Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Kto z Was jeździ na rolkach ?

Zaczęty przez w4b, Lipiec 15, 2010, 12:55:07

« poprzedni - następny »

w4b

Kto z Was jeździ na rolkach ? Fajnie było by stworzyć grupę rolkarską  :)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kila_bdg

Kiedyś jeździłem, ale stopy mnie bolą w rolkach, tak samo na łyżwach... także wolę buty :P

April

Ja umiem na rolkach... stać ;D i to trzeba mieć trzymać też bo się gibam :P

Także nie bardzo...

buldi.nic

A ja nigdy nie próbowałem - aż mi głupio :P

PanF4

#4
Cytat: April w Lipiec 15, 2010, 15:55:43
Ja umiem na rolkach... stać ;D i to trzeba mieć trzymać też bo się gibam :P

Także nie bardzo...
to i tak więcej potrafisz niż ja :) ja nawet nie potrafię założyć :) a o staniu już nie wspomnę :) możemy razem pobierać nauki, tylko kto będzie nas uczył?

w4b

Nie wiem czy zauważyliście ale temat brzmi "Kto z Was jeździ na rolkach ?" więc zrobiliście niezłego offtopa  ;D
Kto tu jest moderatorem i dlaczego nic z tym nie robi?!  :P
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Ale może mamy jakiegoś instruktora jazdy na rolkach... i jakby zobaczył, że tu każdy taki koślawy w sprawach małych kółek to by się zgłosił na sponsoring nauk może... :)


pelus

A ja bym stworzył grupę biegaczy, ktoś się pisze?  ;D Na rolkach nie potrafię jeździć, ale za to lubię biegać amatorsko, kto chętny?  :P

bruma

Ja się piszę pelus, tylko na razie jestem pewna, że przebiegnę 2-3 km, na trasę masy to trochę za mało :P

kila_bdg

ja też się piszę - dobrze biegam do sklepu po piwo i z powrotem ;)

pelus

A ja mam na myśli kilkanaście km, ale te 2-3km też mogą być ;) Po piwo kila_bdg to ja nie biegam, tylko się czołgam i to tak z miernym skutkiem, jak drogi nie zgubię  :P

Jelcyn

Może nie rozdrabniajmy się tak bardzo, bo za chwilę powstanie nam sekcja wędkarsko-łucznicza, z wysoce rozbudowaną podsekcją wędkarzy-łuczników-szachistów, zgrupowana przy Masie. Nie żebym miał coś przeciwko czy coś, ale na łapaniu kilku srok za ogon na raz jeszcze nikt dobrze nie wyszedł.
Ten kto wolny nad swym losem nie płacze, ptak mrozem z gałęzi strącony, bez żalu umiera i smutku!

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Jelcyn

Nie no o rolkarzach to wiem, chodziło mi raczej o to, żeby nie tworzyć zbyt wielu podgrup na raz. Bo nagle się okaże, że Masa z przejazdu rowerzystów, stanie się masowym przemarszem losowo zebranej grupy ludzi, poruszających się milionem różnych pojazdów, co rozmydli jej charakter. Ja naprawdę nic nie mam przeciwko rolkarzom, uważam, że to świetny pomysł, tylko apelowałbym o pewną dozę solidności, najpierw sprawmy, aby sekcja rolkowa wypaliła, a dopiero potem organizujmy inne rzeczy.

Oczywiście to tylko mój pogląd na sprawę, nie trzeba się z nim zgadzać.
Ten kto wolny nad swym losem nie płacze, ptak mrozem z gałęzi strącony, bez żalu umiera i smutku!

w4b

Cytat: Jelcyn w Lipiec 18, 2010, 01:35:26
Nie no o rolkarzach to wiem, chodziło mi raczej o to, żeby nie tworzyć zbyt wielu podgrup na raz.
Spokojnie, jedynie rolkarzy chcemy w MK włączyć  ;)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

mvg (Michu)

Kiedyś jeździłem gdy byłem w podstawówce. Później mi noga urosła i rolki stały się za małe.

Akcja włączenia rolkarzy to ukłon w stronę "miłośnika komunikacji", który na łamach komentarzy GW najeżdżał na bandę rowerzystów blokujących przejazd tramwaju, którym on dojeżdża do Myślęcinka? ;)

e_RaT

#16
Ja jeżdżę :).
Możecie mnie spotkać w Myślu głownie piątek sobota niedziela godziny tak mniej wiecej okolo 18-22/23 :)

Ale większość z naszego grona jeździ w myślęcinku z rana oraz popołudniu tak wiec zawszę kogoś można spotkać.
Impossible Is Nothing

sabina89

Zdarza mi się jeździć na rolkach ale częściej korzystam z dwukołowca :D
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

Luqas

jeszcze się nie wpisałem  ???
O no nie:P
Kiedyś śmigałem na rolasach półprofesjonalnie = skate parki itp.
teraz raczej dwukołowiec

bohun

No ja jeżdżę na wrotkach, a nawet fruwam na wrotkach  ;D ;D ;D Mam nadzieję, że będę się tu wypowiadał od czasu do czasu. Nawiasem, przejazd integracyjny z rolkarzami był doskonały. Naprawdę bardzo udane przedsięwzięcie.
if 1 slow, then everybody slow if 1 know, then everybody know if 1 flow, then everybody flow if 1 blow, then everybody blow

bohun

łączone masy to jest to :-) wrotki, deskorolki, wózki, hulajnogi. Jedna masa integracyjna w sezonie :-) ;) :D
if 1 slow, then everybody slow if 1 know, then everybody know if 1 flow, then everybody flow if 1 blow, then everybody blow

sabina89

#21
Cytat: bohun w Listopad 05, 2010, 23:19:23
No ja jeżdżę na wrotkach, a nawet fruwam na wrotkach  ;D ;D ;D
a wykręcasz jak ten pan?

Będąc rowerem czasem widywałam młodszego faceta. Zazwyczaj jeździł ubrany na czarno. Wielki szacunek dla niego za jazde.

//edit: w4b: umieściłem link pomiędzy [ youtube ]
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

sailor

do niedawna jeszcze jezdzilem na rolkach w myslecinku (z latarka czolowa, gdy bylo ciemno) chociaz moje umiejetnosci nie sa jeszcze na tyle dobre zeby pojechac na masie na 8 kolkach-pozostane przy dwukolowcu ;)
teraz z kolei aura jesienno-deszczowa spowodowala, ze wygrzebalem łyżwy z piwnicy i mam nadzieje za niedlugo smigac po jeziorkach myslecinskich :)
turn on, tune in, drop out

bohun

w pełni się zgadzam, że nie należy się spieszyć i trzeba działać solidnie. jednak należę do zwolenników rozszerzania masy. większe masy, większe poparcie społeczne dla naszych działań. nowe osoby, nowe możliwości, nowe wyzwania, ciągle ten sam, wspólny problem.
if 1 slow, then everybody slow if 1 know, then everybody know if 1 flow, then everybody flow if 1 blow, then everybody blow