Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed październikową Masą

Zaczęty przez Seba, Październik 03, 2013, 22:09:02

« poprzedni - następny »

Seba

Jest już zimno, oby nie spadł śnieg, więc trasa już krótsza nieco, tak do 10 km. Fajnie gdyby zahaczała o jakieś osiedla i różniła się od poprzednich. Czekamy na propozycje :)

Flora

#1
Proszę bardzo: klik (zamiast ul. Przyrzecze - Jezuicka albo Stefana Batorego)

Poniżej 10 km, zahacza o jakieś osiedla i różni się od poprzednich.

Flora

#2
Żeby było jeszcze bardziej osiedlowo, zamiast ulicą Bielicką można przejechać ulicami Czackiego i Leszczyńskiego, a nawet zrobić slalom ulicami Skrajną i Halicką: klik

Fracek

Czy ulice: Skrajna, Mylna, Halicka i Ustrzycka są przejezdne?? Moje pytanie stąd, że to wgl nie jest moja okolica ;)
Mam jeszcze pytanie, czy taki wjazd na Stary Rynek m.in. przez ulicę Długą, Przyrzecze są dobrym pomysłem??

Flora

Cytat: Fracek w Październik 11, 2013, 17:13:27
Czy ulice: Skrajna, Mylna, Halicka i Ustrzycka są przejezdne?? Moje pytanie stąd, że to wgl nie jest moja okolica ;)


Są to wewnętrzne ulice osiedla, część jest ślepa, część będzie obstawiona samochodami, ale przejechać się da.


Cytuj
Mam jeszcze pytanie, czy taki wjazd na Stary Rynek m.in. przez ulicę Długą, Przyrzecze są dobrym pomysłem??


Przyrzecze to zły pomysł, dlatego zaznaczyłem, że chodzi o trasę przez Jezuicką, albo Stefana Batorego. Dlaczego uważasz, że wjazd Długą nie jest dobrym pomysłem?

Fracek

"Przyrzecze to zły pomysł, dlatego zaznaczyłem, że chodzi o trasę przez Jezuicką, albo Stefana Batorego. Dlaczego uważasz, że wjazd Długą nie jest dobrym pomysłem?"

Można spróbować! ;)

Seba

Chłopaki, Wam się dobrze wyświetla ta trasa? Bo mi się wczytuje mapa bez trasy...


Zapowiedź BMK:
http://masa.bydgoszcz.pl/archiwum/274-krwawe-halloween-z-mas-krytyczn

Flora

Cytat: Seba w Październik 19, 2013, 18:03:42
Chłopaki, Wam się dobrze wyświetla ta trasa? Bo mi się wczytuje mapa bez trasy...


Z trasą wygląda to tak:

April

Przed masą będę zbierać nakrętki :)