Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Porządkowi

Zaczęty przez Michalecki, Wrzesień 03, 2010, 23:47:02

« poprzedni - następny »

buldi.nic


April

Cytat: 3w1 w Lipiec 24, 2012, 12:11:00
wodzirej na balu za czasów przedszkolnych
;D ;D ;D
3w1, nawet w tej roli byłabyś świetna! :) A jakbyś się rozciągnęła na całą kolumnę... razem z Magdą, to byłoby 100% zabezpieczenie trasy ;)

A teraz tak na poważnie:
Kiedy będzie wiadomo co z przyczepką?

3w1

Buldi Dziękuję, że mnie doceniasz, to miłe, pobudza to do dalszego działania.

April: faktycznie kobiety potrafią WSZYSTKO,nie wiem tylko czy Magda tym pomysłem jest zachwycona? :)

Seba

Dodam jeszcze, że obstawę będzie prowadzić już normalnie, Tomek M. A z osób, które jeszcze nie obstawiały nie ma chętnych? :)

kris_bdg

Dzięki uprzejmości April do zabezpieczających trafią dwa radiotelefony które pomogą mam nadzieję w organizacji zabezpieczenia :)
Radiotelefony przyjadą wraz z przyczepką, po przejeździe do zwrotu rzecz jasna :P

3w1

Super!, brawo dla April  :)

Seba

Tomka M. nie będzie teraz - czy reszta ekipy jest w pełnej gotowości? :)

zibi_4don


Danielasty

ja się wyłamuję, mtb być może sprzedany

kita

Będę na MK, na starcie również się pojawię sporo szybciej, mogę poprowadzić całość.

Seba

Cytat: kita w Sierpień 29, 2012, 23:06:59
Będę na MK, na starcie również się pojawię sporo szybciej, mogę poprowadzić całość.

jestem za :)

Santa

Kurde, nie wiem czy zdążę. O 16-17 muszę być w Grudziądzu.... Chyba, że przyda się porządkowy samochód :D

Seba

Panowie (a może i Panie...?), jutro święto Gdańskiej - na kogo mogę liczyc?

zibi_4don


Seba

Mamy dwóch kontuzjowanych, więc ogłaszam pełną mobilizację :) kto jest pewny na 100%?

zibi_4don

Ja jestem jeden kontuzjowany. A drugi to kto?

Sebuś dzisiaj sobie jeszcze 2kg młotkiem w kciuka przywaliłem. Boli strasznie.

pelus

Będę, jak zawsze tyły  ;)

Seba

Cytat: zibi_4don w Wrzesień 27, 2012, 19:28:03
Ja jestem jeden kontuzjowany. A drugi to kto?

O Tobie mówiłem ;) a drugi to nasz ogarniacz Tomek M.... Zibi, Ty masz jakiegoś pecha ostatnimi czasy, uważaj na siebie tam!

Worner


Santa

Niestety nie dam rady się zjawić  :-[

Seba

Co do piątku - nie będzie Tomka, nie będzie Buzona, nie będzie mnie. Kto będzie i kto ogarnie obstawę? Ktoś z doświadczeniem

kris_bdg

Będę ja, mogę pomóc ;)

Santa

Ja też się postaram być, doświadczenie ledwo "dwumasowe" ale pomóc mogę ;)

Seba

Panowie, jak tam nastroje przed jutrem? :) Na kogo można liczyc?

zibi_4don