Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Fixowa runda

Zaczęty przez buzon, Październik 03, 2010, 16:42:40

« poprzedni - następny »

buzon

Jako że się obijacie i ja się obijam, a niedługo się skończy ciepło i przyjemność na dworzu, proponuje w najbliższą niedzielę, dzień po Kitowym Alleyu wykręcić fixową rundę do Torunia. W planie zwiedzanie miasta, wypad na pierniki, ubliżanie wolnobiegowcom, jakiś konkurs skidów może i ogólnie Ostra zabawa :P

to było hasło, czekam na odzew ;P
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

Lukaszdevil

#1
Jestem za, jeśli mój fix będzie na chodzie. Póki co wszystkie części leżą odłogiem, a rama się maluje u lakiernika. :P

buzon

Najwyżej Ci swojego pożycze :P
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

Maraz

jak to ma być następna niedziela to spoko pisze się jak najbardziej, zaraz latanie dętki i trasa srodmiescie fordon

buzon

Jutro, tj. za 12h o 10.00 na rogu Fordonskiej i Kazimierza Wielkiego, ruszamy na ostro na Toruń. Wolnobiegi również będziemy akceptować  ;p
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku