Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[usterki i buble] przejazd, rondo Inowrocławskie

Zaczęty przez chemik, Kwiecień 29, 2012, 21:11:55

« poprzedni - następny »

chemik

Witam, jestem nowy na forum i na początek chciałbym się tu "poskarżyć" jako że wierzę, że inni mają większą siłę przebicia niż ja. Przechodząc jednak do tematu - codziennie jeżdżę na zajęcia przez Rondo Inowrocławskie, gdzie są DDR i oczywiście przejazdy z niezgodnymi z prawem przyciskami. Jakoś jeszcze to mogę przeżyć, ale najgorsze jest to, że jeżeli chcę przejechać na drugą stronę ulicy, która jest rozdzielona "wyspą" na 2 części w przeciwnych kierunkach to żeby przejechać zgodnie z przepisami muszę po przejeździe jeden raz znowu wcisnąć guzik i czekać całą turę aż zapali się zielone (a światła kierowcy mają jeszcze bardzo długo czerwone po tym jak dojeżdżam do drugiego przejazdu). Na innych podobnych przejazdach i przejściach dla pieszych raczej rzadko występuje to zjawisko więc wydaje mi się, że jest to po prostu bubel.

Piochu

Cześć, dzięki za informację. Któryś z nas napisze teraz do ZDMiKP celem zakomunikowania tego im.

... i pewnie z racji że odezwałem się pierwszy to będę to ja  ;) Teraz jest luzacki tydzień więc będę mógł wykonać to. :)
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)


Piochu

Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

buldi.nic

Nawet przyszła odpowiedź, zanim znajdę chwilę na skan to w skrócie: ZDMiKP powiedział, że zajmie się tą sprawą i jeżeli będzie taka możliwość to, to zrobi ;)

chemik

wypas, może po wakacjach nie będę musiał tam jeździć jezdnią albo przejazdem na czerwonym
dzięki jeszcze raz

buldi.nic