Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Zbierajmy nakrętki na rehabilitację chorego Natanka

Zaczęty przez jerry, Luty 13, 2011, 01:57:35

« poprzedni - następny »

GUMIS

Jerry ja mam jeszcze nakrętki,niestety nie zabrałem na masę,jakbyś potrzebował pomocy w przetransportowaniu do skupu daj znać.

PanF4

kolejny 1-1.5 tys nakrętek jest na dorzutke :) przywioze na kolejną mase

buldi.nic

Jerry, przyczepka masowa nie nadaje się do transportu tak dużego worka, przestrzeń ładunkowa jest mocno ograniczona. Jednak mogę Ci pomóc to przewieźć do skupu jako jednostka :P

GUMIS

Jerry nakrętki jak wcześniej na rynku? Bo mam trochę od pana S.

jerry

Zachęcam do pojawienia się z nakrętkami i oddania mi na Starym Rynku
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

3w1

Witam!
Nakrętki przywiozę na pewno, ale tym razem nie mam ich sporo.....,  :(bo zbieram sama, ale ziarko do ziarka aż zbierze się miarka.
Do zobaczenia na masie.
Ania

mvg (Michu)

Każdy przywiezie ile wlezie i grosz do grosza, a będzie kokosza ;).

PanF4

Cytat: 3w1 w Listopad 22, 2011, 21:21:31
Witam!
Nakrętki przywiozę na pewno, ale tym razem nie mam ich sporo.....,  :(bo zbieram sama, ale ziarko do ziarka aż zbierze się miarka.
Do zobaczenia na masie.
Ania
Aniu nie liczy się ilość liczy się chęć pomagania!latem przekazywalem w tysisach teraz chyba nie bedzie stu!      :(

GUMIS


GUMIS

W związku z tym że Jerry nie będzie mógł uczestniczyć w masie poprosił mnie o zebranie nakrętek oczywiscie jak wczesniej na starym rynku.

3w1

Witam
Nakrętki mam i przywiozę na masę, tylko nie wiem, który z was to Gumiś?- jakaś wskazówka by się przydała.
Pozdrawiam Ania

Seba


buldi.nic

Albo podejdź do kogoś z pomarańczową kamizleką "Zabezpieczenie przejazdu" to Ci wskaże :)

Seba

W najbliższym czasie nastąpi podsumowanie pierwszej edycji zbierania nakrętek przez Masowiczów, Jerry już nad tym pracuje ;) akcja oczywicie nie ustanie i będzie kontynuowana, ale piszę to tak w ramach informacji

April

O to super, bo dostałam ostatnio od babci cały worek :)

PanF4


jerry

Uwaga Uwaga w miesiącu Styczniu odbędzie się podsumowanie akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz chorego dziecka Natanka w związku z tym uprasza się wszystkie osoby
posiadające każdą ilości nakrętek o nie wyrzucanie do śmieci.A oddanie do recyklingu a pieniądze zastaną przeznaczone dla Natanka na turnus rehabilitacyjny,w sprawie odebrania nakrętek prosze się ze mną kontaktować tutaj lub na pw.Po 20 stycznia a przed masą styczniową nakrętki zostaną oddane do firmy recyklingowej a wszelkie informacje z zakończenia pierwszej edycji zostaną w odpowiednim czasie zamieszczone.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

April


PanF4

Cytat: jerry w Styczeń 09, 2012, 15:12:17
Uwaga Uwaga w miesiącu Styczniu odbędzie się podsumowanie akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz chorego dziecka Natanka w związku z tym uprasza się wszystkie osoby
posiadające każdą ilości nakrętek o nie wyrzucanie do śmieci.A oddanie do recyklingu a pieniądze zastaną przeznaczone dla Natanka na turnus rehabilitacyjny,w sprawie odebrania nakrętek prosze się ze mną kontaktować tutaj lub na pw.Po 20 stycznia a przed masą styczniową nakrętki zostaną oddane do firmy recyklingowej a wszelkie informacje z zakończenia pierwszej edycji zostaną w odpowiednim czasie zamieszczone.
[/
Cytat: April w Styczeń 09, 2012, 16:46:37
A będzie II edycja? :D już się dopytuję ;)

Aniu musi być kolejna edycja!!!!JERRY to nasz następca JURKA OWSIAKA

April

Jerry Twojego smsa odczytałam przed wejściem na forum - nie wiedziałam, że przed masą jeszcze kończysz 1 edycję. Jeśli Ci bardzo zależy to ja mogę swoje nakrętki i babcine oczywiście także ;) przekazać Krzysiowi - z nim łatwiej będzie się namówić...

Ale jeśli chciałbyś II edycję poprowadzić to ja chętnie będę pierwszą osobą, która złoży nakrętki na nowy turnus rehabilitacyjny czy inne potrzebne rzeczy dla Natanka czy też wybierzesz inną akcję, dla innej osoby to też będę za!


3w1

Witam!
Jerry, nakrętki mam, tylko skoro edycja się kończy to jak mam je Tobie przekazac przed masą styczniową?
Ania

Seba

Też jeszcze mam... Jerry może określ jeden termin popołudniowo-wieczorny, to byśmy wszyscy zarzucili Ciebie nakrętkami w samym sercu miasta np ;)

jerry

Cytat: April w Styczeń 09, 2012, 16:46:37
A będzie II edycja? :D już się dopytuję ;)
Zapewniam cie będzie
Cytat: Seba w Styczeń 12, 2012, 00:32:58
Też jeszcze mam... Jerry może określ jeden termin popołudniowo-wieczorny, to byśmy wszyscy zarzucili Ciebie nakrętkami w samym sercu miasta np ;)
To zarzućcie mnie nakrętkami w poniedziałek 16 Stycznia o godzinie 18.00 na Starym Rynku
licze na April lub Krisa,Seba,3w1  :)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

mvg (Michu)


Seba

I gitara gra, będę ;) skontaktuj się jeszcze z PanemF, bo on też coś ma, chyba że się spotkaliście

April


3w1

Witam
W poniedziałek o 18 niestety jestem w pracy :( i nakrętek nie będę mogła dostarczyc, a to pech, także z góry przepraszam Jerrego, ale skoro ma byc druga edycja to będę zbierac dalej i na styczniową masę przywiozę, no chyba, że będzie śnieg to przyjadę, ale bez roweru, tylko dac nakrętki.
Miłego wieczoru.
Ania

mvg (Michu)

A jutro nie możesz komuś przekazać? Napisz do mnie na pw a może gdzieś się spotkamy i mi przekażesz, a z kolei jutro dam Jerremu.

w4b

Jerry, napisz proszę ile w sumie udało się zebrać kilogramów nakrętek i ile kasy z tego przeznaczone zostało na pomoc Natankowi.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

PanF4

Jerry czekamy za sprawozdaniem a do tego masz 'kilka' nakrętek do odebrania

jerry

Informuje o dostarczeniu nakrętek do firmy recyklingowej więcej szczegółów wkrótce,nie zapomnijcie zabrać dzisiaj nakrętki
tradycyjnie zostaną zebrane pod koniec masy na Starym Rynku
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

w4b

Cytat: jerry w Styczeń 27, 2012, 14:46:46
Informuje o dostarczeniu nakrętek do firmy recyklingowej więcej szczegółów wkrótce,nie zapomnijcie zabrać dzisiaj nakrętki
tradycyjnie zostaną zebrane pod koniec masy na Starym Rynku
Ile kg było tych nakrętek? Jaką kwotę uzyskałeś z nakrętek?
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

Informacja od Jerrego:

Cytuj44 kg było a kasy 36 zł.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

3w1

Witam!
Nakrętki oczywiście będę zbierac dalej, tylko szkoda, że firma recyclingowa nie specjalnie dużo, za nie płaci. Może zorganizujemy z okazji 100 przejazdu masy w naszym mieście zbiórkę pieniężną, każdy będzie mógł jakąś kwotę dac, no i plus to co się zbierze z 'nakrętek". Co Wy masowicze na to?
Ania

Seba

Jako stowarzyszenie nie chcemy organizować takiej akcji i nie z tego powodu, że jesteśmy jej przeciwni, ale nie to jest naszym głównym celem. Zbiórkę nakrętek robimy w ramach promocji ekologii, bo nie wymaga ona zbyt dużych nakładów sił, które wolimy spożytkować na walkę o lepszą infrastrukturę ;) taką zbiórkę pieniędzy może oczywiście przeprowadzić osoba prywatna, ale jest związane z tym trochę urzędniczej papirologii

buldi.nic

No ja niestety muszę przytaknąć, że zbiórkę pieniędzy trzyba zgłość do UM i trochę pozałatwiać.

3w1

No tak papirki muszą się zgadzac...., czyli pozostaje wpłacenie pieniędzy jako osoba prywatna na konto.

buldi.nic

Cytat: 3w1 w Styczeń 30, 2012, 20:59:21
No tak papirki muszą się zgadzac...., czyli pozostaje wpłacenie pieniędzy jako osoba prywatna na konto.
No niestety, chcieliśmy działać oficjalnie (legalizacja, policja, pisma, ect...) to teraz sami mamy.

w4b

Można się skontaktować się i zapytać czy można wpłacic na konto pieniądze
http://akcja-nakretka.socjum.pl/subpage/19

Ewentualnie ktoś prywanie może zebrać pieniądze i wpłacić. Jednak nie może tego robić stowarzyszenie.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

GUMIS

Przypominam że można również przekazac 1% podatku dla Natanka przy rozliczeniu PIT. :)

bastek1989


jerry

Pamiętajcie o zabraniu jutro nakrętek zostaną zebrane pod koniec masy.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

PanF4

JERRY nie wiem czy rozmawiales dzis z PREZESEM ale do odebrania jest u mnie jakies 25kg nakretek?!jezeli nie chcesz ich odebrac osobiscie to przywioze ci do myslecinka na zakonczenie masy!

mvg (Michu)

Udało mi się zebrać dokładnie 1 kg, a Panf4 wyjeżdża z 25 kilogramami? :o
Szacun  8)

PanF4

Cytat: PanF4 w Lipiec 27, 2012, 19:55:49
JERRY nie wiem czy rozmawiales dzis z PREZESEM ale do odebrania jest u mnie jakies 25kg nakretek?!jezeli nie chcesz ich odebrac osobiscie to przywioze ci do myslecinka na zakonczenie masy!
JERRY czekam za jakąś odpowiedzią!

PanF4


mvg (Michu)

Jaka ilość  ;D
Taki worek najlepiej od razu do domu Jerrego przetransportować, a na Masie ogłosić ile było ;).

PanF4

Cytat: mvg (Michu) w Sierpień 02, 2012, 19:45:40
Jaka ilość  ;D
Taki worek najlepiej od razu do domu Jerrego przetransportować, a na Masie ogłosić ile było ;).
lepiej na MASE przywieść-niech wszyscy widzą że ktoś się stara!

jerry

Najwcześniej w przyszłym tygodniu ogarniam temat nakrętek do takiej ilości zorganizuje przyczepkę i zawiozę do firmy skupującej nakrętki.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

PanF4

JERRY nadal czekam!chyba że masz wy...ane na prowadzenie tej akcji to londuje na śmietniku ten worek!!!