Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Spotkanie organizacyjne

Zaczęty przez w4b, Maj 30, 2012, 10:47:30

« poprzedni - następny »

w4b

Spotkanie organizacyjne 18:30 czwartek 31 maja pod Sailing Clubem ul. Podwale 8

Spotkanie jest otwarte także dla osób z poza stowarzyszenia, więc jeśli ktoś ma pomysły lub chciałby się włączyć w działanie to jest okazja ;)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Seba

Dodam, że głównym tematem będzie czerwcowa BMK, która ma miec charakter "antykradzieżowy" ;)

Santa


Lord Golem

#3
W stowarzyszeniowej części forum głosowałem za piątkiem. W czwartek nie mogę.  :-\

3w1

No to witaj w klubie, ja też nie mogę w czwartek, a szkoda, bo przy okazji mogłabym z Tobą porozmawiac na temat akcji rolkowej.
Pozdrawiam. Ania

mvg (Michu)

Pogadajcie przez Skype  8)

jerry

#6
A ja bojkotuje powyższe spotkanie z powodu nie brania pod uwage wyniku ankiety w tajnej części forum

głosowałem za piątkiem.

Tak przy okazji przypominam nie trzeba być członkiem Stowarzyszenia Bydgoska Masa Krytyczna żeby aktywnie działać na Masie Krytycznej

chcesz coś zadziałać przyjedź na Mase i działaj nie pytaj o zgode SBMK,oczywiście wszystko co jest zgodne z ideą Masy.

Stowarzyszenie BMK nie ma wyłączności do organizowania przejazdów Masy Krytycznej.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

w4b

#7
Stowarzyszenie oficjalnie organizuje przejazdy i oczywiście każdy może coś zaproponować, własne pomysły realizować i po to jest właśnie to spotkanie na którym jest okazja wszystko omówić.

Jerry, nie chcesz to nie przychodź, jak nie chcesz nam pomóc to nie pomagaj, nikt Cię nie zmusza do działania.

Mówić będziemy o masie, jeśli będzie taka potrzeba to można jeszcze jedno spotkanie zrobić w innym terminie dotyczące akcji rolkowej m.in.

Mi akurat czwartek pasuje i będę :)

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

3w1

Skype niestety nie posiadam, za to mam problemy z komputerem. Czy ktoś z was masowiczów zna się na komputerach i mógłby mi pomóc?
Ania

mvg (Michu)

W4b jest masterem komputerowym :P. Jeszcze się pewnie kilku znajdzie.

3w1

Michu dzięki za podpowiedź. Witek już zareagował na mój apel.
Pozdrawiam. Ania