Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed czerwcową masą

Zaczęty przez Flora, Czerwiec 23, 2014, 09:34:20

« poprzedni - następny »

Flora

Czy w tym miesiącu będzie masa? Przejrzałem większość miejsc, gdzie mogłyby się pojawić jakieś informacje na ten temat, ale wszędzie cisza.

damianpia

Masa ZAWSZE odbywa się w każdy ostatni piątek miesiąca. Tak też będzie w czerwcu
;)

admin

Masa zawsze jest, nawet jeśli nikt nie poinformuje.  W najbliższy piątek jest także - 18:00 Stary Rynek
Stowarzyszenie nie zawsze jest w stanie zdążyć z informacją ;)

Flora

Co za błyskawiczne reakcje  ;D
Pytanie było oczywiście prowokacyjno-zaczepne. Miałem nadzieję, że ktoś wrzuci gdzieś mapkę z trasą.

Seba


Anna Mi.

W dziale imprezy- kalendarz dość popularnego serwisu endomondo jest informacja o wszelkich imprezach rowerowych/biegowych i innych organizowanych w Polsce. Może BMK też mogła by dać tam info o masach bydgoskich? Zwłaszcza, że w rywalizacji drużynowej- Bitwa miast w kategorii najwięcej przejechanych km Bydgoszcz aktualnie jest na 1. miejscu!:) - 135428.52 km!

damianpia

Cyklicznie pojawia się wydarzenie Bydgoska Masa Krytyczna ;)
;)

Anna Mi.

hmm cyklicznie:)
jak na razie kalendarium wydarzeń na 27.06.2014 przedstawia następujące wydarzenia: lubelska MK, Krakowska Pozarządowa MK i Chojnicką Noc Biegacza :)

admin

Cytat: Anna Mi. w Czerwiec 25, 2014, 11:38:18
hmm cyklicznie:)
jak na razie kalendarium wydarzeń na 27.06.2014 przedstawia następujące wydarzenia: lubelska MK, Krakowska Pozarządowa MK i Chojnicką Noc Biegacza :)

Aniu, po prostu dodaj Bydgoską :)

Anna Mi.

nie mogę , nie znam trasy:))))))))))


admin

#10
Cytat: Anna Mi. w Czerwiec 25, 2014, 14:50:41
nie mogę , nie znam trasy:))))))))))
Ja też nie :D
Napisz, że trasa będzie niespodzianką ;)

Dodane:
Jest za to ładny plakat ;)



April

Ja chciałam dodać na endomondo, ale niestety wywala "wewnętrzny błąd serwera". Spróbuję jutro i będzie można się dodać przed startem MK (oby)!

Flora

Błąd nadal występuje, ale namalowałem trasę do wykorzystania:


http://www.endomondo.com/routes/363746143

April

Heh zrobiłam to samo, ale byłeś szybszy! :] Jak poprawią błąd, będzie można przenieść na wydarzenie.