Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Bydgoski rower aglomeracyjny - opinie użytkowników

Zaczęty przez admin, Kwiecień 01, 2015, 18:55:59

« poprzedni - następny »

admin

System BRA dziś ruszył i działa poprawnie. Można wypożyczać rowery i ich używać.
Wygląda na to że jeszcze nie wszystkie rowery są dostępne.  Stacje wypożyczalni też czasem działają niestabilnie (niekiedy udaje się wypożyczyć rower dopiero po drugim logowaniu do stacji).
Występują niekiedy problemy z oddawaniem roweru - czasem nie pasuje do zamka w stacji.
Wówczas trzeba spróbować w innym zamku lub przypiąć linką i zgłosić ten fakt obsłudze przez telefon lub aplikację mobilną.
Infolinia jest dość mocno obciążona i trudno się dodzwonić.
Dużym plusem są same rowery, które są wygodne i całkiem żwawe i w darmowe 20 minut można całkiem spory kawałek przejechać.
Przerzutki w testowanym rowerze działały dobrze, jednak hamulce wymagały regulacji - hamowały, ale wymagało to użycia siły.
Występują niekiedy problemy z aplikacją mobilną, która z niewiadomych przyczyn nie pokazuje wszystkich informacji lub wylogowuje użytkownika, pokazując, że nie ma uprawnień (bo został wylogowany).
Zapewne większość problemów będzie za kilka dni usunięta.

admin


pulkownik

Ciekawe dane


dworzec pks i stary rynek sam tam najczęściej wypożyczam dwa kółka:D

w4b

Jeśli się spotkacie z komunikatem jak na obrazku, oznacza to że konto stało ważność.
Jeśli jest rok 2017 to jest to normalna sprawa, jednak jeśli wygasło wcześniej to trzeba zgłosić sprawę do obsługi BRA.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Pepe

Ledwo co się zarejestrowałem na BRA i już polskie problemy. wczoraj wplacilem pieniądze i do teraz (22:30) nie wiem czy tam sa. Login i PIN nie dzialaja. Jakies dane nieważne czy cos. Wiec postanowiłem zadzwonić pod całodobowy numer i dowiedzieć się co się stało. Otoz po 30 minutach słuchania muzyki ze straszakiem ( rozmowa jest nagrywana) i informacja, ze jestem pierwszy w kolejce a wszyscy konsultanci zajeci ( hahahaha, o 22:30 w Bydgoszczy wszyscy konsultanci sa zajeci, smiech .... i kpina) postanowiłem się rozlaczyc. Teraz nie pozostalo mi nic innego jak wycofać pieniądze i podziekowac. pozdrawiam

Listek Kasztanowca

Pepe, warto napisać do nich maila. Na te jak dotychczas odpisują dosyć sprawnie. Też miałam przygody, więc piszę z doświadczenia. Przez jeden dzień moje dane były nieważne. Następnego jednak wszystko naprawili i od tego czasu nie mam z tym problemów.