Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Szukamy chętnych do prowadzenia riksz!

Zaczęty przez bruma, Sierpień 21, 2010, 14:37:34

« poprzedni - następny »

bruma

Szukamy chętnych do prowadzenia riksz na sierpniowej masie krytycznej. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lub chciałby poznać więcej szczegółów bardzo zachęcam do udzielania się  w tym wątku lub o zgłaszanie się do mnie na prv.

Apeluję również do wszystkich, że każda pomoc jest mile widziana, jeżeli sami nie możecie poprowadzić rikszy to może wasi znajomi mogą? Popytajcie :)

PanF4

Wyrzekne się mojej srebrnej strzały na jeden dzień-mam nadzieję że się nie obrazi!Pierwszego kierowcę macie!

Danielasty

właśnie o Tobie pomyślałem czy byś byl chętny, widzę że zapał jest, ja bym był 2 jako chętny, oczywiście po przetestowaniu ich przed masą.
ktoś wspomniał o bębniarzach, jeżeli przybędzie ich 2-3 to kto usiądzie na pozostałych rikszach; właściwie ile riksz będzie do dyspozycji?

Jeremi

Ja też mógłbym poprowadzić rikszę, ale musiałbym najpierw zobaczyć na "sucho", czyli przed masą.

PanF4

Ja bez testu siadam!-dam radę!Trzeba być twardym!-jak chleb z biedronki!

PanF4

Danielasty dasz radę 1-2 bębniarzy i jeszcze  1991akinom zabierzesz :)

Danielasty

Cytuji jeszcze  1991akinom zabierzesz
nie rozmawiam na ten temat

bruma

#7
Dzięki chłopaki  :), to w takim razie czekamy jeszcze na inne zgłoszenia do poniedziałku  i wtedy może wieczorem zrobimy przedwstępne spotkanie organizacyjne, żeby ustalić co i jak. Z tym na "sucho" i tak dalej... :D

mvg (Michu)

W sumie mógłbym się "poświęcić", ale ostateczną decyzję podjąłbym po przetestowaniu swoich umiejętności jako operatora rikszy ;). Nie wiem czy dam radę.

pelus

Mógłbym zgłosić swoją kandydaturę, a nawet bardzo chętnie. Tylko, czy to będzie miało sens, skoro miałem obstawiać tyły jako medyk? Trudno pogodzić obie role. Chyba, że nasz guru na to pozwoli  :P

bruma

nie ma :P, raczej trudno byłoby Ci przemieszczać się rikszą pomiędzy rowerzystami, żeby dotrzeć to ewentualnych poszkodowanych.

PanF4

Ale z tego co pamiętam to na nowo miała pojawić się na masie grupa ratownicza-tylko od której masy?Więc Pelus mógłby być kolejnym woźnicą.A martwiłaś się bruma że nie będzie chętnych!

bruma

szczerze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona  :D

Luqas

a medyk jakie musiałby mieć wyszkolenie  ???

Luqas

ołkej
to jak będę w bydg to się piszę :)
A rower ma być typu ciężarówka z noszami   ;)
czy coś w stylu górala?  :)

Jelcyn

Myślę, że tu chodzi raczej o kogoś z w miarę obszerną apteczką i głową na karku, znającego się choć trochę na pierwszej pomocy. W razie czego (czyt. jeśli nikogo innego się nie znajdzie mogę służyć za substytut takiej osoby). Co prawda mam hemofobię (nie mylić z homofobią), ale mam nadzieje, że raczej posoką nikt mnie nie obryzga.
Ten kto wolny nad swym losem nie płacze, ptak mrozem z gałęzi strącony, bez żalu umiera i smutku!

bruma

Wypróbowanie riksz odbędzie się w środę (ewentualnie może odbyć się w czwartek - ale to już ostatni dzwon), po godz. 17:00 możemy zjawić się u pana, dokładny adres tutaj: http://www.riksze.com.

Dlatego proponuję, abyśmy zebrali się w Myślęcinku przy pętli tramwajowej o godz. 17.30. Czy wszystkim pasuje?


mvg (Michu)

#18
Cytat: bruma w Sierpień 23, 2010, 12:40:10
Wypróbowanie riksz odbędzie się w środę (ewentualnie może odbyć się w czwartek - ale to już ostatni dzwon), po godz. 17:00 możemy zjawić się u pana, dokładny adres tutaj: http://www.riksze.com.

Dlatego proponuję, abyśmy zebrali się w Myślęcinku przy pętli tramwajowej o godz. 17.30. Czy wszystkim pasuje?

Na wypróbowanie rikszy termin pasuje.
A Myślęcinek przy pętli to dzisiaj czy kiedy? Chyba czaje ;) - 17.30 w środę przy pętli tramwajowej i wspólna wycieczka do pana od riksz?

bruma

Cytat: mvg w Sierpień 23, 2010, 13:42:27
Cytat: bruma w Sierpień 23, 2010, 12:40:10
Wypróbowanie riksz odbędzie się w środę (ewentualnie może odbyć się w czwartek - ale to już ostatni dzwon), po godz. 17:00 możemy zjawić się u pana, dokładny adres tutaj: http://www.riksze.com.

Dlatego proponuję, abyśmy zebrali się w Myślęcinku przy pętli tramwajowej o godz. 17.30. Czy wszystkim pasuje?

Na wypróbowanie rikszy termin pasuje.
A Myślęcinek przy pętli to dzisiaj czy kiedy? Chyba czaje ;) - 17.30 w środę przy pętli tramwajowej i wspólna wycieczka do pana od riksz?

Tak w środę :) jak wyżej.

Jeremi


pelus

To będzie w końcu jakaś grupa ratownicza na Masie? Bo nie wiem, czy mam przyjechać w środę na testowanie...  :P

Luqas

ja mogę wstępnie być ratownikiem
ale potwierdzę to dopiero w czwartek.
(nie wiem kiedy wrócę z Grudziądza )

PanF4

Trzeba jakoś pogodzić przyjemne z pożytecznym-czyli kto ratownik a kto operator sprzętu ciężkiego(rikszy)!Pelus przybądź jutro na driver test!Nie masz nic do stracenia!a w praniu okaże się kto będzie kim :) jak zasłabnie jakąś piękna niewiasta to ja mogę zrobić usta-usta :) a ktoś mnie zastąpi w prowadzeniu rikszy :)

Luqas

okej ja wtedy mogę zrobić masaż serca i okolic   ;D

q84_fH


bruma

#26
Bardzo przepraszam wszystkich, ale jakieś 30 minut temu pan powiedział, że wyskoczyły mu plany i prosił o zmianę godziny na 17:00 u niego. Do tych do których miałam telefon i byli zainteresowani prowadzeniem rikszy zadzwoniłam. Niestety pelusa i q84_fh bardzo przepraszam, musimy wymienić się telefonami, żeby więcej nie doszło do takiej sytuacji.

Zbiórka środa (dziś) 16:30 pętla tramwajowa Myślęcinek.