Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Rolkarz na ścieżce rowerowej

Zaczęty przez VintageElvis, Czerwiec 15, 2011, 12:43:32

« poprzedni - następny »

April

Cytat: 3w1 w Kwiecień 12, 2012, 21:41:10
Lordzie Golem
Jak najbardziej jestem za wspólną akcją, mam tez swój pomysł na ulotkę, możemy wspólnie jakąś opracowac, albo wykorzystac pomysł któregoś z nas i chętnie osobiście rolkarzy mogę edukowac.
Miłego wieczoru
Ania

Aniu, polecam Ci skontaktować się z władzami LPKiW przed akcją ulotkową na tym odcinku. Żeby potem ludzie nie zaśmiecili całego Myślęcinka karteczkami, a Wy nie dostali mandatu. Może w takiej rozmowie uda się im też przedstawić swoje pomysły na zagospodarowanie miejsca dla rolkarzy na tym rozległym terenie, jakim jest park.

3w1

Witam April
Dziękuję za dobrą radę, oczywiście, że najpierw zapytam czy mogę rozdawac ulotki, ja nie działam na "żywioł".  Też myślałam, żeby zapytac, czy możliwe byłoby wyznaczenie drogi dla rolkarzy w innym miejscu niż Hipiczna, może w bardziej spokojnej części parku.
Pozdrawiam
Ania

PanF4

Cytat: 3w1 w Kwiecień 12, 2012, 21:41:10
Lordzie Golem
Jak najbardziej jestem za wspólną akcją, mam tez swój pomysł na ulotkę, możemy wspólnie jakąś opracowac, albo wykorzystac pomysł któregoś z nas i chętnie osobiście rolkarzy mogę edukowac.
Miłego wieczoru
Ania

Do Bastka 1989
Dzwonkiem się dzwoni, a nie "napierdala" jak to określiłeś, poza tym skoro będąc świadomym, że łamiesz przepis wjeżdżając na DDR będziesz robił to dalej to jaki przykład dajesz innym rolkarzom?. No a poza tym jak dobrze sobie przypominam jak rozpoczynałam dyskusję o rolkach to stwierdziłeś, że będziesz jeździł, gdzie indziej niż w Myślęcinku i po problemie, coś brak Ci konsekwencji w działaniu.
Ania 
mogę pomoc ale czy bede rzydatny?-nie wiem!!!airzound jest skuteczny!!!jak ktos nie chce slyszec lewa lub prawawolna!!!

3w1

Witam
Jak najbardziej będziesz przydatny, jeżeli tylko lubisz rolkarzy  :). Myślę, że np. mógłbyś nam pomóc w rozdawaniu ulotek, które planujemy przygotowac z Lordem Golemem, a może masz jakiś własny pomysł na ulotkę?
Pozdrawiam.
Ania

w4b

#204
Jeśli jeszcze jeden post pojawi się o "obijaniu sobie misek" zostanie wyrzucony a autor ukarany
Szerzenie nienawiści nie będzie tolerowane, nawet w durnych żartach! Część wątku została przeniesiona do Śmietnika.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Żółwik

#205
w4b a czemu usunąłeś mój post w którym oferuję pomoc? Nie było tam ani słowa o obijaniu misek.

//w4b edit: przeniosłem do śmietnika całą serię postów, od pierwszego który porównywał rolkarzy do wrogów...  proszę trzymać się tematu.

sabina89

Ostatnie posty jakie tu widzę, maja już kilka lat. W tym czasie wiele się działo. Moje pytanie brzmi: jaki jest stosunek rowerzystów do rolkarzy na ścieżkach, na dzień aktualny?
Czy dalej panuje zaściankowość pt: "To mój pas, więc sp..ze ścieżki rowerowej!"?
Tu, nad morzem, miałam okazje (mając rolki na nogach) natknąć się na rowerzystę rzucającego epitetami.. Co zabawne, on zapieprzał chodnikiem a ja akurat powolutku skręcałam sobie. Nie pozostałam dłużna - roześmiałam się za nim :D

Po co ta agresja? Może któryś z użytkowników trafił na małą akcje "koła, kółka - jedna spółka" Jak to  odbieracie?

Druga sprawa. Czy są w Bydzi jakieś eventy rolkowe na rok 2016 lb inne cykliczne? e_Rat wspomniał o http://www.maratonsierpniowy.pl/index.php jednak odbywa się on corocznie w Gdańsku, nie w Bydgoszczy.
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)