Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[ SKRADZIONO ] LEADERFOX 16"

Zaczęty przez Piochu, Czerwiec 01, 2011, 15:27:39

« poprzedni - następny »

Piochu


Witam, skradziono ww. rower zbudowany na ramie LEADERFOX 16"; w kolorze jasnoszarym z dodatkami żółtego i czarnego,
Charakterystyczne: Koła 26'   mavic z piastami pod tarcze zamontowane zaś są HAMULCE V-break
* Opony   Komodo 2.1''
* Mateki   shimano 3x8
* Piasty   shimano
* Amortyzator czarny   suntour
* Przerzutka tylna   xt



Jest to rower naszej drogiej masonki Karoliny B. aka "Normalnie" , proszę o wszelką pomoc w odzyskaniu rowerka.

Numery kontaktowe 728703155, mój: 668393283

Ps. Złodziejowi należy dać wpierdal, a łapki to młotkiem mu połamać, najlepiej takim fest 4kg!
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

buzon

#1
podpisuje się szczególnie pod post scriptum. Liczę na szybkie znalezienie, które postaram się wspomóc.
Możesz również podzielić się informacją gdzie go skradziono.
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

April

#2
Zdjęcia jakie udało mi się zrobić na kwietniowej masie - może pomogą.





I charakterystyczne elementy w powiększeniu:






zibi_4don

A informacja gdzie go skradziono i w jakich okolicznościach (przypięty gdzieś czy z piwnicy itp.)?

Piochu

Dnia 1.06.2011 w godzinach 10.55 – 11.30 spod budynku IBŚ UKW ... przy aleji Ossolińskich skradziono go, był zapięty, ale przecięto zabezpieczenie.
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

Killo

Będę się rozglądał, może gdzieś wypłynie na mieście/allegro/giełdzie/innych. Chociaż obstawiam że mógł pójść już na części. Rower jest za bardzo charakterystyczny, jak ktoś myśli to pewnie już go rozebrał w drobny mak i za jakiś czas będzie stopniowo upychał. Same koła i przerzutka były warte fatygi i ryzyka. Reszta nisko budżetowa i przeciętna, ale i tak pewnie najlepszy sprzęt z tam stojących... .

Żal maszyny, współczuję właścicielce, sam przechodziłem przez coś "podobnego". Ostatnio jest sezon na rowery (jak co roku? Zwłaszcza na początku sezonu) Maszyny znikają spod sklepu, spod uczelni, spod domu, z piwnic itd. zaczynając od złomu, przez średnie rowery po maszyny na wypasie, w skrócie nic nowego. Schemat powtarzalny: "Sympatyczny rower+linka+stoi bez opieki" Co roku są tak samo wyglądające sytuacje, takie same tragedie...

Pozwolę sobie zacytować forum DHZ:
"Będę się rozglądał
...ale już lepszym sprzętem nie dało się pojechać na uczelnię i zostawić go bez opieki na dłuższy czas?"

buzon

puściłem info na na fejsowej stronie Święta Cyklicznego
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

sabina89

Co może sie stać ze skradzionym rowerem - każdy wie/przypuszcza...
Dołączam sie do wypatrywania, bo wiem co to znaczy stracić rower przez takiego sku#?'!*%na ;)
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

Pichulec

Rozglądałbym się na allegro za częściami. Wątpię, że ktokolwiek będzie próbował go sprzedać w całości. No chyba, że jakiś idiota.

Piochu

Liczę, że idiota będzie nim jeździł, bardzo liczę. Kurcze niech przyjedzie na mase... będzie to pierwsza brutalna masa.
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

Piochu

Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

pablo

rower dosc charakterystyczny dolaczam sie do wpatrywania.

Ev0luti0n

rozgladam sie na "swoim podwórku" - niemcz, osielko, zoledowo, maksymilianowo
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.