Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed lipcową - damską masą

Zaczęty przez w4b, Lipiec 13, 2012, 14:44:56

« poprzedni - następny »

Żółwik

Jeśli obecacie że nie popsujecie mam kolumnę aktywną 150-200Watt...

Santa

#51
Ok, potwierdziłem, mogę załatwić, "jeden kanał jest j****ęty, ale poza tym działa dobrze" jak to kumpel powiedział ;)

April

To ja czekam na dobre wieści, że będzie wzmacniacz i muzyka popłynie. Złych wieści nie przyjmuję do wiadomości :p

Ps. http://szpryszka.blogspot.com/2012/07/kobiety-na-rowery.html ;) Chyba, że to reklama to mnie tu usuńcie :D

Seba

Jutro o 18:45 uroczyste otwarcie Wyspy Olimpijskiej, więc zobaczy nas maksymalnie dużo ludzi :)

Jeszcze jedna rzecz - w marcu i kwietniu rozdawaliśmy gwizdki, prosimy zabierac je ze sobą i używac :)

Danielasty

To oficjalna wersja trasy jaka jest? Chciałbym wgrać sobie do nawigacji :)

April

Podobno jakaś zmiana jest w związku z przebudową uliczek wokół Starego Rynku.
A i tak policja na miejscu, tudzież w trakcie jazdy zaproponuje swoje warianty.
HSW ,,Łuczniczka" – Toruńska – Wały Jagiellońskie – Wierzbickiego - Wełniany Rynek – Długa - Jezuicka – Ku Młynom – Mennica – Focha – Jagiellońska - Gdańska – Krasińskiego – Al. Ossolińskich – Mickiewicza – 20-tego stycznia 1920 r. – Słowackiego – Gdańska - LPKiW

Seba

Będzie taka trasa, jaką wkleiła April ;)

kita

Spojrzałem na trasę przejazdu i mi się odechciało jechać. czemu ciągle jest zakończenie w Myślenicku?? Sam dojazd do Myśla to około 4km z miasta przez co Masa bardzo mało jedzie po mieście. Masa Krytyczna z założenia ma spowolnić ruch w mieście i pokazać blachosmrodą że rowerem jest wygodniej, szybciej i zdrowiej, jadąc tak krótko to mało kto nas zobaczy. pozdrawiam członek SBMK Krzysztof Kita Nycek

Piochu

Widzę, że nie pomyślano o tym, że Mennica ma nawierzchnie @?#@$ ... słabą dla rowerzystów, zwłaszcza zbitych 300 poruszających się 8km/h. Biję się w pierś, że nie zaglądałem tu wcześniej, ale wydawało mi się że takie coś jak unikanie tego typu dróg to oczywistość... widać nie :/
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

kita

Dokładnie popieram Piocha.   

o rzeczach oczywistych już nie wspominałem w mojej wypowiedzi powyżej.

PanF4

ale lepiej sie nie odzywać,czy lepiej zamieszanie robić?
kilka osob jest w stowarzyszeniu!ja swoim lansowozem dam rade przez wyspe młyńską-ale wielu masonów zle to bedzie wspominać!


mvg (Michu)

No bez jaj. NIe ma co kruszyć kopii. Pewnie wielu rowerzystów na codzień porusza się chodnikami, które są w podobnym stanie co Mennica, więc nie odczuli różnicy ;). Następnym razem należy starać się przewidzieć różne aspekty trasy. 

buldi.nic

Z całym szacunkiem do Kity, Piocha i innych członków SBMK - jako członkowie Stowarzyszenie, macie 100% udział w tworzeniu trasy, jeżeli nie byliście wcześniej zainteresowani zabraniem jakiegokolwiek zdania w tym temacie to znaczy, że albo macie całkowitą zlewkę na tworzenie Masy Krytycznej w Bydgoszczy, albo całkowicie zaakceptowaliście trasę i teraz mówicie "mi się nie podoba".
Co więcej, propozycja trasy była poddana oficjalnej dyskusji i tu także nie zabraliście głosu.

Naprawdę wstyd mi za wasze podejście, szczególnie za to, że nie potraficie wziąć jakiejkolwiek odpowiedzialności i cokolwiek zrobić, tylko mówicie po fakcie co wam się nie podoba.

Piochu

Pisanie, że prowadzenie Masy długim brukiem jest bleee można porównać do:
KOBIETO-szminka służy do...!!
KOLEŚ-diesel to silnik wysokoprężny!
Kolego INŻYNIERZE- płaszczyzny przecinające się tworzą prostą
KIEROWCO- w PL ruch jest prawostronny.

O rzeczach oczywistych nie warto rozmawiać wewnątrz jednego środowiska, stąd na przyszłość dostaliśmy lekcje by nie dopuszczać takich tras. No chyba, że tylko ja nie lubię bruku... ;)
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

buldi.nic

Na przyszłość proszę po prostu o większą aktywność w tworzeniu masy, by później nie wyrzekać ;)