Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Filmiki z ostrym w roli głównej

Zaczęty przez w4b, Wrzesień 11, 2010, 22:49:31

« poprzedni - następny »

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buzon

#1
Jako że jest takowy temat, to wrzuce jakieś moje dość ulubione z różnych względów









MASH SF:
http://www.sendspace.pl/file/d21b24803a7c1a979e7ba11

Macaframa (zajawka):


posiadam również lepszą jakość MASHA i Macaframa'e w całości

Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

Luqas


buzon

Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

mvg (Michu)

No niezły hardkor ;). Idea fixed jest spoko, jako roweru idealnego w swej prostocie, bez zbędnych zębatek, przekładni itp.
Do jazdy bez wolnobiegu pewnie bym się przyzwyczaił, bo kiedyś jeździłem na składaku a tam przerzutek nie było. Jednak z hamulca(ów) nie zrezygnuje, bo nawet jeśli często się go nie używa, to w sytuacji podbramkowej może uratować zdrowie/życie (też można przez niego zginąć, gdy zawiedzie - szczegół ;) ).

Chłopaki są pozytywnie zakręceni. Czasem sobie myślę, że jeżdżę jak szalony, ale do nich mi dużo jeszcze brakuje ;).

kita

#5
Cytat: mvg w Wrzesień 22, 2010, 17:14:19
Do jazdy bez wolnobiegu pewnie bym się przyzwyczaił, bo kiedyś jeździłem na składaku a tam przerzutek nie było. Jednak z hamulca(ów) nie zrezygnuje,

każdy z ostrokołowców tak kiedyś uważał do puki nie zaczął jeździć bez nich,

Cytat: mvg w Wrzesień 22, 2010, 17:14:19
bo nawet jeśli często się go nie używa, to w sytuacji podbramkowej może uratować zdrowie/życie (też można przez niego zginąć, gdy zawiedzie - szczegół ;) ).
hamulca urzywa się zawsze kiedy chce się zwolnić więc często   :P

Cytat: mvg w Wrzesień 22, 2010, 17:14:19
Chłopaki są pozytywnie zakręceni. Czasem sobie myślę, że jeżdżę jak szalony, ale do nich mi dużo jeszcze brakuje ;).

Moim zdaniem pozytywnie zakręceni są chłopaki którzy jeżdżą na rowerach streetowych bez hamulców.

My Ostrokołowcy jesteśmy wariatami   ;)   i zachęcamy do złożenia ossssstreeego koła
złożenie go gwarantuje większą przyjemność z jazdy i większą ostrożność jazdy :)



EDIT: Zmienione zgodnie z prośbą ;)

mvg (Michu)

Edison na ostrym:



Zainteresowałem się ostrym w sumie. Musze się zastanowić czy jest sens się w to bawić. Na razie mam mieszane uczucia. Zima nadchodzi, więc będzie o czym myśleć przez ten czas ;).

buzon

Nie filmik, lecz zdjęcie: Siedziba facebooka
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

w4b

#8
Siedziba google i od razu kompletny rower :P


Ktoś się wkurzył i poprzewracał drzewa :D
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Żółwik


VintageElvis

Jeśli Twoje dziecko pozbyło się tylnego hamulca "wiedz, że coś się dzieje"!!!

Żółwik


Ma ktoś może dostęp do filmu Quicksilver/Żywe Srebro z lektorem albo napisami?

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]