Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po marcowej masie

Zaczęty przez admin, Marzec 29, 2014, 12:38:25

« poprzedni - następny »

Danielasty

czemu nie było przyczepki? cisza była i tak jakoś nudno


April

Dzięki za linki!
Więcej zebranych zdjęć i filmów tu: http://masa.bydgoszcz.pl/multimedia/zdjcia-2014





Co do przyczepki to słyszałam, że jak była przygotowywana do wyjazdu to po podłączeniu wszystkiego zrobiło się spięcie i padły bezpieczniki... no a przed wyjazdem już za późno było na naprawę. Na takie wypadki nie ma rady... zdarzają się.

admin


Flora

Cytat: admin w Marzec 31, 2014, 08:48:21
Można zamontować automatyczne bezpieczniki takie które same się naprawiają. Np takie polimerowe http://www.tme.eu/pl/katalog/bezpieczniki-polimerowe-ptc_113034/?gclid=CJat2PWWvL0CFSUUwwodI5oA6Q#id_category=100132&s_field=artykul&s_order=ASC&page=1


Akurat do tego zastosowania znacznie lepsze są bezpieczniki typu S





a wracając do masy


Cytat: admin w Marzec 29, 2014, 11:42:05Fakt, masa jest dla osób w każdym wieku. Dlatego nie przekracza prędkości 20 km /h. Przy 6km/h trudno jest utrzymać równowagę i łatwo o wywrotkę. Optymalna prędkością przejazdu jest wiec 15km/h.



Gdyby to było 15 km/h to pewnie nikt by nie narzekał. Średnia prędkość ostatniego przejazdu masowego to trochę ponad 7 km/h. Sprawia to na przykład, że wjazd z przyczepką na Most Uniwersytecki jest niezłym wyzwaniem (znacznie łatwiej pokonać ten odcinek z większą prędkością). Zwłaszcza, że po lekkim spadzie za Focusem i nabraniu prędkości nastąpiło zatrzymanie na samym początku mostu. Myślę, że warto coś z tym zrobić, bo są momenty, że rzeczywiście łatwo można się przewrócić.

April

Co do prędkości i przejazdu mostem na TU to widać na filmiku jak rodzice, opiekunowie, a nawet "ciocie" z sektora rodzinnego pchają dzieci, bo tam wciąż pod górkę. Dla dorosłych to nie jest tak odczuwalne jak dla młodych. Planowane są w przyszłości jeszcze przejazdy mostem?

kita

mostem proponuję tylko w dół ;)


Super niektóre fotki,


Film też świetna sprawa, może inną muzykę bym dobrał choć przy tej ciężko było mi zasnąć  :)   pomyślcie nad nagrywaniem w formacie 16:9 (panoramicznie)   ten 3:4 to trochę przeżytek