Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Koszulki masy krytycznej

Zaczęty przez w4b, Kwiecień 16, 2010, 08:27:15

« poprzedni - następny »

w4b

Można już zakupić unikatowe koszulki Masy Krytycznej, jest kilka wzorów i kolorów.



Kliknij w link aby wejść do naszego sklepiku -> Sklep internetowy z koszulkami masy

Sklep obsługuje firma XT24 z Bydgoszczy i to z nią się rozliczacie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Bydgoszczy u producenta koszulek w ul. Bartosza Głowackiego 25A,
w przypadku odbioru osobistego w formularzu to w polu Uwagi wpisujesz "odbiór osobisty", przy odbiorze dostajesz zwrot kosztów transportu.

Wszystkie kolory są dostępne ale dopiero po wybraniu koszulki ! tzn klikamy w koszulkę np czarną i dopiero wybieramy na dole kolor.

Część koszul ma logo z przodu i z tyłu - aby zobaczyć które to trzeba kliknąć w koszulę.

Można zapłacić przelewem bankowym lub przez mTransfer itp wszystko za pośrednictwem DotPay (DotPay jest ogólnie stosowanym przez różne firmy serwisem płatności), aby zakupić koszulkę należy się zarejestrować w sklepie podając swoje dane, następnie wybieramy wzór koszulki a potem wybieramy kolor.
Zatwierdzamy zamówienie i czekamy na dalsze instrukcje.
W przypadku odbioru osobistego w polu uwagi wpisujemy "odbiór osobisty" - to ważne! Następnie płacimy cenę w raz z przesyłką jednak opłata za przesyłkę zostanie zwrócona przy odbiorze osobistym.
Można też zapłacić osobiście jednak trzeba to zrobić przed odbiorem tzn najpierw zapłacić, producent wykona koszulkę i zwykle następnego dnia można gotową odebrać.

Na koszulki otrzymuje się paragon (lub fakturę) oraz gwarancję producenta.

Nie są czerpane żadne zyski ze sprzedaży koszulek ( prowizja = 0zł ), całkowity ponoszony koszt to cena koszulki u producenta.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

simon

Fajny pomysł, ja to chyba będę musiał wziąć xl albo xxl bo kawał bestii ze mnie (jeszcze) ;)

bruma

#2
oj tam, przynajmniej jest się do czego przytulić :)

ja już jedno podejscie miałam do zakupu koszulki masowej (niestety niesfinalizowana), mam nadzieję, że tym razem dystrybucja będzie bardziej przyjazna.

buldi.nic

Tym razem będzie "po znajomości" ;-)

w4b

#4
Wielkie otwarcie właśnie nastąpiło :D

Kliknij w link aby wejść do naszego sklepiku -> Sklep internetowy z koszulkami Masy Krytycznej



Sklep obsługuje firma XT24 z Bydgoszczy i to z nią się rozliczacie.

Wszystkie kolory są dostępne ale dopiero po wybraniu koszulki ! tzn klikamy w koszulkę np czarną i dopiero wybieramy na dole kolor.

Jeśli macie jakieś pytania/uwagi piszcie !
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buzon

a jak jest ostatecznie z odbiorem? Jedynie wysyłka, czy równiez odbiór osobisty?
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

w4b

Jest odbiór osobisty w siedzibie firmy która jest z Bydgoszczy ul. Bartosza Głowackiego 25A
W formularzu dostawy powinna być opcja "odbiór osobisty",
jeśli nie dodali jeszcze (a dodadzą napewno) tej opcji w formularzu to w polu Uwagi wpisujesz "odbiór osobisty". 
Oczywiście w takim przypadku nie płacisz za przesyłkę nic.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buldi.nic

A czy można kupić koszulkę na masie? :P

w4b

#8
Nie (szczerość aż do bólu  ;D)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Piochu

Niestety ograniczony jest teraz wybór koszulek, napisałem do sklepu w tej sprawie i obiecali sprawdzić. Zobaczymy jak sie to rozwinie, a chciałem kupić koszulkę akurat na piątkową Mase...  >:(
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

w4b

Cytat: Piochu w Maj 25, 2010, 23:05:34
Niestety ograniczony jest teraz wybór koszulek, napisałem do sklepu w tej sprawie i obiecali sprawdzić. Zobaczymy jak sie to rozwinie, a chciałem kupić koszulkę akurat na piątkową Mase...  >:(

Lekko zmniejszone zostało logo na koszulkach (było naprawdę duże) co wpłynie na obniżenie ceny, zmiana wymaga zatwierdzenia producenta dlatego chwilowo zniknęła część koszulek z oferty... powinny się dziś pojawić ponownie.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

buzon

Podzielę się wrażeniami w związku z bluzą Masową, którą zakupiłem, jasnoniebieski kolorek bardzo ładny, rozmiar L na mnie w sam raz ( na mnie tj. jakieś 180). Bluza jest bardzo ciepła, w środku puchata ;) rękawy też na szczęście nie za krótkie ;) Podsumowując krótką recenzję - polecam ;)
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

kila_bdg

Pytanie, po ilu praniach prasowane logo zniknie :)

w4b

To logo nie jest prasowane więc nie ma prawa zniknąć - tak przynajmniej producent twierdzi, w razie czego jest paragon i gwarancja
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kila_bdg

A to przepraszam :) w takim razie chyba sobie taką sprawię ;)

w4b

#15
Garść informacji o koszulkach bo pojawiaja sie pytania:

Można zapłacić przelewem bankowym lub przez mTransfer itp wszystko za pośrednictwem DotPay (DotPay jest ogólnie stosowanym przez różne firmy serwisem płatności, wszystko szyfrowane więc nie ma obaw), aby zakupić koszulkę należy się zarejestrować w sklepie podając swoje dane, następnie wybieramy wzór koszulki a potem wybieramy kolor.
Zatwierdzamy zamówienie i czekamy na dalsze instrukcje.
W przypadku odbioru osobistego w polu uwagi wpisujemy "odbiór osobisty" - to ważne! Następnie płacimy cenę w raz z przesyłką jednak opłata za przesyłkę zostanie zwrócona przy odbiorze osobistym.
Można też zapłacić osobiście jednak trzeba to zrobić przed odbiorem tzn najpierw zapłacić, producent wykona koszulkę i zwykle następnego dnia można gotową odebrać.

Firma znajduje się przy ul. Bartosza Głowackiego 25A  - Bartodzieje, niedaleko ul. Kamiennej wejście do budynku mają wspólne z "nauką jazdy", patrząc od frontu budynku (w którym na parterze znajduje sie sklep spożywczy)  wejście jest od lewej.
Firma zajmuje się wykonywaniem odzieży reklamowej nie od dziś i robi to porządnie. Na zakupiony towar otrzymuje się paragon który jest podstawą ewentualnych reklamacji.  Nadruki się nie spierają - tak mnie zapewniała pani z tej firmy.

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

CytujInformujemy, że w związku z podwyżkami cen odzieży u naszych dostawców zmuszeni jesteśmy również podnieść ceny odzieży w naszym sklepie. W związku z tym sklep XT24 będzie nieczynny w dniach od 2 do 4.07.2010.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

#17
Informuję, że właśnie nastąpiła wielka obniżka cen wszystkich koszulek ! :) 

http://xt24.eu/sklep/Koszulki_rowerowe/

Przypominam że zakupić można na 2 sposoby:
- przez internet + zapłacić przelewem/kartą itd - podczas odbioru koszulki otrzymacie zwrot pieniędzy za transport!
- zamówić osobiście koszulkę w sklepie, zwykle następnego dnia będzie gotowa w wybranym rozmiarze, wzorze i kolorze
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Świetna obniżka :)

Można sobie zakupić już teraz białe koszulki z logo masy na sierpniowy przejazd.
A na pozostałe przejazdy po sztuce z każdego koloru :D

joosephina

W jakich godzinach czynna jest firma koszulkowa?

w4b

Z tego co mi wiadomo to 8-16, ale w niektórych dniach pracują dłużej, najlepiej się bezpośrednio ich spytać http://xt24.eu/kontakt/
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Drizzd22

Ktoś wspominał na wypadzie na Zamek Bierzgłowski o koszulkach masy marki CMT wiadomo już coś więcej na ten temat?

Seba

Owszem, jest taki pomysł. Chodzi o koszulki MTB pod szyldem BMK. Wstępnie sztuka kosztowałaby 90 zł. Do tego jeszcze długa droga, jak będą konkrety to wrzucimy je na forum

Seba

Jest możliwość wykonania masowych koszulek MTB. Jeżeli zbierze się pięć osób to produkcja rusza, cena za jedną: 90 zł. Projekty można jeszcze ewen zmieniać. Firma wykonawcza CMT (ta sama, co robiła koszulki dla Rowerowej Brzozy). Chętni? Jakieś uwagi do projektów?

http://imageshack.us/photo/my-images/27/koszulki1.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/542/koszulki2h.jpg/

mvg (Michu)

Przydałaby się większa rozdzielczość bo szczegółów nie można zobaczyć. Jak z rozmiarówką? Chodzi mi o normalne wymiary - np. od S do XXL z podaniem wzrostu. Ile dana koszulka, bluza etc. ma cm szerokości / długości jest dla mnie starsznie nieczytelne i nie potrafię tak wybierać :/

w4b

Seba wrzuć fotki jako załączniki po prostu.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Seba

Sęk w tym, że projekty w pdfie (11 mb). Zrobiłem printy po prostu. Rozmariówkę postaram się zdobyć

w4b

A co za problem pdf załączyć ?
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Seba


w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

mvg (Michu)

W4b dał radę ;). PDF jakoś u mnie mulił - może to wina przeglądarki pdf albo wagi pliku. Wzory są ładne. Szczególnie podobają mi się linie 1, 3, 5 licząc od góry - tak jakby "chlapnięte" farbą. Ewentualne moje zakupy dopiero w kwietniu. Takich ciuchów mi brakowało w ofercie, bo t-shirtów mam sporo tyle że żaden nie jest masowy. Podchodziłem do koszulek w zeszłym sezonie, ale nie zdecydowałem się na zakup.

Seba

Ja bym też się skłaniał ku pierwszej linii, z dużym logo na środku i dodałbym napis "bydgoska" z tyłu

Danielasty

Czy wersja z długim rękawem RAD 130 mają kieszenie z przodu i czy są na zamek? Czy ew w przyszłości pojawią się koszulki z krótkim rękawem również z kieszeniami z przodu i na zamek?

buldi.nic

A co z wersjami dla kobiet? :D

agent

Moim zdaniem logo przepołowione przez środek przez zamek w bezrękawniku to może nie być trafiony pomysł mając na uwadze ryzyko, że rozjedzie się znak. lepiej dać jakaś neutralną ilustrację bazującym na motywie logo, natomiast sam znak na klacie, np. na sercu.

Nie wiem jak w druku się zaprezentują na tkaninie, bo nie mamy, żadnego wizuala, tylko takie wstępne szkice w Corelu chyba (przynajmniej ja tak to widzę), ale kolory i ich dobór oraz elementy ozdobne mające dzielić płaszczyzny są słabe, delikatnie mówiąc.

A subiektywnie mówiąc wygląda to jak zerżnięte z jeszcze słabszego grafomańskiego projektu koszulek, które gdzieś mi się opatrzyły wytwórstwa amatorskich drużyn MTB . Można by jednak się zastanowić nad tym projektem i znacznie bardziej świeże podejście przedstawić, a nie robić go tylko dlatego, żeby był, bo ktoś chce albo wygląda jak wygląda, bo ktoś nie umie tego zrobić.

Jeżeli to się ma sprzedawać i zachęcać do kupna szersze rzesze to musi być atrakcyjne - no nie ma bata.

PanF4

A MOZE COS NA STYL FIRM GEAR WEAR LUB PRIMAL?!TYLKO GDZIE TU LOGO I NAPISY WKAPONOWAC?ALE NAPEWNO PRZYKUWA UWAGE!

Giant

Więcej informacji na temat poszczególnych modeli koszulek (rozmiary, ceny, krój) : http://www.cmtsport.com/pl,akt-73,orders.html

Jeżeli chodzi o sam projekt to faktycznie brak tu wirtuozerii, jednak jest to tylko propozycja wykonana na moją prośbę przez firmę CMT. dostarczyłem im tylko logo w Corelu oraz zdjęcie koszulki masowej zdając się na ich doświadczenie poprosiłem o wstępny projekt. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, lub jeszcze lepiej umiejętności graficzne i  designerskie to starczy przedstawić jakąś propozycję. Ja osobiście wybrałbym coś z tych modeli (w końcu to nie rewia mody:P) ważne że są stosunkowo niedrogie i dobre jakościowo, a co najważniejsze promują Masę:), a nie są darmową platformą reklamy dla firm które za swoje logo na koszulce  kasują współmiernie do jego wielkości czyli średnio jakieś 200 zł.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką koszulką to niech pisze. Im więcej koszulek zamówimy tym będą tańsze.

mvg (Michu)

Ja nie oceniam tych wzorów, bo nie jestem specem. Może mi się podobać lub nie ;). Czy jest możliwość przymierzenia ubiorów? - niekoniecznie z nadrukiem, bo jak już wspomiałem nie potrafię kupować. Kiedyś kupiłem spodnie i z wymiarami się zgadzało, ale w rzeczwistości po założeniu ich okazały się za krótkie. Mam obczajoną rozmiarówkę ciuchów Rogelli i ich ciuchy kompletuje ;).

Giant

Koszulki CMT są ogólnie dostępne w sklepach, poza tym Rowerowa Brzoza również zamawia u nich koszulki także z przymiarką nie ma większego problemu.  Kilka osób zdeklarowało, że chętnie zamówi sobie taką koszulkę więc być może niedługo zakupimy testowo kilka sztuk. 

Seba

Giant mówił mi dziś, że 5 osób jest, czyli produkcja może ruszyć. Czy są tu jeszcze jacyś zainteresowani tematem?

Kruczek

a jaki byłby koszt takiej koszulki?

Seba


joosephina

właśnie, a co z wersją dla kobiet?

cóż za jawna dyskryminacja!   :'(

kobra672

Ustalcie jakiś fajny wzór a ja też wtedy 1szt wezmę :)

GUMIS

Prawdopodobnie zmieniła się lokalizacja sklepu XT24 ul.Fabryczna 13.

martako

Kupiłam dzisiaj koszulkę damską rozmiar L, kolor biały. Wzór w linku poniżej.
Okazało się, że mi nie pasuje.
Jeśli ,ktoś jest chętny to mogę odsprzedać .

Mogę zabrać ze sobą na jutrzejszą masę.

http://xt24.eu/sklep/Koszulki_rowerowe/p1226_I_Bike_Bydgoszcz_Woman.html


w4b

Weź na masę,  podejdź do nas, ogłosimy przez megafon. Może ktoś będzie chciał.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

April

Mam takie pytanie, trochę z ciekawości... a trochę nie :p Dużo osób nabyło w tym roku koszulki?

Seba

Nie mamy takich danych, trzeba by w sklepie zapytac ;)

admin

Sklep tymczasowo nieczynny z przyczyn zależnych od firmy która go prowadzi (zmiana asortymentu).