Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Spotkanie organizacyjne - 3.12.2010r. - Eljazz - godz.18:00

Zaczęty przez buldi.nic, Listopad 26, 2010, 10:09:37

« poprzedni - następny »

buldi.nic

Witam!

W pierwszy piątek grudnia (3.12) o godzinie 18:00 w klubie Eljazz odbędzie się spotkanie organizacyjne Bydgoskiej Masy Krytycznej.
Spotkanie jest otwarte i zapraszamy wszystkich którzy działają lub chcą działać aktywnie w BMK.

Plan spotkania przedstawia się następująco:
I część spotkania, dyskusja w celu wypracowania pewnych konkretów
1. Zakładanie stowarzyszenia -> na jakim etapie jesteśmy
2. Współpraca z innymi organizacjami -> Greenpeace, World Wildlife Fund Poland, LPKiW, MdR
3. Wampiriada organizowana z VII LO
4. Kamizelki odblaskowe
5. Wypowiedzi zgromadzony o listopadowym przejeździe
6. Debata na temat miejsca startu
7. Ustalenie zasad głosowania
8. Głosowania dotyczące miejsca startu
9. Forma przejazdów zimowych
II część spotkania czyli wolna rozmowa

Forma spotkania taka jak ostatnio. Myślę, że podział na dwie części się sprawdził. Najpierw konstruktywna rozmowa i ustalenie spraw które są istotne a następnie wolna rozmowa, pomysły, burza mózgów. Podział znów jest ukłonem w stronę osób które niekoniecznie mają czas/chcą siedzieć w piątek do późna i dyskutować o wszystkim i o niczym.

Myślę, że pierwszą cześć uda się przeprowadzić w max. półtorej godziny.

Niektóre punkty z planu dotyczą działań ustalonych na poprzednich spotkaniach ale niech to nie odstrasza potencjalnych, nowych chętnych do działania, w razie wątpliwości wszystko wyjaśnimy i wysłuchamy nowych opinii :)

btw: dla sprawnego i szybkiego przeprowadzenia spotkania, pierwszą część prowadzę ja. Jeśli po przeczytaniu tego postu macie jakieś uwagi dotyczące formy/tematów spotkania proszę na PW bym mógł wprowadzić ewentualne korekty.


Pozdrawiam.
Buldi  :o