Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Zbierajmy nakrętki na rehabilitację chorego Natanka

Zaczęty przez jerry, Luty 13, 2011, 01:57:35

« poprzedni - następny »

jerry

Słuchajcie masoni myślę warto pomagać i przy okazji segregować śmieci dbajmy o środowisko zwłaszcza,że mamy to w statusie.Natanek ma 8 lat szczegóły http://akcja-nakretka.socjum.pl/ wyglądałoby tak na bieżąco każdy przywozi nakrętki na masę,zebranie,wyjazd oficjalny nie oficjalny itp. deklaruje się zabierać wszystkie nakrętki i zawozić do firmy recyklingowej

Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

buldi.nic

Świetny pomysł, prosty w realizacji i bardzo zacna idea, popieram :)

btw: ale ja swoich nakrętek nie oddam! :P

April

O świetnie! :D Szkoda, że dopiero teraz się dowiaduję, ale kiedyś też zbierałam dla kogoś nakrętki...
Włączamy się do akcji na 100% wszyscy :D

Duban0

Ja zbieram nakrętki już od kilku miesięcy na wózek dla chłopaka, który stracił czucie w nogach przez wypadek czy coś podobnego ale wszystkie tata wynosi do pracy więc raczej do was się nie dorzucę  ^^ ale polecam! Bo czy to jakiś problem zbierać nakrętki, które mogą komuś pomóc?

sabina89

Ja zbieram już spory czas i myślę, że to bardzo pozytywny pomysł.
Także co? Worki nakretek co mase? Ja jestem za :)
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

mvg (Michu)

Zbieram nakrętki oj jakiegoś czasu, bo wrzucałem było na UKW specjalne miejsce do tego. Dawno nie byłem i nazbierałem trochę nakrętek. Powiedzcie, kiedy, gdzie to przywiozę.

jerry

Cytat: buldi.nic w Luty 13, 2011, 02:07:42
btw: ale ja swoich nakrętek nie oddam! :P
Nie masz wyjścia będziesz musiał  oddać,jak nie to dostaniesz śnieszką ,gdy tylko cie namierze jest to jedna z propozycji nie do odrzucenia  :P
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

bruma

W ZHW też zbieramy nakrętki, również z odczynników chemicznych ;)

April

Czy nakrętki będzie można komuś przekazać na masie czy trzymamy je u siebie i dopiero później robimy jakaś zbiórkę?

mvg (Michu)

Miałem dość dużo, lecz matka wyrzuciła je do plastików. Zbieram od nowa ;).

jerry

Mi prosze przekazywać wszystkie nakrętki znak rozpoznawczy masowa flaga przymocowana do roweru  ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

w4b



Zachęcamy do zbiórki nakrętek, przyjmowane będą na każdej masie! Najbliższa już w piątek 27 maja !
Można je przekazywać spakowane w worek rowerzyście z flagą.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Qua-doW

Na pewno też coś dorzucę, tylko mam taki pytanie, ja jakiej zasadzie działa ta akcja? firma recyklingowa taje jakąś większą kasę za nakrętki niż za inny rodzaj plastiku (pytanie czysto z ciekawości dlaczego akurat nakrętki) :)

Duban0

Nie jestem pewien ale chodzi chyba o to, że nakrętki są robione z plastiku, który można użyć kilkakrotnie nie tylko do tworzenia "tandetnych" plastików.
Zbieram tym razem na masę ; d. Na następnej dam.

PanF4


April

A z tego co gdzieś czytałam mają obecnie 3 tony. Potrzeba 6...

Można też tam zgłosić nowy punkt przyjmowania zakrętek.

Duban0

To jak na przyszłą masę zabrać nakrętki ze sobą? Będziecie zbierać?

jerry

Oczywiście zbieramy nakrętki na przyszłej masie.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

PanF4

wskazane jest wozić po 10 czy 100,nikt nie wypija hektolitrów napoji ani nie myka po śmietnikach!Zrobiłem krzyk do MAMINY i do Rudej,do tego Brat ale ...

jerry

Każdą ilość nakrętek przyjmujemy  pod koniec masy  ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

Żółwik

Jerry, można cię gdzieś dorwać poza masą? Mam już "trochę" nakrętek i wożenie ich będzie dla mnie problematyczne(Bo do plecaka się nie zmieszczą).

jerry

Pewnie można mnie dorwać szczególnie jeśli masz większe ilości nakrętek szczegóły na pw
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

Seba

Jerry, nakrętki w niedzielę można Ci podrzucić? możemy je w sumie na naszym stoisku zbierać też

PanF4

Na naszym stoisku jak i przykleic na stoisku GreenWAY!szkoda że u Zbyszka  W.nie zrobiliśmy hasła Zbieraj nakrętki dla ...,Nikt w ryj nam nieda!a było by około 500 nakrętek w plus

adam1992

dla osoby która zbiera nakrętki
przywiozę nakrętki na czerwcową masę krytyczną.mała ilość aby się zmieściła do plecaka.poznasz mnie po numerze startowym z rajdu galerii z numerem 826  ;)
jak by się coś zmieniło dam znać.
Pozdrawiam Adam

GUMIS

Czesc,jestem nowym członkiem waszego stowarzyszenia,nie znam was jeszcze może z widzenia.Mam nakrętki i chciałbym je przekazać na chorego Natanka,nie wiem kiedy będzie okazja.Myslę że warto zachęcać społeczeństwo do aktywnego wypoczynku.Jeżdzę rowerem już kilkanascie lat,jakby co mogę pomóc w tej idei,przykłady wpisałem w formularzu.

PanF4

GUMIS nakrętki są najczęściej przekazywane na masie!Jeżeli nie możesz dotrzeć na masę rzuć hasło a myślę że ktoś z aktywnych je odbierze!A to że nie znasz nikogo nie zmienia faktu że możesz poznać wielu!Wystarczy minimum odwagi żeby podejść i się przedstawić!Nie jesteśmy z innej planety a napewno miło będzie uścisnąć dłoń rowerowemu koledze.Pozdrawiam i zapraszam do działu PRZEDSTAW SIĘ!Jak by co to moją morde poznasz po avatarze.

Seba


jerry

Niestety nie zbieram dzisiaj nakrętek z powodu wyjazdu na spontana na mase do Poznania z flagą,mam nadzieje że mnie nie wykluczycie ze Stowarzyszenia za zabranie flagi.
Pozdrawiam wszystkich masonów życze pogody bez deszczu  ;) mam proźbe do osób ze Stowarzyszenia zbierzcie nakrętki odbiorę od wszystkich w przyszłym tygodniu.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

GUMIS

Jerry będziesz jutro,jak tak to czy zbierasz nakrętki?

jerry

Za tydzień na masie krytycznej będą zbierane nakrętki,zachęcam do pojawienia się z nakrętkami plastikowymi w każdej ilości.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

PanF4

 



A może jakiś konkurs kto  więcej nakrętek przywiezie?Jerry to zacheca!Czasu nie wiele ale dla kreatywnych wystarczy!

Seba

To mamy już zwycięzcę w osobie PanaF ;D bo my już swoich nakrętek się pozbyliśmy :P

PanF4


mvg (Michu)

W pracy widziałem cały karton nakrętek, bo tam też zbierają. Nie będę jednak oszukiwał i prosił o wsparcie; tylko przyniosę swoje :P. Na poprzedniej masie nie było Jerrego, więc się uzbierało trochę więcej.

GUMIS

ja juz nie mam nakretek,takze nie przystepuje do konkursu.

April

Ja przystąpię! :D Już mi się wysypuje z pojemniczka, więc koniecznie na masie przekażę nakrętki :)

PanF4


DarekW

Moglibyśmy powiedzieć ludkom na tej masie, że ej elo elo za miesiąc robimy konkurs z nagrodami kto przyniesie więcej nakrętek albo coś w ten deseń. Co wy na to?

PanF4

Też jestem za tym!I kolejnow raz pewnie przekaże nagrodę za konkurs na kolejny konkurs!na tyle mnie stać żeby  sobie kupić dętke czy licznik albo światełko!

DarekW

Łukasz nie chodzi o nagrody one mają tylko  zachęcać jako taki fajny dodatek wiadomo, że nikt nie robi tego dla nagród tylko w zamierzonym celu. Ciekawe jak jerry przetransportuje twój wór nakrętek ;p ;p

GUMIS

No właśnie zobaczymy jaki duży Pan4f  przywiezie worek z nakrętkami,może będzie musiał dołączyć przyczepkę :D

April

Ej no... pomyślmy, że jerry rowerem będzie musiał je zabierać. Ostatnio cały rower miał oworkowany z zakrętkami.

GUMIS


GUMIS

Jerry czy nakrętki będziesz zbierał na masie 6 rond trochę nazbierałem podczas urlopu?

April

Też chciałabym wiedzieć, gdyż ostatnio zapomniałam. I czy będzie możliwość oddania przed masą?

jerry

Zachęcam do zbierania nakrętek i dostarczenia mi pod koniec masy wrześniowej na Starym Rynku.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

PanF4

JERRY MAM NADZIEJE ZE DO PIáTKU  DOSTARCZYSZ WòR DO PRZEWOZU NAKRéTEK

jerry

Informuje zamierzam zrobić podsumowanie kilku miesięcy zbierania nakrętek,wstępnie zważyłem już nakrętki jest kilka kilogramów dwa duże worki od ziemniaków  :)
Upublicznie zdjęcia nakrętek a tak przy okazji podobno w Bydgoszczy są  4 pierwotnie wykorzystywane przyczepki muzyczne.
Czy ktoś z was mógłby pożyczyć przyczepke w celach transportowych? chciałbym zawieźć nakrętki do firmy recyklingowej
Wielkie dzieki za zbieranie do tej pory i będe wdzięczny za zbieranie nadal  ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

bastek1989