Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po 91. Masie lipcowej

Zaczęty przez Seba, Lipiec 29, 2011, 22:37:06

« poprzedni - następny »

Seba

... zwanej fordońską tudzież deszczową ;) była to chyba najbardziej deszczowa i zarazem najdłuższa BMK w ostatnim czasie i daliśmy radę :) Szczególne brawa należą się najmłodszym, którzy bez żadnego marudzenia przejechali całą trasę, którą ostatecznie liczyła ok. 30 km. Liczbę Masonów ciężko określić, bo na trasie były dosyć duże rotacje, ale myślę, że z 80 osób było. Każdemu z osobna należą się podziękowania za wytrwałość, Adze za handel szprychówkami, zabezpieczającym za dobrą robotę (szczególnie z dziadziem za kierownicą  :P ) oraz Pichowi i w4bx za rozpalenie ognicha :)

Jakie Wasze wrażenia?

Lord Golem

Mnie się bardzo podobało, szczególnie ten sznur samochodów za nami na Fordońskiej :)
Byliśmy widoczni mimo deszczowej aury. Wielkie brawa za organizację i udział dla wszystkich.

DarekW

O tak frekwencja jak na naszą angielską pogodę była całkiem zacna. Akcja promocyjna w wykonaniu PanaF4 była po prostu mistrzostwem kierowca seicento z ul. inwalidów długo o nas nie zapomni, swoją drogą wspaniale zablokował drugi pas ruchu :P
Oczywiście podziękowania w stronę wszystkich masonów którzy w taką pogodę postanowili pokazać, że zależy im na tym by rowerzystom w naszym mieście poruszało się lepiej.
Osobiście dziękuję ponadto Piochowi który  swą gościnnością sprawił, że nie musiałem zapierniczać dodatkowych kilometrów do domku i spokojnie dojechać na masę. btw obiad pierwsza klasa ;)

April

Ja niestety nie uczestniczyłam w przejeździe, ale na ognisku miałam okazję robić zdjęcia.
Na ten czas kilka można oglądać na:  https://picasaweb.google.com/100869181195320774386/91BydgoskaMasaKrytyczna
Wiele z nich jeszcze nie ma, bo muszę poddać je ostremu cięciu i gięciu :P Później na pewno się pojawią. Jeśli nie, a ktoś chciałby swoją sweet focie wrzucić na fb, nk, twitter czy inne programy proszę pisać PW to podeślę indywidualnie na maila.

Ognisko mi się podobało :) Miło było pogadać i przede wszystkim się ogrzać :)

xagusiakx

Ja NIE HANDLUJE szprychówkami Sebi! To jest dobrowolna wpłata na cele rozwoju stowarzyszenia czy jakoś tak  ;D
A co do mnie to ja zaraz się wypowiem, tylko zdjęcia przekopiuje tu i tam  ;D

Piochu

Dziękujemy Anii April za fotki :D:D
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

buldi.nic

Cytat: xagusiakx w Lipiec 29, 2011, 23:53:29
Ja NIE HANDLUJE szprychówkami Sebi! To jest dobrowolna wpłata na cele rozwoju stowarzyszenia czy jakoś tak  ;D
A co do mnie to ja zaraz się wypowiem, tylko zdjęcia przekopiuje tu i tam  ;D
Wpłata na cele statutowe :P

April

Cytat: buldi.nic w Lipiec 30, 2011, 00:08:16
Cytat: xagusiakx w Lipiec 29, 2011, 23:53:29
Ja NIE HANDLUJE szprychówkami Sebi! To jest dobrowolna wpłata na cele rozwoju stowarzyszenia czy jakoś tak  ;D
A co do mnie to ja zaraz się wypowiem, tylko zdjęcia przekopiuje tu i tam  ;D
Wpłata na cele statutowe :P
A ja chciałam dokonać wpłaty na cele statutowe, ale mi powiedziano, że nie dostanę szprychówki, bo nie jechałam  :'( A bu :(

xagusiakx

Hmm... Ze zdjęciami ode mnie będzie chyba problem, Picasa nie chce mi ich opublikować, ale pokombinuje i będą  ;D
Bynajmniej ja dziękuje każdemu kto w jakikolwiek sposób uprzyjemnił mi dzisiejszy przejazd  ;D
A w szczególności Kubusiowi, Żółwikowi i panu prezesowi :D
A za co to chyba... Oczywiste dla wyżej wymienionych osób  ;D

Cytat: April w Lipiec 30, 2011, 00:09:47
Cytat: buldi.nic w Lipiec 30, 2011, 00:08:16
Cytat: xagusiakx w Lipiec 29, 2011, 23:53:29
Ja NIE HANDLUJE szprychówkami Sebi! To jest dobrowolna wpłata na cele rozwoju stowarzyszenia czy jakoś tak  ;D
A co do mnie to ja zaraz się wypowiem, tylko zdjęcia przekopiuje tu i tam  ;D
Wpłata na cele statutowe :P
A ja chciałam dokonać wpłaty na cele statutowe, ale mi powiedziano, że nie dostanę szprychówki, bo nie jechałam  :'( A bu :(

A dałam Ci w końcu czy nie? :D Bo już nie pamiętam :x
+ upomnę się kiedyś o moją sweet foćke :D

buldi.nic

Jakby ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w szprychówkę to informuję, że Stowarzyszenia posiada jeszcze 19 sztuk. Jeżeli ktoś postanowi wesprzeć Stowarzyszenie wpłacając na cele statutowe min. 2zł może liczyć na szprychówkę którą widać poniżej:

Zainteresowanych proszę o PW.

mvg (Michu)

April, ja nabyłem chociaż uczestniczyłem w przejeździe tylko do skrzyżowania Wyszyńskiego-Fordońska :P. Załatw szprychówkę u prezesa.

April

Hihi już sobie zarezerwowałam :)


Piochu

A jakiś kolo z serwisu "bydgoszcz24" płakał, że Masa pojechała punktualnie i oczekuje, że my mu wyślemy zdjęcia i relacje, bo "on się spóźnił tylko 4 minuty i co to ma być że My pojechaliśmy?!@#" Buldi podobno ma z nim kontakt, on mnie fotografował na przypał więc daj mu znać że nie zgadzam się na publikację zdjęć mojej osoby.
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

Seba

Na przypał w sensie jak ;> Wyjechaliśmy chyba 18:05, więc on się zdrowo spóźnił...

buldi.nic

Cytat: Piochu w Lipiec 30, 2011, 11:29:21
Buldi podobno ma z nim kontakt,
Nie wiem nic o tym kontakcie.

w4b

#16
Cytujażdemu z osobna należą się podziękowania za wytrwałość, Adze za handel szprychówkami, zabezpieczającym za dobrą robotę (szczególnie z dziadziem za kierownicą  :P ) oraz Pichowi i w4bx za rozpalenie ognicha :)
Myślę że największe podziękowania należą się tu Joosephin-ie :)

Cytat: Piochu w Lipiec 30, 2011, 11:29:21
on mnie fotografował na przypał więc daj mu znać że nie zgadzam się na publikację zdjęć mojej osoby.
Jeśli na fotografii byłeś widoczny tylko Ty to rzeczywiście możesz wyrazić sprzeciw, jednak jeśli były na niej także inne osoby wg prawa fotograf może dowolnie wykorzystać takie zdjęcie i nie potrzebuje żadnej zgody gdyż jest  to wydarzenie masowe.

Co do fotografii... oto moje fotki https://picasaweb.google.com/108174046519678900501/MasaFordon
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Vtomasz

Ja byłem pierwszy raz na masie za miesiąc również wpadnę zero zmęczenia no i czołówka na inwalidów najlepsza :-)

GUMIS

Na tej masie było kilku moich znajomych z miejsca gdzie pracuję,bardzo im się spodobało i myslę ze na następną również przyjadą.Od długiego czasu na zakupy rowerem przyjezdza starszy pan,powiedziałem mu o stowarzyszeniu i przejezdzie masowym raz w miesiącu bardzo był zdziwiony ze takie coś ma miejsce i nigdy wczesniej o tym nie słyszał.Dlatego myslę że warto by było w jakiś sposób zachęcać również starsze osoby.

Lord Golem

Nie wiem gdzie są rozwieszane plakaty informujące o masie, jeśli takowe się drukuje. Warto rozwiesić je w sklepach rowerowych i serwisach rowerowych, właścicielom tych miejsc z pewnością zależy na większej ilości rowerzystów. Również ulotki warto zrobić i z miesiąc wcześniej i zostawiać po małym pakiecie w takich miejscach. Pamiętajmy - reklama dźwignią handlu.

Pichulec

W tym miesiącu nie były drukowane, tylko internet.

Lord Golem

W ciepłych miesiącach serwisy są częściej odwiedzane.

joosephina

HA! a ja dostałam dziś swoją szprychówkę i jestem z tego dumna!

..i z tego, że masa odwiedziła Fordon również oraz że daliśmy radę mimo deszczowej aury :)

Mam nadzieję, że kiełbaski wszystkim smakowały - moja bynajmniej była pyszna!  ;D

buldi.nic

Cytat: joosephina w Sierpień 03, 2011, 19:04:09
HA! a ja dostałam dziś swoją szprychówkę i jestem z tego dumna!
Jaka radość :P