Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

KARBON MTB TRAIL R6 27,5 - Proszę o opinie !

Zaczęty przez damian.maciejewski.35, Marzec 19, 2015, 16:45:17

« poprzedni - następny »

damian.maciejewski.35

Cześć
Mam zamiar kupić rower KARBON MTB TRAIL R6 27,5
co możecie mi o nim powiedzieć?
czy to dobry zakup?

admin

#1
Podstawowe pytanie: do czego chcesz używać ten rower?
Ile możesz wydać?
Ile musisz zapłacić za ten rower?
Dlaczego akurat ta marka?
Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że Karbon to tylko nazwa i że rower nie jest karbonowy (w znaczeniu włókno węglowe).

damian.maciejewski.35

Nie Chodziło o nazwę ;) Chodzi mi o jazdę spokojne ale nie miejską lubię strasznie jeździć po lesie i zwiedzać Bydgoszcz i okolice , chciałem coś większego niż koła 26 cali i cena jest atrakcyjna bo w promocji kosztuje około 1500zł .. dlatego się pytam czy za to cenę to dobry wybór

Grundi

Kolego, szukając roweru kilka tygodni temu, szukałem 28" sprzętu, zaintrygował mnie karbon 29er, okazał się jednak nie warto swojej ceny, poszperałem trochę na allegro i jak zobaczysz w moim wątku o poszukiwaniach kupiłam NEUZERa 29er JUMBO, z ramą 21" ( mam 188 cm wzrostu) kupiłem go za 990 zł dozbrojonego w stx i alivio zamiast acery,

jestem Mega zadowolony, w zeszłym sezonie miałem wheelera 26" i męczyła mnie dłuższa jazda a tu pozycja i komfort jazdy prawie jak u holendra tylko większa frajda w terenie.