Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed lipcową - damską masą

Zaczęty przez w4b, Lipiec 13, 2012, 14:44:56

« poprzedni - następny »

w4b

Data: 27-07-2012 godzina 18:00 hsw Łuczniczka

Tą wyjątkową masę organizują panie :)

Sponsorem nagród będzie m.in.

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

mvg (Michu)

Lipcowa, kobieca masa, będzie jakoś inaczej wygladała czy standardowo tylko, że faceci są zepchnięci na dalszy plan ;) ?

Mała Mi

ta masa ma rozpowszechnić jazdę na rowerze wśród płci żeńskiej i ma byc pewnym ukłonem w stronę kobitek bo w końcu rower jest rodzaju męskiego ale! kierownica żeńskiego. :)
Natomiast masa nie będzie..hmm.. jakoś specjalnie feministyczna. Tak więc spokojnie. :) Nikt staników palić nie będzie.
@$#%&

mvg (Michu)


3w1

No jasne, mężczyźni zawsze muszą byc w centrum uwagi!, a tym razem nie!, zwracamy uwagę, że kobiety i to coraz więcej kobiet jeździ na rowerze na co dzień i uznałyśmy, że warto zachęcic inne przedstawicielki płci pięknej do rowerowego śmigania.

A co do spychania facetów na dalszy plan, to jakoś poza dwoma mężczyznami nikt z szanownych panów do pomocy przy organizacji masy się nie zgłosił, więc skąd te pretensje?

mvg (Michu)

Cytat: 3w1 w Lipiec 13, 2012, 17:35:05
No jasne, mężczyźni zawsze muszą byc w centrum uwagi!, a tym razem nie!, zwracamy uwagę, że kobiety i to coraz więcej kobiet jeździ na rowerze na co dzień i uznałyśmy, że warto zachęcic inne przedstawicielki płci pięknej do rowerowego śmigania.

A co do spychania facetów na dalszy plan, to jakoś poza dwoma mężczyznami nikt z szanownych panów do pomocy przy organizacji masy się nie zgłosił, więc skąd te pretensje?

Mi się wydaje, że zawsze kobitki są w centrum uwagi. Dobrze, że wyszłyście z takim przesłaniem masy. Bardzo to cenię, gdyż słuszna to inicjatywa i zawsze jakaś nowość tematyczna, że tak to ujmę.
Nie mam pretensji 3w1 o nic. Pisząc te słowa miałem na myśli co będzie jeszcze w programie masy oprócz samego przejazdu. Mnie jakoś trudno zagonić do obstawy, ponieważ nie dysponuje odpowiednim rowerem. Poziomka niestety sie do tego nie nadaje. Z innych czynności udaje mi się przygotowywanie wegańskiego żarcia, umiem rozpalać ognisko (chociaż to fucha Piocha).

Danielasty

CytujPoziomka niestety sie do tego nie nadaje.
to Ty jeszcze nie wiesz do czego poziomka jest zdolna :)

Seba

Cytat: 3w1 w Lipiec 13, 2012, 17:35:05
No jasne, mężczyźni zawsze muszą byc w centrum uwagi!,

W centrum mojego zainteresowania są tylko i wyłącznie kobiety ;) a w kwestii Masy to oddaliśmy całe przygotowanie Paniom i zobaczymy, co z tego wyjdzie, może i przy następnych przejazdach więcej damskich głów się będzie wypowiadac ;) jedynie do zabezpieczenia zapraszam jak najwięcej kolegów :)

Piochu

W kwestii organizowania przejazdu to może zabezpieczenie też będzie damskie? Pisałem już coś gdzieś o mej wizji tego... co Wy na to?  8)  8)
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

3w1

Witam kolegów masowiczów

Jeżeli chodzi o masę to oczywiście oprócz przejazdu będą też i konkursy i nagrody zarówno dla pań jak i panów- o Was też nie zapomniałyśmy.  :)

Do Seby: skoro kobiety i tylko kobiety są w centrum Twojego zainteresowania to na masie będziesz miał okazję je podziwiac i poznawac, super perspektywa, nie/

Piochu: zabezpieczenie damskie odpada, bo jest nas za mało...... raptem 4 kobiety!!, do tego zgrabne i powabne i jak tu taki peleton rowerzystów obstawic?  ;), także w tej kwestii liczymy na Was  :)

Do Micha: skoro umiesz przygotowywac coś dobrego do jedzenia to może na masę coś byś zrobił?

Pozdrawiam Ania

Santa

To ja się dopisuję na obstawę ;)

mvg (Michu)

Chciałem, ale niestety mam cały tydzień zawalony. Piatek jest najważniejszy. Jak się wyrobię to ew.  coś przygotuje. 

karolina

Cytat: mvg (Michu) w Lipiec 13, 2012, 18:39:04
Cytat: 3w1 w Lipiec 13, 2012, 17:35:05
umiem rozpalać ognisko (chociaż to fucha Piocha).

Dajcieże temu Piochowi chociaż raz przejechać całą Masę i nie każcie mu rozpalać znowu ogniska. (Jarkosław, nie zgadzaj się!) Zawsze w pewnym momencie uciekał... A skoro to będzie Masa kobieca niech nacieszy oczka przepięknym widokiem zgrabnych i uśmiechniętych pań.

Kochani... no przecież wiecie że On bez kobiet to jak ryba bez wody (-:

karolina

eh ! wrrr ! coś się pomieszało, ale połapiecie się :)

Piochu

Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

3w1

No to skoro Piochu ma nacieszyc swoję oczęta widokiem pięknych pań na rowerach, to czy ktoś z panów jest chętny do rozpalenia ogniska?

April

Przesłałam na skrzynkę masową muzykę na lipiec :] Oto lista utworów, które pochodzą z serwisu jamendo. Zachęcam do poszukania i przesłuchania jeszcze przed przejazdem! :]

Wykonawca - tytuł
Tanya T6 - Crew Love Freestyle
dybuk - Zywiolak
Nadrine - Robie co chce, mowie co chce
MOPI - Don't stop
MOPI - Dont't tell me
MOPI - No co
Nomoredolls - Silent Love
LaBarcaDeSua - Escondite Solitario
Sunsearcher - Disco Theme
s-and-y - audelad'unregard
DJ TOSKEN - brena you
Juice Big City - 100 Days
Leslie Hun - Open Your Eyes
Leslie Hunt - First Date
Oleg Serkov - L.E.O
Kellee Maize - Lala Love
BREEZELESS - Have you ever (House Mix)
Ella Blooma - Tomorrow Is A Better Day
Urtzi Azkue feat Khaoula Bouchkhi - Tell Me
Nenna Yvonne prod. Aries 4Rce BeatZ - Some Girls
Dave Bentley - Scarlet Fever

kris_bdg

Większość piosenek sprawdziła się na przyczepce, więc osoba ciągnąca będzie miała umilone chwile przejazdu ;)

Mała Mi

witam,
czy jest aktualne spotkanie dzisiaj o 15.00 na Wyspie Młyńskiej?
@$#%&

April


3w1

Tak, tak ,tak!.
Bardzo sie ciesę, że się spotkamy.
Pozdrawiam. Ania

Mała Mi

@$#%&

April

Propozycja trasy na lipiec.
Niestety bez przejazdu przez Wyspę Młyńską, gdyż na mapie jeszcze nie ma tam ścieżek, ani chodników i nie można wytyczyć tam trasy.
I bez Ogrodu Botanicznego, z ogniskiem przy Jolce (czy na pewno tam będzie?).
3w1, Mała Mi - potwierdźcie, że to to ;)
https://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=53.11925,18.00742+to:53.1201777,18.0011172+to:53.12046,18.0004+to:53.1213,18.00078+to:53.122,17.99814+to:53.121976,17.996604+to:53.122576,17.994738+to:53.1236374,18.0072751+to:53.1239318,18.0040883+to:53.1270998,18.0093729+to:53.1258026,18.0155333+to:53.125931,18.016939+to:53.126556,18.0163464+to:53.1304037,18.0152458+to:53.1302743,18.0108943+to:53.1498143,18.0276981+to:53.1575276,18.024104+to:53.1653491,18.023207+to:Nieznana+droga&hl=pl&ll=53.139975,18.031483&spn=0.055502,0.110378&sll=53.154852,18.027148&sspn=0.013871,0.043945&geocode=FV2IKgMd6AsTAQ%3BFRKJKgMdfMUSASkjzR3flxMDRzGqkpT6uzHHmQ%3BFbGMKgMd3awSASmpb_HpvBMDRzEI2o71NIx92Q%3BFcyNKgMdEKoSASm_FdSYvBMDRzGKuDW7L3BLPw%3BFRSRKgMdjKsSASl18RqBvBMDRzH83MxX_goRog%3BFdCTKgMdPKESASkFyYiguxMDRzHl6OZ4gKhRkQ%3BFbiTKgMdPJsSASnPx45XuhMDRzFHFylIojfNcQ%3BFRCWKgMd8pMSASnPx45XuhMDRzFHFylIojfNcQ%3BFTWaKgMd68QSASnjkqV-vhMDRzEA4moDTInK_Q%3BFVubKgMdeLgSASmdFiqcvhMDRzFUXtJB_AG8bg%3BFbunKgMdHM0SASllUb2ivxMDRzFQBFTe3R_sAQ%3BFaqiKgMdLeUSASmDkQMclRMDRzECMtAeUWgNZA%3BFSujKgMdq-oSASl9aS7nlBMDRzGzMdqMYJEBsg%3BFZylKgMdWugSASlVSVQulRMDRzHnXiMoFbguwQ%3BFaO0KgMdDeQSASkpI1yA6hMDRzHeABHwJmtq2w%3BFSK0KgMdDtMSASlzXIhXwBMDRzHrWVf4uXbSVw%3BFXYAKwMdshQTASnVLjNpYBEDRzGHYaauRNZPMQ%3BFZceKwMdqAYTASkDXIPQZREDRzFY8H6vaYPNXA%3BFSU9KwMdJwMTASnT1BcMbhEDRzFIRNOtadxbFA%3BFWtIKwMd7vUSAQ&t=h&dirflg=w&mra=dvme&mrsp=17&sz=15&via=1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18&z=13

mvg (Michu)

Możesz pokazać mapę na bikemap.net. Jest możliwość wytyczania trasy poza drogami publicznymi :).

3w1

Arpil, to ta trasa, ale rozumiem, że brak zaznaczenia na mapie przejazdu przez Wyspę Młyńską to tylko problem techniczny.?
Buldi mówił, że ognisko będzie przy Jolce, jutro się z nim spotykam i potwierdzę. A Ogród Botaniczny to chyba trzeba będzie sobie podarowc, niestety.
Działasz jak błyskawica. Super!. Bardzo się cieszę, że z nami współpracujesz przy organizacji masy, takich kobiet nam trzeba.
Pozdrawiam.

Seba

Jeśli mogę się wtrącic, to bym końcowy odcinek proponował urozmaicic z jakimś odbiciem w lewo tudzież w prawo, żeby nie jechac tak długo prosto Gdańską

April

Cytat: 3w1 w Lipiec 16, 2012, 18:49:41
Arpil, to ta trasa, ale rozumiem, że brak zaznaczenia na mapie przejazdu przez Wyspę Młyńską to tylko problem techniczny.?
Tak, po prostu mapa jest jeszcze sprzed rewitalizacji Wyspy Młyńskiej i nie ma tam ścieżynki ;)

A na bikemap.net nie umiem tam narysować :( :P

3w1

Seba
To jak proponujesz urozmaicic przejazd Gdańską?, masz jakiś konkretny pomysł?

Mała Mi

http://imageshack.us/photo/my-images/525/paski01.jpg/

oto są paski reklamujące kobiecą masę rytyczną. o co chodzi. o to że kartka A4 podzielona jest na 5 pasków które sa identyczne, odcinamy je....i jeśli ktos ma czas, duzo się porusza i jest chetny moze taki pasek reklamujący umiescić na kierownicy roweru <np spotkanego gdzieś w miescie> spinając go spinaczem. Akcja kierowana jest gównie do dziewczyn gównie organizujących Ale!! nie tylko, tak więc ludzie dobrej woli mogą pomóc propagować Masę. Plik przesyłam jeszce na maile.

Pozdrawiam.
@$#%&

Mała Mi

* z całym szacunkiem nie gównie,,,,,ale głównie.

P.S April masz juz plakat.
@$#%&

April

Dziękuję Ci bardzo za plakat! Zaktualizowałam dzięki temu wydarzenie na fb. Gdy będą już wszyscy sponsorzy również poproszę o kopię :)

PS. Ten pasek świetnie pasuje też na rękę :P Żywa reklama :D

Seba

Cytat: 3w1 w Lipiec 16, 2012, 20:22:27
Seba
To jak proponujesz urozmaicic przejazd Gdańską?, masz jakiś konkretny pomysł?

Szczerze mówiąc, to jednak nie mam pomysłu ;/ jak odbijemy w Świętojańską to będzie powtórka sprzed miesiąca, a jak w Chodkiewicza to żywi z tych wertepów nie wyjedziemy, więc niech jednak tak zostanie, chyba że ktoś ma inny pomysł ;)

April

Mi się ta trasa podoba, jest dość krótka, ale dzięki temu będzie czas posiedzieć w lipcowy wieczór przy ognisku i zrobić liczne konkursy z ciekawymi nagrodami ;) Dodatkowo jedziemy przez centrum, więc na pewno będziemy zauważeni.

jerry

Pamiętać trzeba rozpoczęła się przebudowa ulic w rejonie Starego Rynku
CytujRoboty podzielone zostały na trzy etapy. W pierwszym, do 30 września br., ekipy pracować będą na ulicach: Długa (od ul. Jana Kazimierza do Batorego), Kręta i Podwale (od ul. Grodzkiej do Magdzińskiego).
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

Seba

Stary Rynek niby nie jest w remoncie, ale wjazd tam i tak jest cały czas zamknięty

April

Cytat: jerry w Lipiec 17, 2012, 20:02:22
Pamiętać trzeba rozpoczęła się przebudowa ulic w rejonie Starego Rynku
CytujRoboty podzielone zostały na trzy etapy. W pierwszym, do 30 września br., ekipy pracować będą na ulicach: Długa (od ul. Jana Kazimierza do Batorego), Kręta i Podwale (od ul. Grodzkiej do Magdzińskiego).
Pamiętałyśmy o tym Jerry, dlatego wyjazd nie jest tradycyjny tylko przez Wyspę Młyńską, podobno Podwale będzie wówczas zamknięte.

Mała Mi

jakie sklepy rowerowe są sponsorami nagród?
@$#%&

Seba

Wyślę Ci dziś/jutro, bo doszedł jeden nowy i zdobywam logo

Mała Mi

Sebbbbbbbbbbbaaaaa a do 15.00 zdązysz mi podać? to bałdzo ważne!
@$#%&

w4b

logo można wygooglać sobie rach ciach wpisując w szukajkę [nazwa firmy]+logo
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Mała Mi

matko....tak...ale żeby to zrobić muszę znać nazwy firm......
@$#%&

Mała Mi

zresztą w necie są często słabej jakości logotypy.
@$#%&

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

#43
Ale Marcie nie chodzi o te, które podawała Ania, bo o nich bardzo dobrze wiemy.
Chodzi o sklepy rowerowe z którymi Wy macie kontakt, a nikt nie potrafi nam odpowiedzieć czy na lipiec są naszym partnerem czy nie.


buldi.nic

Hej!

Jest sprawa...

W przyczepce masowej przed czerwcową masą padł wzmacniacz, pożyczyliśmy od znajomego na przejazd a "popsuty" oddaliśmy do naprawy. Wzmacniacz z naprawy nie zdoła wrócić przed lipcową MK a możliwość pożyczenia też się skończyła.

Pytanie: czy ktoś jest w stanie pożyczyć na piątkowy przejazd, wzmacniacz samochodowy?

Pozdrawiam.
Buldi :)

3w1

No to muzyki nie będzie????, a April przygotowała nową playlistę.

kris_bdg

jeszcze nie powiedział nikt że nie będzie, postaramy się by przyczepka pojechała i zagrała:)

buldi.nic

Problem w tym, że nie mamy wzmacniacza ;(

April

;( Jak to to :( Buuuuuuuuuuuuuu nie może być ciszy. Uruchomcie proszę wszyscy swoje znajomości - może kolega z pracy, koleżanka z bloku - pożyczy na przejazd coś takiego o to-to. Inaczej będzie cicho :(