Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Brak przejazdu ul.Wyszogrodzka.

Zaczęty przez GUMIS, Lipiec 06, 2011, 14:21:25

« poprzedni - następny »

GUMIS

Dzisiaj jadąc z fordonu dróżką rowerową,skrzyżowaną z ulicą Wyszogrodzką natrafiłem na przewrócone drzewo,może wiecie coś na ten temat.Niestety musiałem zejsc z roweru i przeciskac się przez pas zieleni.

Lord Golem

Cytat: GUMIS w Lipiec 06, 2011, 14:21:25
Dzisiaj jadąc z fordonu dróżką rowerową,skrzyżowaną z ulicą Wyszogrodzką natrafiłem na przewrócone drzewo,może wiecie coś na ten temat.Niestety musiałem zejsc z roweru i przeciskac się przez pas zieleni.

wygląda jak spróchniałe drzewo obalone przez wichurę-burzę

GUMIS

Tak wygląda,wydaje mi się że są odpowiednie służby które powinny się tym zająć.

bir

skieruję sprawę do odpowiedniego wydziału.
czy mogę wykorzystać zdjęcie które zamieściłeś?
"Miasta nie składają się tylko z domów i ulic, ale z ludzi i ich nadziei"  św. Augustyn

GUMIS


bir

"Miasta nie składają się tylko z domów i ulic, ale z ludzi i ich nadziei"  św. Augustyn

Lord Golem

W sobotę tyle było zrobione że aż czerwoną taśmę założono.



niezłe tempo reakcji  :(

bir

Dodam tylko, że informacja została wysłana 6 lipca chwilę po 16stej więc już w czwartek rano wydział odpowiedzialny za zieleń miał informację. Jeśli ktoś tam dzisiaj będzie jechał napiszcie koniecznie jak to wygląda teraz. Niestety za późno wychodzę w ostatnich dniach z pracy żeby tam jechać....
"Miasta nie składają się tylko z domów i ulic, ale z ludzi i ich nadziei"  św. Augustyn