Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po lipcowej kobiecej masie

Zaczęty przez w4b, Lipiec 26, 2013, 21:32:29

« poprzedni - następny »

w4b

Kilka fotek na początek

Fotorelacja https://plus.google.com/u/0/b/104361226576637027251/photos/104361226576637027251/albums/5905008375197762785

Chciałbym podziękować odważnym osobom zabezpieczającym, za to że są i zapewniają bezpieczeństwo. Dziś można było się przekonać jak bardzo są potrzebni.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]


Flora

Nie wiem jak Wy, ale po przeczytaniu hasła
CytujTradycyjnie o godz. 18 wyruszymy, słuchając muzyki radia Eska
spodziewałem się nagłośnienia co najmniej dorównującego temu z masy integracyjnej.
Tymczasem jedyna muzyka z radia Eska grała w samochodzie "radiowym" i to tak, że jadąc tuż za nim niewiele było słychać.
Na szczęście panie jak zwykle spisały się na medal i była to kolejna udana kobieca masa krytyczna.


















April


cinek58



Cytuj
spodziewałem się nagłośnienia co najmniej dorównującego temu z masy integracyjnej.
Tymczasem jedyna muzyka z radia Eska grała w samochodzie "radiowym" i to tak, że jadąc tuż za nim niewiele było słychać.
Na szczęście panie jak zwykle spisały się na medal i była to kolejna udana kobieca masa krytyczna.




moze dlatego ze itegracyjna byla z Nightskatingiem a tam  chłopaki mają busa który ma w miare solidne nagłośnienie (jechali z przodu) , procz tego była  tradycyjnie przyczepka z tyłu  a przy tak rozciagnietym peletonie jak wczoraj nie da sie   jedną przyczepką zapewnic muzyki w calej ciągłosci :) z przodu nie było nic a z tyłu była przyczepka ... za to gdyby była z przodu  to pewnie na koncu by jej nikt nie slyszal...  ale i tak ogolnie było super :)

April

Skoro już temat został poruszony to ja też się wypowiem, że spodziewałam się, że samochód z radia Eska przyćmi przyczepkę muzyczną, a niestety się zawiodłam, bo nie było nic słychać.


Za to bardzo mi się podobała rozgrzewka. Nie miałam odwagi poćwiczyć z paniami i wolałam skryć się za aparatem i robić zdjęcia, ale wyglądało to super i nawet stojąc z boku otrzymywało się dawkę pozytywnej energii, dlatego cieszę się z vouchera do centrum bella line, bo może wybiorę się z mamą, tylko wcześniej się dowiem jak go można wykorzystać (na co konkretnie?).


I dziękuję za śliczną szprychówkę! Ta linka z bikini urocza :)

3w1

Witam,

Jeżeli chodzi o radio ESKA, to niestety muzyki z ich strony nie było żadnej- dodam, że ich samochód jechał za mną i na odpowiedź dlaczego nic nie słychać usłyszałam, że głośnik im padł. Taka impreza i nikt nie pomyślał o zabezpieczeniu na taką ewentualność?
April przygotowała ciekawą playlistę, i zdecydowanie lepiej by było jakby była tylko nasza przyczepka i tak jak jest co miesiąc osoba jadąca z przyczepką raz jest z przodu, raz jest z tyłu, także każdy ma okazję muzyki posłuchać.

Aniu vourcher jest dla dwóch osób do wykorzystania w dowolny dzień tygodnia i obejmuje on całodzienne atrakcje takie jak fitness, siłownia i spa, także jak tam pójdziesz to możesz ze wszystkiego przez cały dzień na maksa korzystać. Dziękuję raz jeszcze za pomoc w przygotowywaniu tej masy, jesteś super i życzę miłego relaksu w spa.

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Cytat: 3w1 w Lipiec 28, 2013, 09:40:34
Aniu vourcher jest dla dwóch osób do wykorzystania w dowolny dzień tygodnia i obejmuje on całodzienne atrakcje takie jak fitness, siłownia i spa, także jak tam pójdziesz to możesz ze wszystkiego przez cały dzień na maksa korzystać.
Dziękuje za informację.


Seba