Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Megafon

Zaczęty przez Luqas, Październik 12, 2010, 14:40:54

« poprzedni - następny »

Luqas

Może tak wyposażyć osoby agitujące w megafon.
Nie musiałby zdzierać gardła informacja dotarłaby do wszytkich
a poza tym podczas jazdy głos z megafonu informowałby co to za przejazd
kiedy jedzie czemu jedzie itp. 

buldi.nic

Nie wiem czy wiesz, ale w tym roku były próby z megafonem - pożyczaliśmy od Torunia, lecz...
...na dłuższą metę stało się to mało efektywne (nakład pracy włożony w jego zdobycie do tego o ile więcej osób słyszało mówców).
Z tego też powodu poszliśmy w mikrofon do przyczepki. Póki co walczymy z przyczepką, mikrofon też rodzi się w bólach.

Jednakże, jeśli masz dostęp do megafonu jak najbardziej można by skorzystać. :)

Luqas

hmmm zapytam się wuefisty bo ma jeden
chociaż wątpię czy go udostępni  :-\

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic

Tylko by przez załatwianie megafonu nie padł świetny i najbardziej praktyczny pomysł z mikrofonem :P

w4b

#5
Cytat: buldi.nic w Październik 14, 2010, 15:15:21
Tylko by przez załatwianie megafonu nie padł świetny i najbardziej praktyczny pomysł z mikrofonem :P

Łatwiej załatwić megafon niż wozić cały sprzęt pomiarowo-zasilający i zestaw części do Ciebie a potem jeszcze w zimnym i ciemnym warsztacie z tym walczyć szczególnie że czasu jest mało.

Co oczywiście nie znaczy że mikrofon nie zostanie dopracowany i uruchomiony.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Cytat: w4b w Październik 14, 2010, 15:27:15
w zimnym i ciemnym warsztacie z tym walczyć szczególnie że czasu jest mało.

BHP ;D

Ja podczas porządków jesiennych mam nadzieję, na odnalezienie starego mikrofonu. Jeśli się znajdzie, myślę, że się przyda. Nawet jako zapasowy...

buldi.nic

Cytat: April w Październik 14, 2010, 16:11:46
Cytat: w4b w Październik 14, 2010, 15:27:15
w zimnym i ciemnym warsztacie z tym walczyć szczególnie że czasu jest mało.

BHP ;D
W4b z tym przesadza, zamiast się cieszyć z tego co ma narzeka, zamknę warsztat i w ogóle się skończy -> na ulicy będziecie robić :P

April

Cytat: buldi.nic w Październik 14, 2010, 17:01:34
Cytat: April w Październik 14, 2010, 16:11:46
Cytat: w4b w Październik 14, 2010, 15:27:15
w zimnym i ciemnym warsztacie z tym walczyć szczególnie że czasu jest mało.

BHP ;D
W4b z tym przesadza, zamiast się cieszyć z tego co ma narzeka, zamknę warsztat i w ogóle się skończy -> na ulicy będziecie robić :P

Przynajmniej Belcia nam będzie przynosić narzędzia... i herbatę ciepłą robić... Oooo!

Megafon jest dobry... Przydałaby się osoba, która by się nim zaopiekowała w trakcie przejazdu, żeby ktoś z tym nie jeździł. Skoro start i meta są w tym samym miejscu to jakaś osoba która przybędzie bez roweru może popilnować megafonu do czasu zakończenia przejazdu.

w4b

Cytat: buldi.nic w Październik 14, 2010, 17:01:34
Cytat: April w Październik 14, 2010, 16:11:46
Cytat: w4b w Październik 14, 2010, 15:27:15
w zimnym i ciemnym warsztacie z tym walczyć szczególnie że czasu jest mało.

BHP ;D
W4b z tym przesadza, zamiast się cieszyć z tego co ma narzeka, zamknę warsztat i w ogóle się skończy -> na ulicy będziecie robić :P


Inspekcję pracy na Ciebie naślę i warsztat przeniosą do domu a Ty zamieszkasz w warsztacie o !   :D
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic

Nie zatrudniam Cię więc jestem "czysty" :P

w4b

#11
Cytat: buldi.nic w Październik 14, 2010, 17:53:37
Nie zatrudniam Cię więc jestem "czysty" :P

...fakt, praca na czarno a do tego brak wypłaty - do kryminału pójdziesz  
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buzon

Cytat: April w Październik 14, 2010, 17:10:10
Przydałaby się osoba, która by się nim zaopiekowała w trakcie przejazdu, żeby ktoś z tym nie jeździł. Skoro start i meta są w tym samym miejscu to jakaś osoba która przybędzie bez roweru może popilnować megafonu do czasu zakończenia przejazdu.

Myślę że zmieści się w mojej przepastnej torbie
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

Luqas

na pasku o ile ma, na szyi zawieszony i podczas przejazdu można do niego śpiewać  ;)

Piochu

Fakt podpisuje się pod opinią Lorda Ciemności Vadera, szopa u kierasa... ni to warsztat ślusarski, ni elektyczno-elektroniczny. W ogóle warsztat... eee to może prace mechaniczne u mnie a elektroniczne u Vadera robić będziemy?? Przechowywanie zaś u kierasa...
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)