestety...
Oczywiście kradzież należy zgłosić bo w razie gdyby trafili na magazyn złodzieja tylko tak można odzyskać.

Na przyszłość radzę stosować się do wskazówek z http://parkujrower.byd.pl, łatwiej uniknąć utraty roweru niż go odzyskać
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]


April

Film z monitoringu jest zbyt słabej jakości, żeby cokolwiek tam wypatrzeć. Już lepsze były te w blokach piwnica/garaż na Bartodziejach.
A pewnie i tak rower przepadł...

kobra672

Daj zdjęcie, model, nr ramy itd to może ktoś gdzieś przyuważy.
Czarnych Unibike jest mnóstwo, sam mam czarnego Unibika, a z tego filmu to niewiele widać.
Zresztą z własnego doświadczenia (też mi ukradli dwa rowery) to na 99% pożegnaj się z nim :'( i idź kup sobie nowy.

Lord Golem

Żenada z takim monitoringiem, chyba że złodzieje mieli system zakłócający pracę kamer ;)

I zgadzam sie z komentarzem pod artykułem: "Jaki pan taki kram", tak jak kamery do d... tak poseł Olszewski.

mvg (Michu)

Ja bym na nim tak psów nie wieszał. Nie wiadomo czy zdawał sobie sprawę, że kamery które zostaną zainstalowane przy jego biurze są beznadziejne. Może sprzedawca zachwalał i klient się skusił? Zazwyczaj obraz z kamer jest beznadziejny. Policja ma różne programy i zależy czy da się przefiltrować "śmieci" i wydobyć z tego jakiś sensowny obraz czy nie.

Lord Golem

Cytat: mvg (Michu) w Maj 24, 2012, 16:48:06
Ja bym na nim tak psów nie wieszał. Nie wiadomo czy zdawał sobie sprawę, że kamery które zostaną zainstalowane przy jego biurze są beznadziejne. Może sprzedawca zachwalał i klient się skusił? Zazwyczaj obraz z kamer jest beznadziejny. Policja ma różne programy i zależy czy da się przefiltrować "śmieci" i wydobyć z tego jakiś sensowny obraz czy nie.

p. Olszewski startuje w wyborach z listy bydgoskiej a tak to nikt nie wie że on z Bydgoszczy. (sorki za politykę ale ten pan po prostu mnie drażni)

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]